Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Technikai elemzéssel foglalkozó oldalak, azoknak akiket érdekel!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• StLui
    válaszolt
    QuantumResearch eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdvözlünk Minden tőzsde iránt érdeklődőt!

Egy új szolgáltatásról szeretnék hírt adni, ahol professzionális napi elemzést találhattok.

www.quantumresearch.hu

Elemzéseink 20 terméket fednek le, nemzetközi határidős indexek, commodity, deviza és magyar termékeket.

A technikaielemzes.blog.hu oldalon hasznos dolgokat találtok!

Ízelítőül a mai napi EURUSD elemzést csatolva találjátok.

További sikeres kereskedést kíván Mindenkinek,

a QuantumResearch csapata!
    Tisztelettel kérdeném:
    Aki ért hozzá az maga végzi álltalában, aki nem ért hozzá annak mit kéne tenni ennek az elemzésnek hatására? Ezt sok elemző oldaltól megkérdezhetném, mert fogalmam sincs álltalában

most nézem, ez ráadásul fizetős elemző oldal

Szólj hozzá::

• QuantumResearch
    válaszolt
    Professzionális technikai elemzés!

Üdvözlünk Minden tőzsde iránt érdeklődőt!

Egy új szolgáltatásról szeretnék hírt adni, ahol professzionális napi elemzést találhattok.

www.quantumresearch.hu

Elemzéseink 20 terméket fednek le, nemzetközi határidős indexek, commodity, deviza és magyar termékeket.

A technikaielemzes.blog.hu oldalon hasznos dolgokat találtok!

Ízelítőül a mai napi EURUSD elemzést csatolva találjátok.

További sikeres kereskedést kíván Mindenkinek,

a QuantumResearch csapata!
    Csatolt fájlok

• daxcorse
    válaszolt
    Most láttam, hogy az Admiral Markets nevű forex bróker partnere a QuantumResearch-nek. Beszúrom alább az Admiral mai napi elemzését, amit mindenki kap, a demo számlások is. Az elemzésük egyébként kíváló!

2010. július 2. péntek

EURUSD

Hatalmas emelkedést láthattuk tegnap, csökkenő trendvonalunk fölé kerülés után kiszakadt az árfolyam. Célárunk 1.2671, korrekció esetén 1.24 erős támaszunk biztosíthat long beszállót.

GBPUSD

A 2 hetes mozgó alá épphogy benézett tegnap az árfolyam, de 1.4850-es támasz szintünket nem tudta elérni, melyet komoly emelkedés követett. Célunk 1.55 elérése, emelkedés korrekciója vételi beszállót biztosíthat.

EURJPY

Korábbi mélypontunkat nem tudtuk elérni, 109.15 fölé kerülés további komoly emelkedést eredményezett. Órás charton kiválóan látható a duplaalj alakú formációnk. Ideálisan nem kerülünk 109.10 alá a mai napon.

Emini S&P500

Eddigi komoly támasz sávunk megtört az elmúlt napokban, következő komoly támasz szintünk 950. Azonban indikátoraink túladott állapotot mutatnak, így elképzelhető rövid távú korrekció. Összességében heti charton gyönyörűen látható ahogy a tavaly indult emelkedő trendünk megtört, 865-ig gond nélkül lejöhet az s&p.

Olaj

Szépen haladunk lefelé 69.50-es célárunkhoz. Ellenállás szintjeink 74.40 és 75.30.

Arany

Aki rendszeresen figyeli az elemzéseinket, azt nem érhette váratlanul a tegnapi komoly esés. 1227 letörése meghozta a várt piaci reakciót, egészen az 1198-as komoly támasz szintünkig sikerült lecsúszni pár óra alatt. 1216 is támasz szintünk volt, ezért most ez lesz az első komoly ellenállás. 1196 letörése 1165-höz vezet. Long pozíción CSAK 1225 fölött gondolkodjunk.

Figyelem! MA délután 14.30-kor Non-Farm Payrolls adat!

Egyetért, vagy vitatkozna? Mondja el véleményét fórumunkban!

Az fentiekben nem szereplő instrumentumokért, illetve bővebb tartalmú technikai elemzésért forduljon együttműködő partnerünkhöz: www.quantumresearch.hu

Üdvözlettel,
    Admiral Markets AS
    www.admiralmarkets.hu
    06-1-700-1000

FIGYELEM! Jelen hírlevél tartalma nem minősül közvetlen ajánlattételnek, vagy befektetési javaslatnak. Az elemzést munkatársaink legjobb tudásuk szerint, az annak készítésekor rendelkezésre álló nyilvános adatok felhasználásával állították össze. A hírlevélben szereplő adatok figyelembe vételével történő kereskedés során esetlegesen elszenvedett veszteségért az Admiral Markets AS és alkalmazottai semmilyen körülmények között nem vállalnak felelősséget.

• daxcorse
    válaszolt
    futurestrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok

Én kb 3 hete fizettem elő az elemzésükre. Nyilván nem ettől várom a megváltást, mert ingyen pénzt senki sem ad, de én hasznosnak találom ahhoz, hogy kiegészítsem vele a saját elképzelésemet.

Nxilván az embernek a saját ötletei alapján kell tradelnie, de szerintem az sosem árt, ha más szemszögből is megközelítünk egy helyzetet. és erre ez tényleg hasznos.
    Hello,

Milyen elemzésekre fizettél elő? És mikor kapod meg az elemzéseket?

Köszi!

• futurestrader
    válaszolt
    sziasztok

Én kb 3 hete fizettem elő az elemzésükre. Nyilván nem ettől várom a megváltást, mert ingyen pénzt senki sem ad, de én hasznosnak találom ahhoz, hogy kiegészítsem vele a saját elképzelésemet.

Nxilván az embernek a saját ötletei alapján kell tradelnie, de szerintem az sosem árt, ha más szemszögből is megközelítünk egy helyzetet. és erre ez tényleg hasznos.

• daxcorse
    válaszolt
    magyar technikai elemzés

Most akadtam egy magyar oldalra, technikai elemzés készítésével foglalkoznak, elég korrektnek tűnik. www.quantumresearch.hu

Van valakinek tapasztalata velük?

• sidius
    válaszolt
    attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ilyesmiket ír Kecskeméti is. Ott kaptam fel a fejem, hogy például a forgalom alapú indikátorok többsége figyelmen kívül hagyja a keletkezett réseket. Végülis ez logikus.
    Ezután gondoltam arra, hogy lehet, hogy mindegyik indikátornak megvan a gyenge pontja külön-külön (?). (és nem csak aszerint, hogy trendkövető vagy range-re jó)

Te milyen indikátorokat szoktál nézni?
    Optimalizálod őket külön-külön az egyes instrumentumokra, vagy ugyanazzal a beállítással használod mindegyikre? (ha ugyanaz az időtáv)
    Önmagában sohasem, de divergenciákhoz szoktam használni Macd, rsi, stohastic, vagy cci indikátort alapbeállításokkal. De ezeket sem mindig, csak időnként teszem fel!

• attiati
    válaszolt
    sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A trendkövető indikátorok gyenge pontja az oldalazó árfolyam, az oscillatoroké meg pont a trendelés! Ha jót akarsz magadnak, akkor elsősorban a divergenciáikat használd, de azt se önmagukban, csak megerősítésre! Körülbelül ennyire érdemes hosszútávon!
    Igen, ilyesmiket ír Kecskeméti is. Ott kaptam fel a fejem, hogy például a forgalom alapú indikátorok többsége figyelmen kívül hagyja a keletkezett réseket. Végülis ez logikus.
    Ezután gondoltam arra, hogy lehet, hogy mindegyik indikátornak megvan a gyenge pontja külön-külön (?). (és nem csak aszerint, hogy trendkövető vagy range-re jó)

Te milyen indikátorokat szoktál nézni?
    Optimalizálod őket külön-külön az egyes instrumentumokra, vagy ugyanazzal a beállítással használod mindegyikre? (ha ugyanaz az időtáv)

• sidius
    válaszolt
    attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Esetleg van valami magyar könyv, netes cikk, bármi iromány, hogy mik az egyes indikátorok gyenge pontjai?

Kecskeméti I. leírja némelyiknél, de jó lenne mindegyiknek elolvasni a "hátulütőjét".

Illetve írja, hogy optimalizálni kell az indikátorokat a különböző papírokra, indexekre, mert mindegyiknél más eredmény vezet eredményre. Esetleg erről az indikátor optimalizálásról van magyar nyelvű írás?

A trendkövető indikátorok gyenge pontja az oldalazó árfolyam, az oscillatoroké meg pont a trendelés! Ha jót akarsz magadnak, akkor elsősorban a divergenciáikat használd, de azt se önmagukban, csak megerősítésre! Körülbelül ennyire érdemes hosszútávon!

• attiati
    válaszolt
    Esetleg van valami magyar könyv, netes cikk, bármi iromány, hogy mik az egyes indikátorok gyenge pontjai?

Kecskeméti I. leírja némelyiknél, de jó lenne mindegyiknek elolvasni a "hátulütőjét".

Illetve írja, hogy optimalizálni kell az indikátorokat a különböző papírokra, indexekre, mert mindegyiknél más eredmény vezet eredményre. Esetleg erről az indikátor optimalizálásról van magyar nyelvű írás?

• sidius
    válaszolt
    Íme pár divergencia kereskedéssel foglalkozó oldal! Mindenki saját felelősségére használja, de ötletet mindig lehet meríteni bármiből:

http://www.babypips.com/school/divergence_trading.html
    http://www.investopedia.com/articles...ACDdiverge.asp
    http://www.trading-naked.com/Divergence.htm
    http://mediaserver.fxstreet.com/Repo...3ffee873e5.pdf

• Lackok
    válaszolt
    Én meg megnéztem ezen az oldalon található Price Action indikátort.
    http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=65323

Remek dolog!
    MT4-ben az összes Chart-on figyeli több idősíkban is (beállítástól függ) megjelenő PinBar, BEOB, BUOB, Inside, gyertyákat. Ha az MT4 ben be van állítva az E-mail rész még levelet is küld. gyakorlatilag csak ha jelez akkor kell a chartra nézni, hogy jó helyen van-e a PA!! Rengeteg terhet levesz az ember válláról. Sok pip-et hozott a héten...

• Madi
    válaszolt
    Én is találtam egy egész jó kis anyagot a gyertyákról és értelmezésükről - ráadásul magyar nyelvű:
    http://www.elemzeskozpont.hu/file/ja...kozpont.hu.pdf

• sidius
    válaszolt
    Német nyelvű, de a kis grafikonra kattintva elemezhaeőtek a különböző papírok több piacról:

http://www.sbroker.de/65.0.html

Hasonló:

http://www.livecharts.co.uk/

Egy jó kis lengyel oldal.

http://stooq.com/

Kis okosság a használathoz: Baloldalt a Rynek rákattintani az Indeksy vagy a Waluty
    részre, kiválasztani az instrumentumot a kinyíló oldalon és bal oldalt rákattintani az Analiza techniczna-ra

No még egy az USA piacokhoz!

http://bigcharts.marketwatch.com/markets/indexes.asp

• willow
    válaszolt
    Azt nemtom, hogy csak USA -é, de én részvényeket is nézegetek rajta. És igen realtime.

Working...
X