Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Interactive Brokers

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Interactive Brokers

Interactive Brokers témakörben várnám véleményeiteket, tapasztalataitokat...

Interactive Brokers és Freestockcharts adatai

Nem tudná valaki megmondani, hogy miért térnek el (jelentősen) az Interactive Brokers-en megjelenő adatok és mondjuk a Freestockcharts-on megjelenő adatok?
    Például a Walt Disney ára a Freestockcharts-on 35,22 , az Interactive Brokers-nél pedig 31,68
    Vagy az EUR/USD a Freestockcharts-on 1,22848 , az Interactive Brokers-nél pedig 1,2342.
    Összehasonlítottam a Meta Trader 4 adatait is és ezek majdnem megegyeznek a Freestockcharts adataival.
    Szóval nem tudom milyen adatok vannak az IB-nél

Hozzászólás

johnyxy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Interactive Brokers témakörben várnám véleményeiteket, tapasztalataitokat...
      Sziasztok!

Először is nekem volt ott számlám és profik. Bár most hogy csak az EU-s brokereknél lehet kedvezően adózni, így áttértem róluk. Én nagyon szerettem a Booktrader-t, ahol a megbízásaidat beadod. De inkább DT-re jó. DT-ben is profik. Én csak arra használtam. Nem ismerem opciósan, vagy forexben milyenek. A chart elemző része viszont csapni való.
      AZ jó benne, hogy magán a charton tudsz intézni mindent, akár stoppokat húzni.
      De nekem kezelhetetlen volt. Alacsony bróker költségeik vannak. Röviden...

Hozzászólás

Totyabá eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem tudná valaki megmondani, hogy miért térnek el (jelentősen) az Interactive Brokers-en megjelenő adatok és mondjuk a Freestockcharts-on megjelenő adatok?
        Például a Walt Disney ára a Freestockcharts-on 35,22 , az Interactive Brokers-nél pedig 31,68
        Vagy az EUR/USD a Freestockcharts-on 1,22848 , az Interactive Brokers-nél pedig 1,2342.
        Összehasonlítottam a Meta Trader 4 adatait is és ezek majdnem megegyeznek a Freestockcharts adataival.
        Szóval nem tudom milyen adatok vannak az IB-nél
        Szia.

Demókat nézel? Mert akkor lehet hogy többet késleltetnek...

Hozzászólás

Pekka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!

Először is nekem volt ott számlám és profik. Bár most hogy csak az EU-s brokereknél lehet kedvezően adózni, így áttértem róluk.
          Honnan veszed, hogy csak EU-s brókereknél lehet kedvezően adózni??

Hozzászólás

anszilag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Honnan veszed, hogy csak EU-s brókereknél lehet kedvezően adózni??
            Arra értettem, hogy a veszteséget szembefordíthatod a nyereséggel.
            Ez 2010-től EU-s brókereknél lehetséges.

Hozzászólás

2010-től csak EU-s brókernél vezetett számlán lehet a veszteséget szembeállítani a nyereséggel? Részvénykereskedelem esetén?
              Szerintem valamit nem jól tudsz! Amerikai brókernél vezetett deviza, részvény, határidő, opció, kötvény, cfd esetén szembeállítható a veszteség a nyereséggel és a nyereség után 20%. Én így tudom. Lehet, hogy rosszul?

Üdv: Zsolt

Hozzászólás

Zsolt27x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                2010-től csak EU-s brókernél vezetett számlán lehet a veszteséget szembeállítani a nyereséggel? Részvénykereskedelem esetén?
                Szerintem valamit nem jól tudsz! Amerikai brókernél vezetett deviza, részvény, határidő, opció, kötvény, cfd esetén szembeállítható a veszteség a nyereséggel és a nyereség után 20%. Én így tudom. Lehet, hogy rosszul?
                Üdv: Zsolt
                Biztos, hogy jól tudod. Az összes OECD piac esetén egyforma az adózás. Az USA is OECD tag!
                Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Köszi, én is így gondoltam, csak Pekka megzavart.

Hozzászólás

Pekka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Arra értettem, hogy a veszteséget szembefordíthatod a nyereséggel.
                    Ez 2010-től EU-s brókereknél lehetséges.
                    Értem, de ez miért csak EU-s brókereknél lenne lehetséges? Ez az info honnan van, mert a törvényben ilyen kitétel nincs.

Hozzászólás

anszilag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Értem, de ez miért csak EU-s brókereknél lenne lehetséges? Ez az info honnan van, mert a törvényben ilyen kitétel nincs.
                      Akkor nálam is zavar van. Még tavaly év végén kaptam ezeket az infókat és érdeklődtem is utánuk. Több helyről is ezt csiripelték. És páran emiatt is tértek át EU-s brókerhez forexezni.
                      Én már nem tudom hogy mennek ezek az infók komolyan.
                      Akkor bocsánat....

Hozzászólás

Sziasztok szerintetek melyik a jobb az interactive vagy az alpari?

Hozzászólás

hirvivo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok szerintetek melyik a jobb az interactive vagy az alpari?
                          Nem jobb, hanem más.
                          Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Én 3 éve vagyok az interactivenál és szerintem a legjobbak a szolgáltatás, legolcsóbb áraik, alacsony spreadek miatt.200db részvény 1 dollár. Náluk korábban magyar idő szerint 10-től tudsz kereskedni a pre-marketban és éjjel kettőig ami néha profitáló lehet. Sokszor kaptam jobb eladási vagy vételi árat mint a limitem volt. Előtte voltam a Saxonál akik nem jöttek be és pár más amerikai brókernál.
                            tombolatom.blogspot.com

Hozzászólás

sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nem jobb, hanem más.
                              Melyiket kinek ajálanád?

Hozzászólás

Working...
                              X