Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Delsco

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Delsco

Sziasztok!

Befektetője voltam egy Delsco nevű cégnek. Arra lennék kíváncsi, hogy van e más valaki aki volt üzletfele az említett cégnek? Ugyanis nemrég érkezett egy e-mail miszerint befejezték működésüket és a pénzvisszafizetésről további tájékoztatást fogok kapni. Ami azóta se történt meg.

Batka85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Befektetője voltam egy Delsco nevű cégnek. Arra lennék kíváncsi, hogy van e más valaki aki volt üzletfele az említett cégnek? Ugyanis nemrég érkezett egy e-mail miszerint befejezték működésüket és a pénzvisszafizetésről további tájékoztatást fogok kapni. Ami azóta se történt meg.
    http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-...k-ezzel-kapcso

Bocs, de ez volt az első dolog amit a Google kidobott. Nem néz ki túl jól, pedig a "gyerek" a yuotube videokon elég szavahihetően beszélt. Az egyedüli dolog ami nagyon elgondolkodtattot az a garantált minimum hozam volt és a túlzottan magas hozamok ígérete.

Hozzászólás

Nekem kb 6 hónapja volt bent nála pénzem és semmi gond se volt. Pontos volt a havi elszámolás is. Sok videobejegyzése is volt youtube-on. De most mintha eltűnt volna

Hozzászólás

Még reménykedsz?

Hozzászólás

ha jól rémlik ez a Delsco ember egy magyar srác, Deltritous nicken futott, idáig
          itt a fórumon is linkelt valaki tőle olyan ész osztós videót, most le van törölve az összes a youtube-ról
          megmondta a tutit, h rajta kívül mindenki egy s..fej és nem ért semmihez csak bukni fog

itt is tag:
          http://forum.tozsde.hu/members/deltritous.html

még egy fellelhető utolsó kép a netről:
          http://i.ytimg.com/vi/2MXukyn0UZY/default.jpg

eddig tartott a történet?

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ha jól rémlik ez a Delsco ember egy magyar srác, Deltritous nicken futott, idáig
            itt a fórumon is linkelt valaki tőle olyan ész osztós videót, most le van törölve az összes a youtube-ról
            megmondta a tutit, h rajta kívül mindenki egy s..fej és nem ért semmihez csak bukni fog

itt is tag:
            http://forum.tozsde.hu/members/deltritous.html

még egy fellelhető utolsó kép a netről:
            http://i.ytimg.com/vi/2MXukyn0UZY/default.jpg

eddig tartott a történet?
            Volt egy videoja, amelyben a tőzsdézés nehézségeiről értekezett, mennyi mindent áldozott fel ezért és lassan mindenki eltűnik mellőle, mert nem bírja a gyűrődést, nincs kitartása.
            Biztos nem pontosan idézem: -figyeld meg, mindenki eltűnik
            Ezek szerint igaza volt?

Hozzászólás

Igen úgy néz ki, h eddig. Az utolsó mailben annyi volt h fizetésképtelenség miatt abbahagyja a működését és a tőkevédett befektetéseket (mint az enyém) 3-4 hét múlva kezdik visszafizetni.

Hozzászólás

Igen úgy néz ki, h eddig. Az utolsó mailben annyi volt h fizetésképtelenség miatt abbahagyja a működését és a tőkevédett befektetéseket (mint az enyém) 3-4 hét múlva kezdik visszafizetni.
                legyen szerencsétek, h visszakapjátok
                majd referálj róla, miként végződött

azt azért megkérdezném, hogyan kerültél kapcsolatba vele, és hogy működött ez az egész "befektetés"

Hozzászólás

Én még a saját pénzem sem merem kockáztatni, nem hogy a másét.
                  Amit meg téged illet, nagyon figyelj oda, hogy kiben bízol meg. A tőzsdézés kőkemény játék és ennek a súlyát jó ha minél jobban megérzed. Én kétszer jártam pórul az életben, mert olyan személyeknek adtam bizalmat, akiknek nem szabadott volna. Azóta nagyon alapos és következetes vagyok.
                  Kapcsolataink újraértékelésével is több pénzünk marad: www.egyuttmukodes.egyrejobb.com

Hozzászólás

Youtube-on voltak fent neki oktatóvideói. Nem is kevés. Meg ha jól emlékszem volt neki vlmi saját tőzsdés fóruma. Na mind1, lényeg h megkerestem e-mail-ben. Ott elmondta a feltételeket, szerződéskötés, átutalás...
                    Egyébként mit javasolnátok/tennétek ebben a helyzetben? Rendőrséghez fordulni v pénzbehajtó céggel próbálkozni???

Hozzászólás

A tag szerintem már fizetésképtelen, szóval tökmindegy mit csinálsz. Én elfelejteném az egészet.

Csak egy vélemény.

Hozzászólás

Youtube-on voltak fent neki oktatóvideói. Nem is kevés. Meg ha jól emlékszem volt neki vlmi saját tőzsdés fóruma. Na mind1, lényeg h megkerestem e-mail-ben. Ott elmondta a feltételeket, szerződéskötés, átutalás...
                        Egyébként mit javasolnátok/tennétek ebben a helyzetben? Rendőrséghez fordulni v pénzbehajtó céggel próbálkozni???
                        összeszedni a bizonyítékokat > rendőrség

a pénz nincs meg, az csak egy része a dolognak
                        a jogosulatlan tevékenység lesz a másik
                        nehogy már elfelejtsd és futni hagyd, gondolom lesznek még így egy páran

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          összeszedni a bizonyítékokat > rendőrség

a pénz nincs meg, az csak egy része a dolognak
                          a jogosulatlan tevékenység lesz a másik
                          nehogy már elfelejtsd és futni hagyd, gondolom lesznek még így egy páran
                          Osztom. Egy rendőrségi feljelentést azért mindenképpen tennék én is főleg, ha vannak kézzel fogható bizonyítékok. Ha ő is megússza mint sokan mások is azt, hogy embereket húznak le pénzzel akkor sosem lesz vége ennek a drámának kis hazánkban...
                          Elég nagy volt az arca a videókon amiken oktatott. Megérdemli azt ami történni fog vele.
                          Még mindig itt cseng a fülemben a hangja amint az egyik videón említi, hogy szerencsére elég hamar lett tőke...
                          ÁÁÁ

Hozzászólás

Van valami fejlemény az ügyben?
                            Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Engem is érdekelne. Tulajdonképpen neki köszönhetem, hogy belefogtam ebbe a szakmába.

Hozzászólás

Working...
                              X