Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Korábbi értékes hozzászólások - gyöngyszemek a fórum nagyjaitól

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Korábbi értékes hozzászólások - gyöngyszemek a fórum nagyjaitól

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Régóta terveztem egy ilyen topikot. Nekem most ez jutott eszembe elsőként, két igazi nagyágyú a fórum történetéből:
    2010.03.21.
    https://forum.tozsde.hu/forum/tőzsdé...=4714#post4714
    Továbbiakban is fogok berakni ilyeneket ide, ahogy ti is tegyetek be nyugodtan

Sok mindent köszönhetek e két embernek
    Utoljára szerkesztve a következő által: David Chateau; 2019-03-09, 21:43.

Nagyon jó olvasni újra Pintért. Kár, hogy eltűnt.

Hozzászólás

Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nagyon jó olvasni újra Pintért. Kár, hogy eltűnt.
      Nekem is az ő írasai jottek be a legjobban.

Hozzászólás

2017.05.11.
        "Megértelek, és ez addig igaz is, amíg nincs rendszer a számok mögött. Én pontosan, tényleg centre pontosan tudom azt, hogy melyik stratégiám, mennyi pénzt hoz tradenként. Ez ugye nem nagy varázslat, csupán szabályok mentén történő rendszer üzemeltetés. Ennek az alapja a nagyon, nagyon sokszor végrehajtott folyamatok, a sok ezer trade, és hasonlók. Ha tudom azt hogy mennyi az elvárt értéke az egyes rendszeremnek, akkor pontosan tudom hogy mennyit fogok a jövő hónapban keresni minden egyes traden. Tehát azt tudom, hogy májusban annyiszor keresek X forintot, ahányszor kötést tudok végrehajtani a piacon a rendszereim alapján. (nyilván az összeget nem tudom megmondani, nem erre kívántam célozni, de nagyságrendileg még az is kalkulálható ha a havi átlagos trade darabszámot veszem alapul). Így értettem a fenti mondatokat. Ezt gyakorlatilag bárki kiszámolhatja magának és attól a ponttól kezdve ha csak ezt az egy dolgot megérti, halál nyugodtan fogja végrehajtani az összes kötését! Ettől kezdve teljesen mindegy lesz hogy a következő tradeben merre megy a piac, nyer-e vagy veszít. Teljesen lényegtelen! Ettől a ponttól kezdve le kell hogy menjen a feszültség, nem szabad hogy több para legyen amiatt, hogy hogyan fut ki a trade."
        Utoljára szerkesztve a következő által: David Chateau; 2019-03-31, 21:54.

Hozzászólás

"Alázatosnak kell maradni, és minden nap emlékezni arra, hogy nem tudunk mindent. "

Ronaldo

(nem tozsde, de talan megfér itt )

Hozzászólás

Tőle ez is szép intellektuális teljesítmény és milyen eredeti, újszerű

Hozzászólás

• rpr
            rpr kommentje
            Editing a comment
            Ugy kell gondolkodni mint Ronaldo es akkor annyi pénzt keresunk mint ő

• MyBusiness
            MyBusiness kommentje
            Editing a comment
            Ez jó, ez tetszik!

• rpr
            rpr kommentje
            Editing a comment

A feladat adott...

Hozzászólás

Hozzászólás

Working...
            X