Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

TWD részvény

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• TWD részvény

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Azokhoz szólok, akiknek van Kbc Equitas számlájuk, vagy bármely más tőzsdei számlája, és a közeljövőben nem akarja azt megszűntetni.
    És azokhoz is szólok, akik hajlandóak lennének átvenni tőlem 6 000 db twd részvényt, ingyen, és bérmentve. Természetesen a transfer diját én állom.
    Ha valakit érdekel, vagy tud ebben segiteni, az kérem vegye fel velem a kapcsolatot.
    Köszönöm
    Utoljára szerkesztve a következő által: willow; 2019-10-13, 11:23.
    willow

A fenti cimben szereplő részvény neve nem TWF, hanem TWD. Kérem az admint, hogy ezt javitani sziveskedjék, mert nekem nem sikerült. Köszönöm.
    willow

Hozzászólás

Mi a baj ezzel a részvénnyel? Vagy kell a zseton másra? Írj valamit a cégről, de ne olyat, amit neten is találok. Mit mikor miért vetted?

Hozzászólás

Mint irtam a részvényt ingyen adom. A cég felszámolás alatt.
        willow

Hozzászólás

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          Akkor inkabb a kerdes az, hogy a reszveny mekkora adossagot hordoz?

Nincs tudomásom róla, hogy bármekkora adósságot is hordozna.
        willow

Hozzászólás

Látom senki nem tud, és nem is akar segiteni. Megértem.
          A felállás a következő. Már évek óta nem kereskedem a kbc-nél. Egyedüli részvényem a twd. Fel szeretném számolni a számlámat, de amig ez a részvény a tulajdonomban van, ezt nem tudom megtenni. Eladni nem tudom, mert a cég felszámolás alatt van, és már nem kereskednek vele a tőzsdén. Egyedüli megoldás ha kitranstferálom a számlámról. Ehhez kérek partnert. Hogy az illetőnek származik-e ebből haszna, nem tudom. Lehet, hogy a felszámolás után kártalanitják a réstvényeseket, és igy ez a 6000 részvény is ér valamit. Elképzelhető. Igy ha valaki rendelkezik számlával a kbc-nél, és az a közeljövőben nem akarja megszűntetni, akkor mi vesztenivalója lenne, ha megkapná ezeket a részvényeket? Én pedig végre meg tudnám szűntetni a számlámat. Hát ehhez kérném a segitségeteket.
          willow

Hozzászólás

Working...
          X