Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hotforex

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hotforex

Nos, olyan brókert keresek, ahol párszáz dollárért már lehet számlát nyitni, micro lotos, és moneybookers utalás/kifizetés van.
    Ráakadtam a Hotforex-re a Tada mellett (amit rendesen lehúztak a saját témájában az utóbbi időben), viszont itt még nem találtam neki témát.

FPA szerint 4 csillagos, 188 értékelés alapján.

A számlái közül engem a micro érdekel első fázisban.
    min. deposit: 5 USD
    leverege: 1:1000
    Forex, index, árupiac és részvény CFD-k
    min kötés: 0.01, u.e. lépésegységgel

Spread megfelelőnek tűnik, a limitek is.

Valakinek személyes tapasztalata velük? Én most nyitok náluk egy demó számlát, meglátjuk milyen lesz.
    http://skyglideforex.blog.hu/

Lucem Ferre eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos, olyan brókert keresek, ahol párszáz dollárért már lehet számlát nyitni, micro lotos, és moneybookers utalás/kifizetés van.
    Ráakadtam a Hotforex-re a Tada mellett (amit rendesen lehúztak a saját témájában az utóbbi időben), viszont itt még nem találtam neki témát.

FPA szerint 4 csillagos, 188 értékelés alapján.

A számlái közül engem a micro érdekel első fázisban.
    min. deposit: 5 USD
    leverege: 1:1000
    Forex, index, árupiac és részvény CFD-k
    min kötés: 0.01, u.e. lépésegységgel

Spread megfelelőnek tűnik, a limitek is.

Valakinek személyes tapasztalata velük? Én most nyitok náluk egy demó számlát, meglátjuk milyen lesz.
    Jó cég!Központja Mauritius,a harmadik pálmafa sor végénél jobbra!
    A felügyeleti szervek megtalálhatóak a banánfa alatti cukornád pajtában.
    Keresd a cubai szivaros négert!Ő minden panaszodat teljes mértékűen és körültekintően fog elbírálni! jelszó"it's no problem dear gentlemen"

Hozzászólás

kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Keresd a cubai szivaros négert!Ő minden panaszodat teljes mértékűen és körültekintően fog elbírálni! jelszó"it's no problem dear gentlemen"
      lájk ...

Hozzászólás

Ha tényleg mauritius-i a bróker, akkor bizony jobban jársz, ha felrakod a pénzed a pirosra vagy a páratlanra. Igaza van kismentornak sajnos, el kell felejteni az ilyen cégeket örökre.

Hozzászólás

Van náluk éles számlám az említettnél nem sokkal több pénzzel, de én csak pamm-ra használom őket. Amúgy nem volt gond eddig semmivel, ha kínom volt, hamar válaszoltak, intézkedtek. Az átutalás kicsit lassabban megy arrafelé, mint ha mondjuk ciprusra utalnál, de moneybookers esetén ilyen gondod sem lesz.

Voltak nekem is fenntartásaim a mauritiusi illetőség miatt, úgyhogy igyekeztem minél több forrásból infót szerezni róluk, de komolyabb csúnyaságot nem találtam. A pammjuk pedig a legátláthatóbb az általam ismertek közül (mindig nyilvános az aktuális equity, és általában a teljes trade history is), úgyhogy vállaltam az extra kockázatot. Persze döntse el mindenki maga, hogy ő mennyit hajlandó kockáztatni, rábeszélni nem akarnék senkit semmire.

Infoforrásilag az FPA egyébként - mint egy másik threadben írták -, nem túl megbízható forrás, állítólag hamis bejegyzésekből és a brókerek zsarolásából szedik a pénzüket. Google FPA scam keresésre dobál ki elég sokmindent.

Hozzászólás

Ha beszél valami emberi nyelvet! Ez most LIKE-oltam!

Hozzászólás

Semmi gond nincs velük, ahogy néhány egyéb adóparadicsombéli forex céggel sem.

Hozzászólás

Teljesítéssel nincs gond, spreadek nagyon jók. Árupiacokon tapasztaltam nem valós gapeket rollover előtti napon, amit egyébként ha kiismer az ember, akkor rá is lehet játszani. Amúgy rollovernél mindig zárják a pozikat ill. nincs garantált stop, mint a Tadawulnál, erre érdemes odafigyelni. Ha valaki itt nyit, akkor rescue bonust kérjen ill rebate-et!

Hozzászólás

Hát ez pont nem így van, mert egész komoly irodájuk van Larnakaban, tegnapelőtt voltam bent náluk
                  Amúgy még mindig elégedett vagyok velük...
                  Ha valaki itt kereskedik dobjon egy privátot

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hát ez pont nem így van, mert egész komoly irodájuk van Larnakaban, tegnapelőtt voltam bent náluk
                    Amúgy még mindig elégedett vagyok velük...
                    Ha valaki itt kereskedik dobjon egy privátot

Meg ha már itt tartunk leírom h mi a tapasztalatom velük, mert itt kereskedtem a legtöbbet: fals gyertyákat sosem tapasztaltam, amikor az ár a stopom közelében volt, akkor sem szedett ki egyszer sem, teljesítés az egyik legjobb (ha beadod a megbízást egyből teljesül, nem gondolkodik a rendszer!) speadek igencsak jók, support egyelőre csak angolul van, de gyorsan válaszol mindenre. Ki- és beutalással egyszer sem volt gond, minden zökkenő mentesen megy és gyorsan.

Hozzászólás

kiköltöztél, v tartós kiküldetés ?

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        kiköltöztél, v tartós kiküldetés ?
                        Egyelőre csak tartós nyaralásnak néz ki

Hozzászólás

+2ok, amiért itt maradtam:

aranyon a spread 20-30 cent

forinton 20-30 fillér!

Beat that!
                          Attached Files

Hozzászólás

Egyelőre csak tartós nyaralásnak néz ki
                            vagy beszervezett Z alapkezelőnek a vasfxhez

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              vagy beszervezett Z alapkezelőnek a vasfxhez
                              Beszervezhetne, de náluk sajnos nincs olyan brókercég és bef.alap két különböző dolog

Hozzászólás

Working...
                              X