Közlemény

Collapse
No announcement yet.

No deposit bonusok

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• No deposit bonusok

Itt szeretném összegyűjteni a segítségetekkel azokat a brókercégeket amelyek befizetés nélküli bónuszokat ajánlanak.

Pl: Equilor

Gondolom hallottatok már róla páran.
    20.000 Euróig vállalnak garanciát a pénzedre, havi számla vezetési díjat számolnak fel és a spreadjük nem az olcsóbbak közé tartozik, leszámítva a HUF párokat, amikben viszont egész jók.

Hozzászólás

trebron3535 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Itt szeretném összegyűjteni a segítségetekkel azokat a brókercégeket amelyek befizetés nélküli bónuszokat ajánlanak.
      A Roboforex befizetés nélkül ad cent számlán 15$ bónuszt.

Hozzászólás

Mit találtam!
        bestforexbonus.com
        Itt aztán van minden.

Hozzászólás

Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A Roboforex befizetés nélkül ad cent számlán 15$ bónuszt.
          Már rég nem ad.
          http://www.roboforex.com/operations/no-deposit-bonus/

Hozzászólás

Sziasztok srácok. Én tudom ajánlani a Forex-Metal nevű céget. Ad 100$ bónuszt kezdésnek. Ha jól emlékszem csak a mobilszámod kell konfirmálnod. A számlát 1:500 tőkeáttéttel nyitja. A spread az kicsit drága. De jól lehet vele keresni. Támogat MT4 és MT5-öt.

Hozzászólás

találtam egyet

MxTrade 50 Euró No Deposit Bónuszt ajánl!

Hozzászólás

Ezért kár volt regisztrálni.
                A fórumon nem agylágyultak vannak.
                Sértő ezt feltételezni!!!!
                Nektek nem vagyunk srácok.

Hozzászólás

Az Instanal mintha lett volna még pár nappal ezelőtt 100 dollar.
                  (Juszufék nelkul is adjak!)
                  Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az Instanal mintha lett volna még pár nappal ezelőtt 100 dollar.
                    (Juszufék nelkul is adjak!)
                    Már nyitom is.

Hozzászólás

Mindig ez van, minden reggel és este. Feljövök a fórumra, és azt látom, hogy Bizniszke szólt hozzá utoljára MÁR MEGINT, és nem írt semmi értelmeset vagy használhatót MÁR MEGINT.

Most például az még hagyján, hogy egy 2013-as hozzászólás miatt akad ki és szól be, de emellett még annak a feltételezését is sértőnek tartja, hogy az értelmi képességeivel bármi baj lenne.

Szerintem SUPURLA-t is miatta tiltották ki, pedig teljesen érthető hogy kiakadt, Bizniszke kommentjei másokból is szoktak hasonló reakciókat kiváltani. Nekem erre az a megoldás vált be, hogy ha felidegesít akkor azonnal elhúzok valami trollmentes fórumra (például stackoverflow.com) olvasgatni és lenyugodni, és pár napig nem is jövök ide vissza.

Jelenleg sajnos csak a spammelés és a csúnya szavak használata minősíthet valakit fórum abusernek, de ha létezne erre valami hatékony szűrési módszer, azon Biznisz már rég fennakadt volna. Lehet hogy ki kell tiltani innen még néhány olyan embert, akit sikerül eléggé felhúznia, de remélhetőleg előbb vagy utóbb a moderátor rá fog jönni, hogy kivel is van itt az igazi probléma.

Hozzászólás

nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Most például az még hagyján, hogy egy 2013-as hozzászólás miatt akad ki és szól be, de emellett még annak a feltételezését is sértőnek tartja, hogy az értelmi képességeivel bármi baj lenne.
                        Tudom hogy a begyedben van, de ezt most konkrétan Please check again, mert valamit benéztél.
                        Általában azt nem szokták érteni amit én írok. Legyen ez egy fordított nap, ezért lefordítom neked szájbarágósan a lényeget, hogy megértsd mit akart leírni:

Csak magáért a burkolt reklámozás lehetőségéért regisztrált be az új tag. Ezzel hülyének nézve minket.

Hozzászólás

nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Mindig ez van, minden reggel és este. Feljövök a fórumra, és azt látom, hogy Bizniszke szólt hozzá utoljára MÁR MEGINT, és nem írt semmi értelmeset vagy használhatót MÁR MEGINT......
                          Ugye?!
                          Nekem is úgy tűnt, hogy nem SUPURLA volt a hunyó, de valami más is lehetett a háttérben, azt írta Harzol.
                          Ahogy egy kedves ismerősöm megjegyezte: "Én már azért nem írok a fórumra, mert nem szeretném a nick nevem egy oldalon látni bizonyos emberekével."
                          Én is erősen gondolkozom egy teljes törlésen.
                          Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

a Supurlás storybol sajnos teljesen kimaradtam.
                            Végső törlés helyett jó lenne vmi gyujtő szemét oldal
                            csak erős idegzetű perverzeknek való belépési lehetőséggel
                            az ilyeneknek unalmas perceimre

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Igazad van, ez a dolgot tényleg nem vettem észre, csak azt hogy beszól, kötözködik, fröcsög, habzik MÁR MEGINT. Valóban annyira a "begyemben van" a tag, hogy néha már nem látok a pipától, mint ahogy az előző hozzászólásom írásakor se nagyon. Általában megvárom míg lenyugszom, aztán inkább nem írok semmit, de néha elszakad a cérna, és akkor sajnos ilyenek történnek.
                              Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nagyon nem szeretném hogy töröld magad innen, mint ahogy valószínűleg senki más sem. Egyetlen olyan esetről tudok, amikor valaki ezt ajánlotta Neked egy neki nem tetsző poénod miatt, na vajon ki volt az? Nem akartam elhinni hogy egy ECHTE NIEMAND ilyet beszóljon a fórum egyik legsegítőkészebb és "legszeniorabb" tagjának, komolyan azt hittem rosszul látok. Nem sokkal később főként emiatt ki is osztottam az Okoskát, de falra hányt borsó volt az is.

Szóval a regisztrációd törlését gyorsan felejtsd el, inkább tiltasd ki Okoskát, biztosan sokan támogatnának benne. Ha a tagoknak valami oknál fogva választaniuk kellene köztetek, úgysem lenne kérdés hogy ki maradna. A lényeg: nagyon nem szeretném hogy töröld magad innen, és azt sem szeretném hogy bárki más törölje magát, egy kivétellel...

Hozzászólás

Working...
                              X