Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFx pertársaság

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• IronFx pertársaság

Több olvasói megkeresést kaptunk a valodiforexen az ironfx utóbbi időben tapasztalható nemfizetése miatt.
    Ismerünk ügyvédet aki nagy gyakorlatot szerzett tőzsdei károsultak képviseletében, segítséget szeretnénk nyújtani azoknak akik nem tudják hová forduljanak.
    Pertársaságban alacsonyabbak az ügyvédi költségek és hatékonyabb szokott lenni az ügymenet, nagyobb médiafigyelem stb.

Írjatok a ponzi.ironfx@gmail.com -ra.

Hamarosan kiderül szándékos pénzvisszatartásról van -e szó vagy fizetésképtelen a cég.

https://www.youtube.com/watch?v=WNZ5ey71qXc

Hozzászólás

elfogadott kiutalás eltüntetve

Írtam emailt is, én benne vagyok.

3 hete csúszik az elfogadott kiutalásom (összeget a számlájáról kiutaltuk, a(z) Bank tranzakciót jóváhagyta a Finanszírozási Osztályunk.), 2 hétig nyugtattak hogy mindenkinek csúszik, sok a munka stb. de ne aggódjak megkapom, ekkor meguntam, elkezdtem hívogatni minden nap az account managerem és Németh Zoltánt..
      Erre Németh Zoltán közölte, hogy lejárt a lakcím igazolásom januárban... biztos elfelejtettek szólni.. jah persze, de küldjem be és már intézi is.
      Azonnal beküldtem, a mai válasza a számlám vizsgálat alatt van, ami lehet pár hónap is nincs rá szabályuk!!!!??, de ne aggódjak a pénzem náluk biztonságban van!!!
      Sajnos papírt nem tudnak adni róla, hogy hol van és mi történik vele, mert a magyar ironfxnek semmi jogköre nincs, de ha ő azt mondja akkor úgy van.

Na én itt untam meg a hazudozását ezért úgy döntöttem jogi útra terelem a dolgot. Fogjunk össze úgy nagyobb esélyünk van!
      (természetesen az account managerem pénteken se volt elérhető, de gyanítom nem is lesz már sokáig az ironnál mint ahogy sokan mások is menekülnek)

Hozzászólás

Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Erre Németh Zoltán közölte, hogy lejárt a lakcím igazolásom januárban... biztos elfelejtettek szólni.. jah persze, de küldjem be és már intézi is.
        Magyar lakcímkártyán nincs is érvényességi idő.
        Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Magyar lakcímkártyán nincs is érvényességi idő.
          nem azt írta, h lejárt a lakcímkártya, hanem a lakcímigazolás. ezt az én brókerem is rendszeresen ellenőrzi

Hozzászólás

Alakul a létszám...

Hozzászólás

Csatlakozom! Sztem ismeritek a storymat.

Hozzászólás

Úgy látszik a cég gátlástalansága újabb szintre lépett.

Ajánlom az alábbiakat figyelembe venni, amibe talán lehet kapaszkodni:

- A kifizetéseket valótlanul tüntetik fel teljesítettnek, miközben el sem indítják.
                - Több heti halogatás után jönnek az ígéretek az utalási bizonylatról, egyebekről.
                - Ezután jön az emailek és telefonhívások ignorálása, amikor elérhetetlen a kapcsolattartó.
                - Ha még ezek után mindig "zaklatja" őket az ügyfél, akkor jön a levél, hogy vizsgálat alatt van a számla.

Ha vizsgálat alatt van a számla, akkor miért tüntetik fel teljesítettnek a kifizetést?
                Miért csak kiutalás elfogadása után hetekkel jön a "vizsgálat"? Miért nem egyből a kereskedés lezárulta után?
                Miért hazudnak és miért nem lehet elérni az ügyfélkapcsolattartókat?

Ajánlom mindenkinek, hogy a cég alkalamazottaival történő minden beszélgetést rögzítsen, valamint minden email-t és chat beszélgetést mentsen el!

Valószínűleg abban bíznak, hogy nem mer az ember jogorvoslatért folyamodni, valamint a nyilvánossághoz fordulni, azért mert "visszaélt" a bónusszal.

Teljesen egyértelmű, hogy a cég egyetlen célja a kifizetések visszatartása, bármi áron.

Egy kis médianyilvánosság szintén jót tenne az ügynek, így akinek van újságíró ismerőse az ne legyen rest!

Hozzászólás

Lali75: a te eseted más mint az enyém, az szimpla köztörvényes lopás, tegyél büntetőfeljelentést!!

Kíváncsi vagyok ki vállalja a felelősséget ezekért "vizsgálatokért", rá ugye börtön várhat ha elítélik (érdekes, hogy itt nem csak gyanú esetén ugye Zoli??), mindegy én mindent megteszek érte.

Hozzászólás

Nos elindult a dolog, a hivatalos ügyvédi felszólítás elment, pár nap és haladhatunk tovább.

Amire megkérnék minden ráérő kollégát: kerestük a TC-ben, hogy pontosan mire alapozva tarthatnak bent minden pénzt egy számláról, de nem találtunk ilyet. Zoltán szerint van ilyen de nem mondja meg mi az.... jogi osztálytól is kértem , ők természetesen nem válaszolnak.

Akinek van ideje olvasgasson (a TC t mentsétek, mert lehet holnapra belekerül visszamenőleg) és tegyétek be ha van valami.

Hozzászólás

Véleményem szerint teljesen mindegy mi szerepel a TC-ben, az Uniós jogszabályoknak kell megfelelni és az a mérvadó!
                      Azt írnak bele, amit akarnak, nem számít!
                      15 napig nem válaszolsz az e-mailra, ezért nem fizetnek.
                      Nem tudnak veled beszélni telefonon, nem utalnak.
                      8 lottal nyomod, ezért visszafogják a kiutalást.
                      Alapos a gyanú, hogy máshol lefedezted?
                      Egy gyilkost sem ítélnek el alapos gyanú alapján!
                      Megtiltják, hogy máshol kereskedj?
                      Ezek nem jogi kritériumok. Semmit sem ér.
                      Érdekes az is, csak azokkal kekeckednek, akik nagy lottal
                      nyernek. Akik 5000 lottal buknak, az teljesen rendben van,
                      annak nem adják vissza az elbukott pénzt, mert visszaélt a
                      bónusszal.
                      Veszett ügy az Iron számára. Valóban komoly következménye lehet
                      ennek. Az ilyen pénzügyi csalásokat már nagyon komolyan veszik
                      az Unióban és az USÁ-ban.

Hozzászólás

Nagyon hasznos ez az oldal, az Alparit követően (nem volt devizaügyletem) az IronFx-et gondoltam megcélozni.
                        Nekem mint érdeklődőnek is elfelejtettek válaszolni.
                        Kívánok sikert nektek!
                        Akármilyen mocskok a megegyezés csak gyorsabb lehet a pernél. Valamivel hatásosan kellene fenyegetni őket, persze nem két pofonnal. Nem mintha sajnálnám ezeket.
                        Üdv mindenkinek

Hozzászólás

Ide is berakom:

Én ezeket hallottam az Irontól telefonban:

Állítólag szervezett bűnözés épült arra hogy a bónuszt kicsalják, van pl egy fő ember, ő szólt 15 haverjának hogy nyisson számlát, az az egy fő ember kezelte a számlákat és áthedgelte a bónuszokat.
                          Pl úgy buktak le hogy az Iron felhívta telefonon egyiket aki nevére lett bónuszos számla nyitva és ő azt se tudta mi az a forex...
                          Állítólag a bónuszcsalók szidják csak őket, sok nicknéven, hogy nem fizet... ezzel zsarolják őket hogy adják oda a bűnözéssel, hedgeléssel nyert pénzt,
                          (a bónusz hedgelés egy lopás).
                          Nem tudom mi igaz ezekből.

Hozzászólás

szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ide is berakom:

Én ezeket hallottam az Irontól telefonban:

Állítólag szervezett bűnözés épült arra hogy a bónuszt kicsalják, van pl egy fő ember, ő szólt 15 haverjának hogy nyisson számlát, az az egy fő ember kezelte a számlákat és áthedgelte a bónuszokat.
                            Pl úgy buktak le hogy az Iron felhívta telefonon egyiket aki nevére lett bónuszos számla nyitva és ő azt se tudta mi az a forex...
                            Állítólag a bónuszcsalók szidják csak őket, sok nicknéven, hogy nem fizet... ezzel zsarolják őket hogy adják oda a bűnözéssel, hedgeléssel nyert pénzt,
                            (a bónusz hedgelés egy lopás).
                            Nem tudom mi igaz ezekből.
                            Miért vagy ezen meglepődve?
                            Nem kell hozzá PHD hogy ezt magyar észjárású emberek megcsinálják!
                            Nem is ezen megy a vita, hogy loptak-e el bónuszt, vagy sem, hanem azon hogyha nem volt pontosan úgy leírva, megfogalmazva, hogy a "kiskapukat" is be lehessen csukni, akkor jogilag minden és mindenki támadható.
                            Szerintem az nem is kérdés, hogy egy halom bónuszt elloptak páran.
                            Mivel átbukott pénzek, bónuszok és azok bukásához szükséges tőkére illetve "nyereség" jellegű pénzekre is rátette a kezét az iron, ezért nyilván hogy csak a jogi út marad sokaknak.
                            Egyébként gyanítom hogy a lényegi pénzek már rég ki lettek szedve.
                            Ezek a vitás esetek, maradék pénzek, már csak olyan "hab a tortán", bónusz a bónuszon lenne.
                            Azt meg hogy kinek van, lesz igaza, majd az idő, meg a jogi szervek eldöntik.

Hozzászólás

cysec bejelentés

A cysec bejelentés kész is van, megkérek mindenkit töltse ki és küldje el.

A kapcsolat tartóhoz Németh Zolit írjátok ez az ő bulija, ha bármi kérdés van van , ide írjátok.

http://www.forexpeacearmy.com/forex-...tml#post194549

Itt tudtok olvasni egyéb sorstársakról, biztos ők is rohadt visszaélők...

Itt az online form, nagyon egyszerű és kb 5 perc kitölteni.

http://www.cysec.gov.cy/en-GB/complaints/cifs/

Minél többen küldjük be annál előbb látja be Zoli, hogy a törvényeknek megfelelően kell eljárniuk.

Hozzászólás

Working...
                              X