Közlemény

Collapse
No announcement yet.

3tgfx

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• 3tgfx

Sziasztok!

Ezt a brókercéget még nem láttam itt, gondoltam felrakom hátha van valakinek rajtam kívül tapasztalata a céggel kapcsolatban.Viszonylag új cég nemrég jelent meg a piacon.

http://www.3tgfx.com/

Ha van bárkinek tapasztalat ossza meg velünk, lehetőleg LIVE számlás tapasztalat.
    Ja, meg a kezelt számlás szolgáltatásuk is érdekelne, van-e valakinek benn pénze?
    Egyre többen kínálnak kezelt számlás megoldásokat azoknak akiknek nincs idejük vagy türelmük kereskedni a Forex-en.

Bobby11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Ezt a brókercéget még nem láttam itt, gondoltam felrakom hátha van valakinek rajtam kívül tapasztalata a céggel kapcsolatban.Viszonylag új cég nemrég jelent meg a piacon.

http://www.3tgfx.com/

Ha van bárkinek tapasztalat ossza meg velünk, lehetőleg LIVE számlás tapasztalat.
    Ja, meg a kezelt számlás szolgáltatásuk is érdekelne, van-e valakinek benn pénze?
    Egyre többen kínálnak kezelt számlás megoldásokat azoknak akiknek nincs idejük vagy türelmük kereskedni a Forex-en.

Már a neve sem kezdődik jól! Új-Zélandi bejegyzésű nem szabályozott bróker.... A kezelt számláknál nagyon kell figyelni!!! nagyon nem mindegy, hogy kikre bízod a pénzedet!!!! Engem abszolút nem győznek meg a weblapukon láthatók.... Sőt...

Hozzászólás

joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Már a neve sem kezdődik jól! Új-Zélandi bejegyzésű nem szabályozott bróker.... A kezelt számláknál nagyon kell figyelni!!! nagyon nem mindegy, hogy kikre bízod a pénzedet!!!! Engem abszolút nem győznek meg a weblapukon láthatók.... Sőt...
      Én igazából nem találgatásokra és feltételezgetésekre lennék kíváncsi, hanem tapasztalatokra... :-) de azért köszönöm.

Hozzászólás

válassz az európai brókerek közül...

Hozzászólás

Már a neve sem kezdődik jól! Új-Zélandi bejegyzésű nem szabályozott bróker....
          Ez a 3"tangens"fx , valaki matekzseni alapíthatta.....
          Mi fizetünk Neked > Csökkentsd Kereskedési Költségeidet > Globe Gain Cashback

Hozzászólás

GlobeGain eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nekem nem igazán a spread számít 1 vagy 3 tökmindegy.
            Fontosabb a korrektség... nekem.

Hozzászólás

Nekem nem igazán a spread számít 1 vagy 3 tökmindegy.
              Fontosabb a korrektség... nekem.
              Bobby, ezek szerint neked bejött az élet!!! Örülök! Én ezzel a kérdéssel úgy vagyok, h minimalizálom a költségeket és így "maximalizálom" a profitot. Inkább elköltöm ezt a kis plussz 1-2 pip-es "megtakarítást" csajokra vagy egy jó sörre, minthogy a brokinál hagyjam! Ha nem aprópénzzel trédelsz, akkor ezek komoly összegeket jelenthetnek már napi viszonylatban is! De te tudod!!!

Korrektségről annyit, hogy ez relatív.

Korrekt dolog elkérni ugyanazért a szolgáltatásért akár 2-3-szor annyit mint máshol?!

Hozzászólás

GlobeGain eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kár, hogy itt nem lehet Like-olni.

Hozzászólás

Korrekt dolog elkérni ugyanazért a szolgáltatásért akár 2-3-szor annyit mint máshol?!
                  joe1(2)34 (ez is valami matekszámsor .. ) , lehet, h. Új-Zélandon talán így megy...
                  Most már én is kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen tapasztalata van e tg-brókerrel..

Péter
                  Mi fizetünk Neked > Csökkentsd Kereskedési Költségeidet > Globe Gain Cashback

Hozzászólás

Bobby, ezek szerint neked bejött az élet!!! Örülök! Én ezzel a kérdéssel úgy vagyok, h minimalizálom a költségeket és így "maximalizálom" a profitot. Inkább elköltöm ezt a kis plussz 1-2 pip-es "megtakarítást" csajokra vagy egy jó sörre, minthogy a brokinál hagyjam! Ha nem aprópénzzel trédelsz, akkor ezek komoly összegeket jelenthetnek már napi viszonylatban is! De te tudod!!!

Szia!

Hát én inkább a veszteségeimet minimalizálom és a kockázatot
                    A brókereknek is meg kell élni valamiből, és inkább legyen ez a spread mint egy SL vadászat vagy valamilyen trükközés vagy egy indokolatlanul nagy kanóc
                    A sört én is szeretem de csajokra már nem költhetek, elköteleztem magam
                    A szolgáltatások meg csak látszólag ugyanazok a sok száz brókercégnél
                    és igen, így relatív

Hozzászólás

Szia!

Hát én inkább a veszteségeimet minimalizálom és a kockázatot
                      A brókereknek is meg kell élni valamiből, és inkább legyen ez a spread mint egy SL vadászat vagy valamilyen trükközés vagy egy indokolatlanul nagy kanóc
                      A sört én is szeretem de csajokra már nem költhetek, elköteleztem magam
                      A szolgáltatások meg csak látszólag ugyanazok a sok száz brókercégnél
                      és igen, így relatív
                      Ebben egyetértünk, én is hasonlóképpen vélekedek erről. Mivel a spreadről volt szó, ezért én nem a kereskedés money management oldaláról közelítettem a kérdést..

Örülök, h elkötelezted magad, így több csaj jut nekem!!

Hozzászólás

Ebben egyetértünk, én is hasonlóképpen vélekedek erről. Mivel a spreadről volt szó, ezért én nem a kereskedés money management oldaláról közelítettem a kérdést..

Örülök, h elkötelezted magad, így több csaj jut nekem!!

Akkor egyszer majd iszunk egy sört és közben felidézem a multat :-)

Hozzászólás

Ha jól látom a 3TG egy ECN bróker, ezért simán előfordulhat, hogy 1 pippel többet kérnek sőt még a commission-t is lehúzzák rólad, viszont cserébe elméleitleg korrekt szolgáltatást kapsz és nem ellened játszanak mint a b book-os rablóbanda brókerek.

A legtöbb ilyennél megszűnik az újrajegyzési dráma is ami megint csak plusz, sokkal többet vesztesz az újrajegyzések miatt mint az az 1 vagy 2 pip, szóval jobban megéri. Meg ha képes vagy elkapni egy értelmes piaci mozgást az az 1 pip rohadtul nem fog számítani, ha kaszinózol akkor igen számít de amúgy nem igazán.

A rövidítés értelme pedig a főoldalukon megtalálható (Think Global/Trade Global/Talk Global, azaz 3 T G). Tehát ez inkább egy okosabb szójáték mint matek.

Egyenlőre ennyit sikerült összeszedni róluk. De még kutakodok mert egészen felkeltették a kíváncsiságomat.

Hozzászólás

BigT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ha jól látom a 3TG egy ECN bróker, ezért simán előfordulhat, hogy 1 pippel többet kérnek sőt még a commission-t is lehúzzák rólad, viszont cserébe elméleitleg korrekt szolgáltatást kapsz és nem ellened játszanak mint a b book-os rablóbanda brókerek.

A legtöbb ilyennél megszűnik az újrajegyzési dráma is ami megint csak plusz, sokkal többet vesztesz az újrajegyzések miatt mint az az 1 vagy 2 pip, szóval jobban megéri. Meg ha képes vagy elkapni egy értelmes piaci mozgást az az 1 pip rohadtul nem fog számítani, ha kaszinózol akkor igen számít de amúgy nem igazán.

A rövidítés értelme pedig a főoldalukon megtalálható (Think Global/Trade Global/Talk Global, azaz 3 T G). Tehát ez inkább egy okosabb szójáték mint matek.

Egyenlőre ennyit sikerült összeszedni róluk. De még kutakodok mert egészen felkeltették a kíváncsiságomat.

Hát így nem sokáig kell gondolkodniuk globálisan: http://forum.tozsde.hu/brokercegek/7...html#post28029

Hozzászólás

Ahogy látom a honlapjukon ez egy Új-Zélandi cég, de magyar tulajokkal...
                              Ha kikeresed a megadott magyar telefonszámot, akkor egy magyar céget találsz, a céginfóba pedig nyilván magyar tulajokkal...

Félek, hogy ez megint csak lehúzásra megy.

Hozzászólás

Working...
                              X