Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Teletrade

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Teletrade

Mivel mostmár Magyarországon is létezik a Teletradnek hivatalos képviselete érdekelne tud e valaki valamit mondani a cégről?Megbízható e?...Köszi a véleményetek

Megtudtam, hogy tavaly és ebben az évben is a Teletrade nyerte az év legjobb brókercég díját is!Ez azért komoly!Sőt azt is tudom,hogy oktatással is foglalkoznak ahol az egy hetes elméleti oktatás ingyenes!A spread normális és min.tőke 2000$ min 1lotal,nincs más jutalék.A cégről egy kevés van magyarul a forexpro.hu-n.

Hozzászólás

hirvivo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Megtudtam, hogy tavaly és ebben az évben is a Teletrade nyerte az év legjobb brókercég díját is!Ez azért komoly!Sőt azt is tudom,hogy oktatással is foglalkoznak ahol az egy hetes elméleti oktatás ingyenes!A spread normális és min.tőke 2000$ min 1lotal,nincs más jutalék.A cégről egy kevés van magyarul a forexpro.hu-n.
      2000 dollár, minimum 1 lotos kötéssel=HALÁL

Hozzászólás

ebben egyetértek.De náluk ez a minimum ez is talán azt mutatja,hogy a nagyobb befektetőknek való cég.

Hozzászólás

5.000 $-tól 1 lot,alatta 0.1 lot a minimális poziméret.

Hozzászólás

Én csak azt nem értem 1 lot náluk miért 150.000 egység

Hozzászólás

csak tipp, mert nem ismerem annyira őket...nem lehet, hogy lev miatt?

Hozzászólás

Working...
              X