Közlemény

Collapse
No announcement yet.

fxbroker.hu

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• fxbroker.hu

Itt lehet majd később észrevételeket, kérdéseket feltenni. Nem arról van szó, hogy valaki kitalálta a spanyol viaszt, vagy egyedüli cég lenne stb...nemsokárra beindul az oldal de addig is lehet ajánlani cégeket nekik. Már meglévő számlák átírása is lehetséges, hogy elkezdjetek bonuszokat kapni, függetlenek és tapasztaltak.

Nyugodt szívvel tudjuk őket ajánlani.

szia

úgy láttam xtb-hez is adnak kedvezményt ez új nekem és érdekelne. ami tetszik, hogy itt nem kell 100 évet várnom a kedvezményem kiutalására (paypal, moneybookers, banki átutalás meg 40$) hanem megkapom a kereskedési számlámon.

Hozzászólás

fxandor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      szia

úgy láttam xtb-hez is adnak kedvezményt ez új nekem és érdekelne. ami tetszik, hogy itt nem kell 100 évet várnom a kedvezményem kiutalására (paypal, moneybookers, banki átutalás meg 40$) hanem megkapom a kereskedési számlámon.
      húha! csak nem náluk dolgozol?!

Hozzászólás

húha! csak nem náluk dolgozol?!

tuti, hogy egy jó akaró...

Hozzászólás

Jó ez a fórum... itt 10-ből 9 ember elakar adni valamit!

Hozzászólás

Azért a brókercégek topiknál ez érthető...ti is azért vagytok itt, hogy több pénzt csináljatok és a cégek is...én mondjuk igazság szerint most ketté kéne szakadjak, mert mind két félhez tartozom, de majd megbírkozom vele....

Hozzászólás

Working...
            X