Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Technikai elemzéssel foglalkozó oldalak, azoknak akiket érdekel!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tradergadget.com
    válaszolt
    Itt is egy kis érdekesség ebben a témában tesztel kiegészítve. http:///tradergadget.com/hu/robotvsautomatizalas-2-2/

Szólj hozzá::

• habibabu
    válaszolt
    Saját stratégiám bemutatása, teljes verzió

Feltettem egy normális leírást a stratégiámról mert beírni, szemléltetni túl hosszú lenne.

http://ken.ucoz.hu/index/0-2

• habibabu
    válaszolt
    Re: Kis-Elek Norbert manuális stratégiájának bemutatása.

Re: Kis-Elek Norbert manuális stratégiájának bemutatása.
    Csatolt fájlok

• LongItudó
    válaszolt
    Sziasztok! Nemrég indítottam el blogomat, ahol pusztán technikai elemzéseket jelenítek meg. Mindenki számára hasznos lenne, ha rendszeresen átnéznénk a piacot és stratégia oktatás helyett- a tényeket elemeznénk!

üdv

• Forex Klub
    válaszolt
    Violet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv Mindenkinek !

A régebbi traderek közül biztosan mindenki ismeri a Daytrader Fórumot. Öt-hat évvel ezelőtt pörgős élet zajlott a honlapon. Aztán apránként elszoktak onnan az emberek. Régebben én is gyakran megfordultam arrafelé, de aztán egyre gyakoribbak lettek a szerverleállások és én is elköltöztem onnan. Már évek óta nem jártam arrafelé, de tegnap délután be akartam lépni egy kicsit böngészni és olvasgatni, erre azt látom, hogy eltűnt a honlap.

Szeretném megkérdezni, hogy tud ezzel kapcsolatban valaki valamit ? Nem tudom elhinni, hogy véglegesen megsemmisült a fórum. Rengeteg információ volt ott felhalmozva; technikai alakzatok, indikátorok, automatizált kereskedés, híres traderek kereskedési naplói, tőzsdepszichológia, stb. Még belegondolni is hajmeresztő, hogy mindez veszendőbe ment.
    Freeweb tárhelyen futott, az pedig fizetős lett. Úgy tűnik a gazdája nem költöztette át időben máshová, így elveszett a fórum.

• Violet
    válaszolt
    Üdv Mindenkinek !

A régebbi traderek közül biztosan mindenki ismeri a Daytrader Fórumot. Öt-hat évvel ezelőtt pörgős élet zajlott a honlapon. Aztán apránként elszoktak onnan az emberek. Régebben én is gyakran megfordultam arrafelé, de aztán egyre gyakoribbak lettek a szerverleállások és én is elköltöztem onnan. Már évek óta nem jártam arrafelé, de tegnap délután be akartam lépni egy kicsit böngészni és olvasgatni, erre azt látom, hogy eltűnt a honlap.

Szeretném megkérdezni, hogy tud ezzel kapcsolatban valaki valamit ? Nem tudom elhinni, hogy véglegesen megsemmisült a fórum. Rengeteg információ volt ott felhalmozva; technikai alakzatok, indikátorok, automatizált kereskedés, híres traderek kereskedési naplói, tőzsdepszichológia, stb. Még belegondolni is hajmeresztő, hogy mindez veszendőbe ment.

• recefyce
    válaszolt
    Tudnátok olyan /lehetőleg magyar/ blogot, vagy könyvet, ami a chart elemzéssel foglalkozik? Nem az alakzatokra, indikátorokra gondolok, hanem csak a chart olvasására.
    Azzal kínlódom, hogy hogyan lehet egymástól megkülönböztetni az egyes szakaszokat.
    Pl. egy sima konszolidáció megkülönböztetése egy medve trendtől...
    A könyvekben olyan pofon egyszerűen van, de ha ránézek egy igazi chartra,már el is veszek.

• horvatha
    válaszolt
    Zig -Zag

Aki angolul beszél:
    http://forex-strategies-revealed.com...ading-strategy

• stockflea
    válaszolt
    köszönet

Köszönet a linkekért! :-)
    Flea.

• érdeklődő
    válaszolt
    Automatikus technikai elemző program

Helló!

Ti hallottatok Köves Márk Tiborról?

w w w . k o v e s s . e u

Én még nem fizettem elő, de érdekelne, hogy tényleg olyan jó a programja? Állítólag napi 50-100 pipet is megfog az automatikus elemző programja. Magyar részvényeket is elemez. Ha valaki tud valamit, akkor jelezze! Köszi!

• Pekka
    válaszolt
    Sziasztok!

Használ vagy használt esetleg valaki range alapú chartot?
    Mondjuk forexre.

• Pekka
    válaszolt
    nnno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ember sokszor robottá válik a pénzének a gyarapításának érdekében. Tali egy honlap, amely leveszi ezt a monoton elemzéses nyavaját a vállról.

Szeretném figyelmébe ajánlani az alábbi honlapcímet mindenkinek s várok egy köszönöm levelet azoktól, akik a következő pár hónapban nyereséggel zárják ezt az évadot.)
    Véletlenül találtam rá én is.

fxtrendtipp.hu
    És mi az ami meg kellene hogy mozgasson ennek a honlapnak a láttán?

• harzol
    válaszolt
    A 2 hozzászólást átmozgattam, mert itt jobb helyen van.

• Norb_X
    válaszolt
    nnno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ember sokszor robottá válik a pénzének a gyarapításának érdekében. Tali egy honlap, amely leveszi ezt a monoton elemzéses nyavaját a vállról.

Szeretném figyelmébe ajánlani az alábbi honlapcímet mindenkinek s várok egy köszönöm levelet azoktól, akik a következő pár hónapban nyereséggel zárják ezt az évadot.)

fxtrendtipp.hu
    Szia nnno!

Nem tudom eldönteni, hogy az ilyen hozzászólást ignorálni kellene inkább vagy megdorgálni a hozzászólót.
    Attól tartok, ez a topik a technikai elemzésről szól és nem a tippekről. Szerintem akik ezt olvassák, szeretnének megtanulni önálló döntéseket hozni a piacon, nincs szükségük efféle tippekre, főleg nem havi 100 €-ért. Javaslom, hogy te se fizess ezért.

Üdv.
    Norb_X

• nnno
    válaszolt

fxtrendtipp.hu

Working...
X