Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fxcm

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Fxcm

Sziasztok!

Az Fxcm-ről van valakinek valamilyen véleménye?

Üdv!

Sityu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Üdv!
    Nekem jo tapasztalataim voltak veluk, naluk volt ceges es maganszamlam is.
    Barmi kerdesem volt gyorsan valaszoltak emailban, vagy telefonon visszahivtak.
    Penz egy nap alatt jott a szamlamra. En nem szeretem a metatredert, es a trading stationjuk szerintem nagyon jo. Ha forex-eznek akkor naluk maradtam volna. Ez az en velemenyem, kerdezz meg mast is.

Hozzászólás

Köszi a választ!

Hozzászólás

Sziasztok!

Üdv!
        Sok-sok vélemény a cégről: http://www.forexpeacearmy.com/public...w/www.fxcm.com
        Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Sziasztok!

Üdv!
          Szia!

Voltam náluk és csak jót tudok mondani róluk. A Trading Station 2 kiválóan használható, a megbízások teljesülése csúszásmentes.
          A pénz visszautalása némi papírmunkával jár(t tavaly). Ki kellett nyomtatni egy formanyomtatványt, kitölteni, visszaszkennelni és elküldeni e-mailben. A költség fix 30 euró volt a visszautalandó összeg nagyságától függetlenül.
          Csak azért nem őket választom az újabb nekifutásra, mert érdekel az M5-M1 scalperkodás, ők meg inkább a Forexegyetem-féle H4-H1 bontású kereskedésre alkalmasak.

Hozzászólás

Ja meg szar a mobilos kereskedői felületük. Nálam még ez is egy fontos szempont.

Hozzászólás

calen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ja meg szar a mobilos kereskedői felületük. Nálam még ez is egy fontos szempont.
              Szia Calen?

Strategy Trader-jüket használtad? EA-t használtál rajta?
              Én most a robotok backtest-jével küzdök, csak sajnos a backtest nem hozza a valós kereskedés eredményeit. Ebben témában szereztél már tapasztalatot az FXCM-nél?

Üdv
              gyartom

Hozzászólás

gyartom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szia Calen?

Strategy Trader-jüket használtad? EA-t használtál rajta?
                Én most a robotok backtest-jével küzdök, csak sajnos a backtest nem hozza a valós kereskedés eredményeit. Ebben témában szereztél már tapasztalatot az FXCM-nél?

Üdv
                gyartom
                Ilyesmiben nincs tapasztalatom.

Hozzászólás

sziasztok

Van valakinek friss tapasztalata a cégről? Bármilyen tapasztalat.

Hozzászólás

http://en.wikipedia.org/wiki/FXCM

In August 2011, NFA fines FXCM $2 million for slippage malpractices.

Hozzászólás

Szia Sidius!

A te véleményedre is kíváncsi lennék a céggel kapcsolatban. Forexezéshez.
                      Előre is köszönöm.

Hozzászólás

Szia Totka!

Őszintén szólva annyira nem ismerem a céget, hogy bármit mondjak róla.
                        Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Az egyik legrosszabb bróker.... Nem hiába kapták azt a komoly büntetést tavaly.... Egyetlen előnyük, hogy az elsők között kezdték el az fx üzletet és ezért tudtak ekkorára nőni... Ügyfélszolgálatuk lassú és sokszor béna... Nagyon rugalmatlanok. Nekem több hétig szaroztak a számlám megnyitásával annak idején, aztán már nem győztem kivárni és máshol nyitottam... Technikai hibák akadnak...

0.01-es pozíció no dealing deskkel? Fura?! (ezt hirdetik). A metájuk ha jól tudom azonnali megbízással dolgozik, tehát market makerként dolgoznak, kicsit félrevezető a tájékoztatásuk... Persze nyomják, hogy ők igazi No-Dealing Desk-es bróker és lám mégse: http://www.fxcm.co.uk/mt4-execution-...d-features.jsp Az igazi no dealing desk-es stp brókerek csak PIACI MEGBÍZÁSSAL dolgoznak!!

A spreadeket nyújták szépen. Sorolhatnám... de nem akarok elijeszteni tőlük senkit sem, úgyhogy nem folytatom!!

Hozzászólás

1 évig kereskedtem náluk céges szinten, szóval van tapasztalatom bőven. Az ügyfélszolgálat annyira nem rossz mint sokan mondjátok, a legtöbb problémát el tudják intézni. Az, hogy 'No Dealing Desk' azt hagyjuk, mert azt még ők sem gondolják komolyan..

A Trading Station 2-t viszont nagyon megszerettem, mert egy nagyon jól összerakott platform, nem igazán robotbarát mondjuk, de self tradereknek egyszerűen tökéletes. Slip ritkán van csak, a teljesülések nem rosszak. Nagyon sajnáltam, hogy metára kellett cserélnem a platformot egy jobb bróker érdekében, de hát ez van. Igazából ha valaki nagyon akar talál sokkal jobb retail brókert.

Hozzászólás

......

Őszintén lírom, nagyon tetszik a platformjuk, fullos de nincs számlám náluk.
                              A jó öreg MT4-et használom, azon tanultam.

Hozzászólás

Working...
                              X