Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tip-top tippem mára. Csak neked.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Haladunk. Bőven 600 pip felett járunk. H1
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Ez hamar megvolt! Telibe találta a narancs szintet, ahogy vártuk. 850 pip.
      H1
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Bőven 900 pip felett járunk, a narancs szintet is törni akarja (úgy fest)? H1
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Egyedül küzdök? Más nem tolja?

Hozzászólás

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Egyedül küzdök? Más nem tolja?
            tegnap még azt írtad, h kicsit pihensz, hátrébb lépsz

siker, pénz, csillogás.........

csak gonoszkodom

más, mennyire terheli a CPU-t ez a sok chart, illetve ez így komplexen?

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              tegnap még azt írtad, h kicsit pihensz, hátrébb lépsz

siker, pénz, csillogás.........

csak gonoszkodom

más, mennyire terheli a CPU-t ez a sok chart, illetve ez így komplexen?
              Lépnék én, de eddig senki nem vette át a stafétát, pedig kértem: "Örömmel látnám, ha megosztanátok a gondolataitokat/eredményeiteket." De semmi. Ha nem írok, leül a topik, szerintem kár lenne érte.
              Szóval tényleg jó lenne a "tehermentesítés", mert igazán nincs is időm erre, hegyekben áll az elhalasztott melóm.
              CPU: nemtom, ki kell próbálni, a gépedtől is függ. Ez csak egyetlen chart rajta egy indikátorral (igaz a 28 párral való számolgatás azért nem kevés, idősík váltásnál ez kicsit érzékelhető).

Hozzászólás

• NAGYKÉP: ha elesik a narancs szint, a felette lévő zöld szintig újabb 900 pip vár új gazdájára, lásd H4 chart.
                Éppen 1000 pipnél járunk.
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Bocs, az előző H4 charton nem látszik, hogy honnan jön a felső zöld szint. Hát innen: D1
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Bocs, az előző H4 charton nem látszik, hogy honnan jön a felső zöld szint. Hát innen: D1
                    Félve, halkan megkérdezem:
                    biztos nem kellene kompenzálni azt valamiféleképpen, hogy pl a GBPJPY sokkal többet mozog pipügyileg mint az eurusd?
                    Mondjuk egy hetes ATR-re levetítve. (bár a piacra gyakorolt hatása is messze elmarad tőle, de azt már túl bonyi is lenne belekalkulálni, illetve akkor nagyon egysíkú lenne a kosárindexvonal mozgása)
                    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ...
                      biztos nem kellene kompenzálni azt valamiféleképpen, hogy pl a GBPJPY sokkal többet mozog pipügyileg mint az eurusd?
                      ...
                      Egyáltalán nem kell. Miért? Azért, mert ennek az összesített chartnak minden egyes korábbi pontját is ugyanezek a párok rajzolták. Ezek a párok így együtt, kézenfogva adták/adják ezt a chartot.
                      Ez a chart úgy rajzolódott, hogy a múltban is sokkal többet mozgott a GBPJPY, mint az EURUSD.
                      Tökmindegy, hogy az egyes párok mit mozognak, az egész kosár számít kizárólag.

Amúgy bőven 1000 pip felett is jártunk.
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

Lépnék én, de eddig senki nem vette át a stafétát, pedig kértem: "Örömmel látnám, ha megosztanátok a gondolataitokat/eredményeiteket." De semmi. Ha nem írok, leül a topik, szerintem kár lenne érte.
                        Szóval tényleg jó lenne a "tehermentesítés", mert igazán nincs is időm erre, hegyekben áll az elhalasztott melóm.
                        CPU: nemtom, ki kell próbálni, a gépedtől is függ. Ez csak egyetlen chart rajta egy indikátorral (igaz a 28 párral való számolgatás azért nem kevés, idősík váltásnál ez kicsit érzékelhető).
                        köszi, én jeleztem, h majd valamikor kipróbálom
                        ha jó számoltam ketten-hárman megköszöntük, de volt vagy 50-70 letöltés a cuccokból
                        ezek szerint a nagy többség még arra sem méltatja a dogot, h megköszönje a melódat és az ötletet

azon kívül ez nem egy robot, már pedig a többség az automatát keresi, amiből csak potyog a zseton
                        ehhez pedig kell egy TA alapú szemlélet

tovább inkább nem ragozom

Hozzászólás

köszi, én jeleztem, h majd valamikor kipróbálom
                          ha jó számoltam ketten-hárman megköszöntük, de volt vagy 50-70 letöltés a cuccokból
                          ezek szerint a nagy többség még arra sem méltatja a dogot, h megköszönje a melódat és az ötletet

azon kívül ez nem egy robot, már pedig a többség az automatát keresi, amiből csak potyog a zseton
                          ehhez pedig kell egy TA alapú szemlélet

tovább inkább nem ragozom
                          Értem én, persze. Én is szeretnék egy házi pénznyomdát.
                          Köszönet: jólesik, de nem várom el. Nem azért csináltam. Egyszerűen csak segíteni akartam, nekem is jól jöttek új öteletek másoktól, ha "alkotói válságba" kerültem korábban.
                          Ennek az egésznek számomra ennyi a lényege: találtam egy olyan chartot, amit sokkal könnyebbnek tűnik lekereskedni, mint bármely másikat. Én alapvetően "robotos" vagyok, a manuális kereskedésben rém gyenge.
                          Ha mégis ilyen jól ment, az azért van, mert ez egy könnyű chart.
                          nem használtam semmi extrát: csatorna, szintek, kitörés, visszateszt. Ennyi.
                          Na, most már tényleg elhúzok, már nekem is sok belőlem.
                          Ha lesz kérdés, arra megpróbálok válaszolni, bár szerintem mindent elmondtam, amit tudtam.

Aktuális jelentés: visszateszt rajzolódik a narancs szinthez. Ha innen felpattan ... lásd fentebb. M5 chart
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Pár napja figyel mi is folyik itt már nagyon érdekelt mi sül ki belőle.Ma nyitottam egy demo számlát neki illetve letöltöttem amiket Bill közkincsé tett.
                            Mindig érdekeltek az új stratik.
                            Szerintem holnaptól komolyabban bele vetem magam és majd teszek fel képeket is az eredményekről.

Hozzászólás

Na, most már tényleg elhúzok, már nekem is sok belőlem.
                              annyira ne menekülj

feldobtam az egyik metámra

viszont az indi vége délnek mutat beszakadva
                              ez biztos nem jó igy
                              a prefixes verziót futtatom, mert van micro az instrumentumok neve után

1: az indiben be kell írni ezért valamit?
                              2: ha bizonyos instrumentumok nem voltak megnyitva soha, amit a basket tartalmaz, meg kell nyitnom őket, h legyen adat?

edit: most már észhez tért, de a kérdések azért még fontosak

Hozzászólás

annyira ne menekülj

feldobtam az egyik metámra

viszont az indi vége délnek mutat beszakadva
                                ez biztos nem jó igy
                                a prefixes verziót futtatom, mert van micro az instrumentumok neve után

1: az indiben be kell írni ezért valamit?
                                2: ha bizonyos instrumentumok nem voltak megnyitva soha, amit a basket tartalmaz, meg kell nyitnom őket, h legyen adat?

edit: most már észhez tért, de a kérdések azért még fontosak
                                Persze, az összeshez kell adat, csak úgy tud számolni, ha van miből.

Hozzászólás

Working...
                                X