Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alibaba

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Alibaba

Sziasztok!

Click image for larger version

Name:	Képernyőfotó 2014-08-24 - 20.23.06.jpg
Views:	1
Size:	9,3 KB
ID:	161484

Többen ajánlották, hogy a rövidesen megjelenő Alibaba részvényeket lesz érdemes venni a nyitáskor.

Valaki tud még az indulás előtt venni, bár azokkal még nincs tapasztalatom, illetve olyan is akinél van is számlám, viszont ő csak az indulá után tud venni.

A kérdés egyszerű!
    Érdemes így venni, illetve érdemes egyáltalán foglalkozni vele.
    A Facebook anno nem jöttbe.

Itt igazából talán jó lesz/lett a beárazás viszont ázsiai cég az amerikai tőzsdén kérdéses számomra.

Ki mit ajánlana?!

Előre is köszönöm!
    Attila

Szoron eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

[ATTACH]5689[/ATTACH]

Többen ajánlották, hogy a rövidesen megjelenő Alibaba részvényeket lesz érdemes venni a nyitáskor.

Valaki tud még az indulás előtt venni, bár azokkal még nincs tapasztalatom, illetve olyan is akinél van is számlám, viszont ő csak az indulá után tud venni.

A kérdés egyszerű!
    Érdemes így venni, illetve érdemes egyáltalán foglalkozni vele.
    A Facebook anno nem jöttbe.

Itt igazából talán jó lesz/lett a beárazás viszont ázsiai cég az amerikai tőzsdén kérdéses számomra.

Ki mit ajánlana?!

Előre is köszönöm!
    Attila
    Szia,

Bar megkésve de hozza szolok a topikhoz mivel én is hasonló cipőben jártam,nem tudtam venni csak a kibocsátás utáni napon,de akkor mar nem láttam értelmet.

Hasonló volt a helyzet a GOPRO részvényeknél is..

Most mar viszont tudom hogy legközelebb mit fogok tenni ha egy ilyen nagy és sikeres céget jegyeznek be a tőzsdén.Amennyiben sikerül az első nap venni úgy megteszem,de ha nem akkor viszont shortolom a "csucson"amit 1-3 nap alatt elér,mert az esetek nagy többségében utána a medve jön.
    tRend a lelke mindennek bar matematikailag a káosz az úr!

Hozzászólás

Working...
    X