Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Cfd-s árutőzsdéhez melyik bróker ideális?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Cfd-s árutőzsdéhez melyik bróker ideális?

Áru termékekkel szeretnék kereskedni, de mintha ez a téma tabu lenne és teljesen el van felejtve, mindenki csak devizában akar utazni...
    Lehetőleg magyar nyelvű, nem magyar ECN bróker kéne, de ha nincs magyar szervere az sem baj annyira. Minél több áru cikk van és minél magasabb tőke áttételi lehetőség annál jobb. De egyik legfontosabb mégis, csak, hogy jó alacsony legyen a spread. Nem árt ha van napon túli kereskkedés plusz költség nélkül. Nagyon remélem létezik erre jó bróker.

Cfd-s árutőzsdéhez melyik bróker ideális?

Egyszerűen nem találok erről semmit.
    WhSelfinseft és Sensus nagyszerű, csak számomra magas a számlanyitáshoz szükséges min.

Hozzászólás

A sensus-t most probaltam, es nagyon ratyi plattformot küldtek 1 het eleg volt, a honlapjukat nem is neztem csak töröltem öket. Emailben volt reklam es 1 klikk mar bent is voltam, nem tudom van-e masik kereskedesi felületük, aki szart reklamoz.....tehat nekem nem tetszenek

Hozzászólás

Már írtam, hogy a magas spreadek miatt egyik árupiaci CFD sem jó rövid távú spekulációra.

Miért akarsz mindenképpen árupiacon kereskedni?

Hozzászólás

nincs tapasztalatod másnál ami jó feltételeket biztosít cfd-re? Papa

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Már írtam, hogy a magas spreadek miatt egyik árupiaci CFD sem jó rövid távú spekulációra.

Miért akarsz mindenképpen árupiacon kereskedni?
            Ez azért bőven túlzás, hogy egyik sem, gyorsan mozog az árfolyam, biztonságosabb, mint a deviza meg egyszerűbb is. Könnyen meglehet duplázni vele egy nap a pénzed, de próbáltad már, hogy így ellene vagy?

Hozzászólás

Nem a kisujjamból szoptam amit leírtam
              De ha szerinted van olyan, amelyik jó, akkor mi a kérdés?
              Egyedül arannyal éri meg foglalkozni, az legalább jól kereskedhető 20-30 centes spreaddel.

Hozzászólás

papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A sensus-t most probaltam, es nagyon ratyi plattformot küldtek 1 het eleg volt, a honlapjukat nem is neztem csak töröltem öket. Emailben volt reklam es 1 klikk mar bent is voltam, nem tudom van-e masik kereskedesi felületük, aki szart reklamoz.....tehat nekem nem tetszenek
                Nezd meg az Inter Tradert, nem tudom mi az elfogadhato spread.

Hozzászólás

Most kezdtem en is nezelödni, eddig csak devizaval kereskedtem

Hozzászólás

JhonLocke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Könnyen meglehet duplázni vele egy nap a pénzed,
                    azért arra figyelj, h amivel könnyű 1 nap alatt dulázni, azzal ugyanolyan könnyű felezni is, és ha összejön 3-4 rosszul sikerüt trade...

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem a kisujjamból szoptam amit leírtam
                      De ha szerinted van olyan, amelyik jó, akkor mi a kérdés?
                      Egyedül arannyal éri meg foglalkozni, az legalább jól kereskedhető 20-30 centes spreaddel.
                      Kettőt leírtam ami jó szerintem, csak nem tudnék még náluk számlát nyitni, mert nincs 2500 dollárom
                      A kérdésem az, hogy mi jöhet ezeken kívül szóba ahol bárki számlát nyithat. Olyan is van, hogy spread egyáltalán nics, aztán persze szép jutalékot vonnak le, de ha valaki megkétszerezte az adott napi pénzét, ezen fog legkevésbé aggódni.

Hozzászólás

stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        azért arra figyelj, h amivel könnyű 1 nap alatt dulázni, azzal ugyanolyan könnyű felezni is, és ha összejön 3-4 rosszul sikerüt trade...
                        Ez így van

Hozzászólás

Nem elég divatos a téma?

Hozzászólás

Hát ha 2500 dollár alatti számlát fogsz nyitni, akkor inkább a max tőkeátét ami számít neked.

Árupiaci termékeket ilyen tőkével csak CFD-ét fogsz találni. Ha esetleg majd komolyabb pénzel fogsz rendelkezni, akkor az árupiaci ETF-ket tudom neked ajánlani.

Csupa jó tanács ez most:
                            Neked nem a spread ami meghatározó lesz rövid/közép távon.

Hozzászólás

JhonLocke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              ... Könnyen meglehet duplázni vele egy nap a pénzed, ...
                              Ez a mondat sok mindent elárul, hallgass a többiekre!

Ha annyira biztos valami, hogy duplázhatsz, akkor azt más is észrevenné, sőt sokmindenki, és senki nem akarna megválni a tuti pozijától amivel duplázhatsz, ez a lehetőség devizán is megvan (duplázás) és ugyanúgy lehet bukni is.

Nekem van egy olyan érzésem, hogy árúpiacon már érteni kell a termékhez, és figyelni a híreket, lásd pl most mégis esett az eső a braziloknál, esett a kávé ára is.

Hozzászólás

Working...
                              X