Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Google részvény

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Google részvény

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Legújabb Google-el kapcsolatos hír nyomán gondoltam nyitok ennek a részvénynek egy témát.
    Vártnál jobb eredményekről számolt be ma a Google: http://index.hu/tech/2010/10/15/a_va...tett_a_google/

Részvényeinek árfolyama 9%-al emelkedett a mai hír hallatára.
    Kérdés meddig mehet még fölfelé a keresőóriás árfolyama? Egyáltalán tud még tovább terjeszkedni a Google?

Jelenleg már a 600 dolláros árfolyamot ostromolja a Google részvénye.
    Van esetleg valaki akinek van? Olyan aki csak gondolkozik rajta, vagy véleménye van?

Hmm.. négyóráson "hangin man", óráson is több jel utal a csökkensére. Áprilisban a 600-at nem tudta átvinni, most pedig csak belekóstolt... RSI pedig erősen túlvett zónában, én óvatos lennék. inkább shortra várok

Hozzászólás

A belekóstolásnál azért ez a 617 dolláros árfolyam nekem többet jelent.

Hozzászólás

Én úgy döntöttem ,hogy kiszállok 610,- nél a mai napon. régóta tartottam néhány papirt amit 439-en vettem és látom hogy egy relativ csúcsról csuszni kezd.
        .

Hozzászólás

Ez azt jelenti, hogy el is adtad, vagy csak egy stop szintet behúztál 610-re?

Ha marad a jó hangulat, akkor 1-2 hét alatt én még látok benne jópár százalékot. Meg aztán ha nem kell egyből a pénz nyugodtabb az ember, ha stop szinttel száll ki.

Hozzászólás

Emelkednek a Google költségei, ami bár nem előzmények nélküli, hisz bejelentették előre, hogy ez várható, de ma mégis 5% körüli mínuszban várható a GOOG a Nasdaq nyitásakor.

Hozzászólás

Fog emelkedni, mert nem mindenki azonnal reagál. Ezek szerint akkor jól érzem, hogy a részvényesek alakítják az árfolyamot és nem a Google szabja meg az emelkedést és csökkenést.
              Google fejleszt és hosszútávon emelkedés drasztikusabb is lehet. Például ha a Google Plusban is ott lesznek a reklámok, behozzák a rajongói oldalt, akkor emelkedni fog.
              Úgy érzem mindig vannak tartalékai, amivel újabb nyereséget tud produkálni és ezzel a részvényeket értékét is megdobja.
              Én is akarok valamenyi részvényt venni tőle. Viszont annyira kezdő vagyok, hogy azt se tudom, hogy hogyan lehet a legegyszerűbben és legolcsóbban megoldani. CIB bankszámlám van, de ugye mégha ezen is lehet intézni, nem feltétlenül ezzel járnék a legjobban.
              Kapcsolataink újraértékelésével is több pénzünk marad: www.egyuttmukodes.egyrejobb.com

Hozzászólás

Working...
              X