Közlemény

Collapse
No announcement yet.

WHSelfinvest -ről vélemények

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• WHSelfinvest -ről vélemények

Sziasztok

Most készülök élőszámlát nyitni a WHSelfinvest -nél,a BPForexen keresztül.
    Ezzel kapcsolatban kérném ki azok véleményét akik ismerik az anyacéget a
    WHSelfinvest-et ,mert ha jól tudom a BPFOREX csak az itteni közvetítőjük.

Az érdekelne,hogy mennyire megbízható és korrekt partner a WHSelfinvest.

A demojukat ,a ProTradert letöltöttem,de az nem nagyon tetszik a Saxos platform után,ezért inkább a Saxost használnám ellemzésre a WHSelfinvest-et pedig kereskedésre.

Annak is inkább csak a Webes felületét.

Ha valaki kereskedett vagy kereskedik a WHSelfinvest webes felületén keresztül akkor érdekelne,hogy mennyire megbízható az a rendszer,mennyire gyorsan teljesülnek a megbízások.

Elsősorban azért a WHSelfinvest-et használnám kereskedésre,mert ott a Saxóval ellentétben van lehetőség mini lotos kötésekre is. Na meg a magyar kontakt lehetőség a BPForexen keresztül is fontos,ha korrektül működik.

De azért jó lenne,ha kapnék megerősítést arra vonatkozóan,hogy megbízható ,korrekt a cég,a kifizetésekkel nincs gond, és a webes felületen keresztül is gyors megbízható módon lehet kereskedni.

WHSelfinvest

Megnyugodhatsz, a cég rendben van! Én ugyan nem kereskedek náluk, de több ismerősöm igen, és semmi bajuk a WHS-el. Egyébként nem szükséges a ProTradert használnod, mert tudtommal adnak Metatraderre is adatokat. De azért kérdezz rá a BPforexnél!
    Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

2008 óta semmi gondom velük. Utalnak vissza, stb. Pár jelentéktelen apróság, amit már itt kitárgyaltunk. http://forum.tozsde.hu/brokercegek/7...alasztani.html
      De ezt a metatrader dolgot kérdeztem tőlük, kb. 1 hónapja. És nem volt a válasz. (bár a ritka kérdéseket célszerű több munkatársnak is feltenni. Jártam már úgy, hogy kértem valamit mailben. Elküldtem 2 munkatársnak. Az egyik megcsinálta pik-pakk. Majd később kaptam a másiktól a választ, hogy csak személyesen lehet. )

Hozzászólás

Köszönöm a válaszokat.

Azt jó hallani,hogy megbízható a cég,remélhetőleg a megbízások teljesülésének gyorsaságával,sem lesz gondom .Szeretném skalpolásra is használni a rendszert.

Hozzászólás

bpforex-nél miért 1500€ a számlanyitási minimum, ha WHS 2500€ minimum depositot ír elő?

hisz elvileg bpforex egy az egyben WHS szolgáltatását közvetíti.

Hozzászólás

attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            bpforex-nél miért 1500€ a számlanyitási minimum, ha WHS 2500€ minimum depositot ír elő?
            gondolom Magyarországra "optimalizálták" a minimumot, pl talán itteni kérések miatt lett fx-en microlot is, próbálnak ezt azt a fiúk kiharcolni a amygarországi ügyfeleknek.

Hozzászólás

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              gondolom Magyarországra "optimalizálták" a minimumot, pl talán itteni kérések miatt lett fx-en microlot is, próbálnak ezt azt a fiúk kiharcolni a amygarországi ügyfeleknek.

lehet

WHS-nél azt mondták, CFD-re nem lehet minilotot kötni, csak standard lotot. (csak forex-nél van náluk minilot)
              Míg bpforex-nél azt mondták, minilottal is lehet mindenre kötni (CFD, forex)

Bár bpforex drágább az indexek esetén: 4,5€ jutalék / kötés
              WHS: 3€ jutalék / kötés

De gyakorlatilag bpforex-nél nincs is értelme index CFD-re minilottal kötni, mert megesz a 2*4,5$ jutalék. Ha jól számoltam, akkor minilotnál 90 pip elmozdulás kéne az indexben, hogy csak a jutalékot kitermeljem.

Hozzászólás

Nem pont így van, de én most le nem írok mindent, már a lot-ok sem stimmelnek

Hozzászólás

Nem pont így van, de én most le nem írok mindent, már a lot-ok sem stimmelnek
                  Ügyfélszolgálatok mondták.
                  Plíz javíts ki, ha rosszul informáltak, vagy rosszul számoltam a pip-eket. Életbevágóan fontos lenne

Hozzászólás

(Ma délelőtt kész lettem az adóbevallásokkal szóval most van egy kis szusszanás )
                    Hogy WHS-nél közvetlenül mi van azt nem tudom, engem nem is érdekel.
                    BpForexen keresztül kötött WhS -ről tudok mondani valamit.
                    Tehát minilotot cfd fx-re és spot fx-re is lehet kötni, microlot-ot lehet csak a spot forex-re kötni. Mini=10000 Micro=1000 ezt csak azért írom le, mert a programban kereskedéskor az alapbeállítás az mutatja 1Lot=10000!!! és a 10000-et írhatod át, de a gép LOT-nak hívja.

"Nem Forex cfd-k" tehát index, anyag azok valóban 4,5eur/kötés.
                    Ez olajnál pl 1pip vagy micsoda, 1usd tehát ha elmegy 9centet az olaj ára akkor vagy nullában, persze plussz spread. Indexeknélha jól emléxem 1teljes pont 1usd de pl S&P-ből 5-nél kevesebb egységet így nem is veszek, de DAX-ból egyet is vehetsz mert ott kb 5pont elmozdulás annyi százalékosan mint S&P-ben 1pont, na most akkor ha veszel 5egység S&P-t akkor 2pont elmozdulás jó irányba és nullán vagy, ennyi elmozdulásra dax kb 10pontot változik, tehát ott 1egységet véve 10pont elmozdulásnál vagy kb nullában, DJIA-ból pedig egy felet kéne venni ha ugyanazt az arányt szeretnéd tartani.
                    Na ha valami nem világos akkor kérdezz nyugodtan

Hozzászólás

(Ma délelőtt kész lettem az adóbevallásokkal szóval most van egy kis szusszanás )
                      azt el is felejtettem, hogy a fűnyírás is kész lett, igaz az utolsó 15perc esőben

Hozzászólás

azt el is felejtettem, hogy a fűnyírás is kész lett, igaz az utolsó 15perc esőben
                        Én is szemerkélő esőben traktoroztam le!

Hozzászólás

sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          traktoroztam
                          Figyelünk a részletekre

Hozzászólás

Figyelünk a részletekre
                            Tényleg! Olyan kis fűnyírótraktor.......MTD

Hozzászólás

Hogy WHS-nél közvetlenül mi van azt nem tudom, engem nem is érdekel.
                              BpForexen keresztül kötött WhS -ről tudok mondani valamit.
                              Tehát minilotot cfd fx-re és spot fx-re is lehet kötni, microlot-ot lehet csak a spot forex-re kötni. Mini=10000 Micro=1000 ezt csak azért írom le, mert a programban kereskedéskor az alapbeállítás az mutatja 1Lot=10000!!! és a 10000-et írhatod át, de a gép LOT-nak hívja.

"Nem Forex cfd-k" tehát index, anyag azok valóban 4,5eur/kötés.
                              Ez olajnál pl 1pip vagy micsoda, 1usd tehát ha elmegy 9centet az olaj ára akkor vagy nullában, persze plussz spread. Indexeknélha jól emléxem 1teljes pont 1usd de pl S&P-ből 5-nél kevesebb egységet így nem is veszek, de DAX-ból egyet is vehetsz mert ott kb 5pont elmozdulás annyi százalékosan mint S&P-ben 1pont, na most akkor ha veszel 5egység S&P-t akkor 2pont elmozdulás jó irányba és nullán vagy, ennyi elmozdulásra dax kb 10pontot változik, tehát ott 1egységet véve 10pont elmozdulásnál vagy kb nullában, DJIA-ból pedig egy felet kéne venni ha ugyanazt az arányt szeretnéd tartani.
                              Na ha valami nem világos akkor kérdezz nyugodtan
                              szerintem egyről beszélünk, de javíts ki, ha nem

Dax 6000 ponton megbízást adok 1 (standard) lot-ra (long).
                              6001 ponton zárom, az 1 € nyereség.
                              Nyitás-zárásnál is felszámolják a 4,5€ commission-t.
                              Vagyis a DAX-nak 6009 pontra fel kell menni, hogy 0-ban zárjam a pozit (szándékosan nem pip-et írok, mert nem tudom, hogy DAX-ban 1 pip elmozdulás az mit jelent. Pl 1 pip elmozdulást jelent a 6000,2-ről 6000,3-ra, vagy pedig csak a 6000,2-ről 6001,2-re?) A lényeg, hogy 6009-nek kell neki lenni. (+ ugye még a spread költsége)

De ha csak minilotot kötök, vagyis 600€-s pozit veszek fel DAX-ra, akkor szerintem 6090-ig kell neki elmenni az indexnek (90pip?), hogy a 9€ költséget kitermeljem.
                              Szóval baromi felejtős náluk minilottal az index CFD.

Hozzászólás

Working...
                              X