Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mi lett/mi van most Pintér Péterrel?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Mi lett/mi van most Pintér Péterrel?

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sokan meglepődhetnek a téma inditáson, de nekem Péter a régi idők egyik leghitelesebb kereskedőjének, fórumozójának tünt. A régi hozzászólásai megtalálhatóak a fórumon, de egyébként nem hallani róla Forex-es közegben, neten legalább is nem.
    Nem tudom, hogy itt a fórumon használják -e p-szignálos stratégiáját, és azt a gondolkodás módot amit ő próbált átadni.
    Mi a véleményetek róla Péterről, valóban olyan jól nyomta a Forexet amiket olvasni lehetett róla és meséltek róla?
    Tudtok most valamit róla, tőzsdézik még? (régi stratégiájával?)

Profit.hu-s tanfolyamokat is F. G tartja.

Úgy tudom Birger is hasonló sratit használt de végül ő elhasalt vele.
    Péter játszhat még és ha igen ugyanazzal a strattal?

(bocs, de angol billentyüzet miatt pár magyar karaktert nem tudok irni )

"Péter játszhat még és ha igen ugyanazzal a strattal?"

Miért fontos ez számodra? Peti éli az életét. Neked is ezt kéne tenni. Kit érdekel Pintér,Birger vagy bárki más? Döntsd el, hogy te jobb trader leszel és ne foglalkozz másokkal. Amúgy már ezt sokszor kérdezted ezen a fórumon. És azt is írtad korábban, hogy voltál a tanfolyamain.

Hozzászólás

rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sokan meglepődhetnek a téma inditáson, de nekem Péter a régi idők egyik leghitelesebb kereskedőjének, fórumozójának tünt. A régi hozzászólásai megtalálhatóak a fórumon, de egyébként nem hallani róla Forex-es közegben, neten legalább is nem.
      Nem tudom, hogy itt a fórumon használják -e p-szignálos stratégiáját, és azt a gondolkodás módot amit ő próbált átadni.
      Mi a véleményetek róla Péterről, valóban olyan jól nyomta a Forexet amiket olvasni lehetett róla és meséltek róla?
      Tudtok most valamit róla, tőzsdézik még? (régi stratégiájával?)

Profit.hu-s tanfolyamokat is F. G tartja.

Péter játszhat még és ha igen ugyanazzal a strattal?

(bocs, de angol billentyüzet miatt pár magyar karaktert nem tudok irni )
      Tavaly a VB-n második lett forex szekcióban, az nem rossz. Jól tradel, szerintem rájött, oktatással macerásabb foglalkozni, mint trédeléssel. Én ismertem régen jól (2010-2012), szerintem hiteles emberileg is, bár néhány MLM-es kitérőjüket nem értem... Mondjuk nem az ő ötletei voltak tudtommal. Teljesen kiszállt az oktatásból már?

Hozzászólás

Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        "Péter játszhat még és ha igen ugyanazzal a strattal?"

Miért fontos ez számodra? Peti éli az életét. Neked is ezt kéne tenni. Kit érdekel Pintér,Birger vagy bárki más? Döntsd el, hogy te jobb trader leszel és ne foglalkozz másokkal. Amúgy már ezt sokszor kérdezted ezen a fórumon. És azt is írtad korábban, hogy voltál a tanfolyamain.
        Én még olyan szinten vagyok, hogy nekem kellenek ezek a fogódzók. Plusz az is nagy mértékben benne van, hogy érdekel a számomra "ügyesnek" tartott emberek élete.
        Amit irsz az korrekt, nekem kellenek még ilyen megerősitések, hogy ilyen távon is lehet sikeresnek lenni forexel.

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tavaly a VB-n második lett forex szekcióban, az nem rossz. Jól tradel, szerintem rájött, oktatással macerásabb foglalkozni, mint trédeléssel. Én ismertem régen jól (2010-2012), szerintem hiteles emberileg is, bár néhány MLM-es kitérőjüket nem értem... Mondjuk nem az ő ötletei voltak tudtommal. Teljesen kiszállt az oktatásból már?
          És te milyennek ismerted? Forexxel kapcsolatosan és egyébként?

Amikor én voltam p szigált se ő tartotta és extrémet se. F.G tartotta mindkettőt. Ahogy itt olvastam azért F.G-nek és Péternek azért némely pontokban eléggé eltér a véleménye P-szignál esetén, kicsit meglepődtem ezen a tanfolyamon üllve.
          Talán még régebben mikor az Extrém jobban ment akkor tartotta Péter az Extrémet, 2 éve talán ismerőseim mesélték, hogy ők még nála tanultak.
          Idén már azt is Gábor tartotta.

A vb. 2. azért valóban nem hangzik rosszul...
          Gábor azt mesélte, hogy opcióval kezdték és iszonyat nagy mákjuk volt az elején, de utána belejöttek ....

Hozzászólás

Tudtok most valamit róla, tőzsdézik még?
            Szia!

Myfxbook profilja:
            https://www.myfxbook.com/members/PeterPinter

Amiről Dávid beszélt: Tavalyi világkupa 2. helyezés forex kategóriában,:
            http://www.worldcupchampionships.com/live-stats-3

2013 nyarán még élő elérhetőségei:
            https://cubib.com/find/peter-pinter.12523297.html

Összegzés:
            úgy tűnik kereskedik még, láthatóan eredményes, ebből következően valószínűleg tudatosan vonult háttérbe.

Hozzászólás

Ha a P szignálokra gondolsz, teljesen más a stratégiájuk. A gondolkodásmódjuk a kereskedést illetően azonban hasonló.. Bár egyszer a P. Pétertől hallottam, hogy csodálja a Birger mentális erejét, hiszen a stratégiájából fakadóan adott esetben 3 hónapos veszteséges időszakot is el kell tudnia viselni.

Hozzászólás

És, hogy tudjátok még a régi stratégiájával kereskedik?

Hozzászólás

Nincs meg véletlenül a Péter által tartott P-szignálos tanfolyam prezentációja.
                  Én is elvégeztem a P-Szignált, de ott F.G. prezentációja volt már, meg ő alapvetően máshogy is csinálta. Profit-októl kértem, nekik nincs meg, Péter nincs már a cégben elérni nehéz azt mondták.
                  Tehát nincs meg vkinek? én ezt úgy kifizetettem már, úgy hogy szerintem nem etikátlan ha valaki megküldi.

Hozzászólás

Nincs meg véletlenül a Péter által tartott P-szignálos tanfolyam prezentációja.
                    Én is elvégeztem a P-Szignált, de ott F.G. prezentációja volt már, meg ő alapvetően máshogy is csinálta. Profit-októl kértem, nekik nincs meg, Péter nincs már a cégben elérni nehéz azt mondták.
                    Tehát nincs meg vkinek? én ezt úgy kifizetettem már, úgy hogy szerintem nem etikátlan ha valaki megküldi.
                    Kivel fizetteted ki?
                    Akciósan vagy a 250e-t?
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kivel fizetteted ki?
                      Akciósan vagy a 250e-t?
                      Én ezt elvégeztem már kb. 2 éve.
                      Írtam is róla itt a fórumon.

Csak nekem F.G tartotta nem Pintér. Kíváncsi lenné Péter prezijére amit anno ő adott. Ahogy olvasgattam régebbi hozzászólásait érdekes lehet és lehet bővebb is mint amin én voltam.

Hozzászólás

Én ezt elvégeztem már kb. 2 éve.
                        Írtam is róla itt a fórumon.

Csak nekem F.G tartotta nem Pintér. Kíváncsi lenné Péter prezijére amit anno ő adott. Ahogy olvasgattam régebbi hozzászólásait érdekes lehet és lehet bővebb is mint amin én voltam.
                        Sikeresen hasznosítod?

Hozzászólás

C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sikeresen hasznosítod?

........nem

Hozzászólás

........nem
                            Mit nem értesz? ... vagy mentálisan gyenge vagy hozzá?

Hozzászólás

Valaszolok rpr helyett Camaro: Pinter jo tanfolyamokat tartott, Fekete pedig... hat hagyjuk inkabb, ha Pinter tartja, megeri elmenni ra, ha Fekete, akkor inkabb nem szerintem

Hozzászólás

Working...
                              X