Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tip-top tippem mára. Csak neked.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Így jár, aki new hight shortol.

Mai nap tanulsága: ha a fő párok nem trendelnek tisztán, akkor a keresztek jobb eséllyel igen. Sokminden csúnyán ment, EURAUD szép volt...

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Mai nap tanulsága: ha a fő párok nem trendelnek tisztán, akkor a keresztek jobb eséllyel igen. Sokminden csúnyán ment, EURAUD szép volt...
      kb, tegnap éjfélkor benyitottam egy AUDUSD longot, reggel lezártam, mert nem akart elindulni
      kár volt

Hozzászólás

Ez rendben, megjegyezve egy életre. Tanulópénznek sok, de módfelett hatásos.
        Még jó hogy bónusos volt.
        Viszont statisztikailag hogy a francba lehetséges az, hogy ha beteszek jó előre, jó messzire bárhova egy stoppot, akkor napok kérdése és mindenképpen eljut oda. (nem egy hasonlóan több napos stoppost tudnék előkaparni amihez csak egy kis plussz kellett volna)

Mondjatok valamit, hogy hova húzzam fel vagy le és meddig )))))))))))
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

mestergerenda????

Hozzászólás

Ez rendben, megjegyezve egy életre. Tanulópénznek sok, de módfelett hatásos.
            Még jó hogy bónusos volt.
            Viszont statisztikailag hogy a francba lehetséges az, hogy ha beteszek jó előre, jó messzire bárhova egy stoppot, akkor napok kérdése és mindenképpen eljut oda. (nem egy hasonlóan több napos stoppost tudnék előkaparni amihez csak egy kis plussz kellett volna)

Cseréld fel a stoppot a Tp-vel!

Hozzászólás

Srácok, nem akarom elrontani a játékot, de így tényleg el fog süppedni ez a topik.
              Mint topiknyitó, azt kérném, elsősorban azok a bizonyos előemésztett chartok jöjjenek majd ide.

Hozzászólás

Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Srácok, nem akarom elrontani a játékot, de így tényleg el fog süppedni ez a topik.
                Mint topiknyitó, azt kérném, elsősorban azok a bizonyos előemésztett chartok jöjjenek majd ide.
                Olaj H4

elkészült egy fülescsésze
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Picit bővebben kellene. Milyen prognózisod van a párra, merre fog menni, meddig fog menni?
                  Talán van, aki nem tudja, hogy ez egy trendfordító alakzat.
                  Tanulás és pénzkeresés együtt, ez lenne a cél.

Hozzászólás

Picit bővebben kellene. Milyen prognózisod van a párra, merre fog menni, meddig fog menni?
                    őőőőőőőő, izé
                    maga az alakzat adja a megoldást (SL/TP)
                    értelem szerűen long, célár 1 a az alakzat teteje 105.2
                    feljebb D1-en van még 3 szint
                    SL jelenleg a fül alja, ettől nem egy acélos szignál, kell várni egy korit, a kedvezőbb SL miatt

Hozzászólás

Viszont statisztikailag hogy a francba lehetséges az, hogy ha beteszek jó előre, jó messzire bárhova egy stoppot, akkor napok kérdése és mindenképpen eljut oda.
                      Hát az eleve nem jó, hogy ilyen messze rakod, plána és/ha trendel szemben... meg nem nyílvánvaló helyre kell tenni, mert mindenkié ott van és az ár szeret ott fordulni

Hozzászólás

Hát az eleve nem jó, hogy ilyen messze rakod, plána és/ha trendel szemben... meg nem nyílvánvaló helyre kell tenni, mert mindenkié ott van és az ár szeret ott fordulni
                        Mondanám hogy én spec nem szoktam, mert tényleg egyáltalán nem jellemző rám a távoli stop, de mégiscsak én kötöttem be. Mint mondtam, ez egy fórumos tuti-tipp volt. A pluss 21 pipet meg elégnek gondoltam. Inkább a szignálosdi veszélyeire akartam ezzel rávilágítani, mert ha kaptam volna olyan instrukciót, hogy ha 1.67 után ne adj isten mégis megüti az 1.68-at is, akkor rá kell duplázni, akkor máshogy állok hozzá.
                        A másik dolog ami idegesít, hogy bárhova rakhatom a stoppomat ha hosszabb időtávra pályázok. Akár becsukott szemmel alkoholos filccel is rábökhetek a monitorra, akkor is hosszabb távon megindul arrafele.
                        Nálam ez statisztikailag nem stimmel. Kicsit hasonlít a lottó ötösre, ahol ha összeadnám az eddig kihúzott négyesek számát, majd elosztanám 86-al, akkor érzésem szerint nagyon nem klappolna az események valószínűsége.
                        Mert azért belegondolva ekkora távolságot ilyen pontosan előre belőni művészet és valahogy mindig negatívba sikerül, akárhogy forgatom.
                        Még ha elesne rendesen, de nem. Az ilyen hosszabb távúak mindig pont ott fordulnak.
                        Ilyenkor mindig jönnek az olyan gondolatok hogy ha én lennék a főmetaprogramozó, akkor ezt a globális darálógépet simán meg tudnám csinálni. Nehéz ezt elhessegetni, akármekkora plusszban is vagyok mostanság.

Hozzászólás

Talán van, aki nem tudja, hogy ez egy trendfordító alakzat.
                          Tanulás és pénzkeresés együtt, ez lenne a cél.
                          Tényleg hasznos ez a gondolat. Az ilyen fülescsésze dolgokat észre sem vettem eddig. Bár én a 3. érintésnél már shortolni szoktam.
                          Lehet hogy a hozzám hasonló emberek miatt törik le néha a bili füle ? )))))

Hozzászólás

Ezt nem hagyhatom ki

Ezennel megnyitom signal szolgáltatásaimat. Két tippem van.

Első esetben EURUSD visszazuhanásra számítok, bizonytalan piac, fej váll alakzat, a pár szeret beszakadni, és egyéb fundamentumok is erősítik. TP a sáv alja, 1,349, SL a sáv teteje, 1,394 körül. Nagyjából 1:1-es RR.

Második jelzésem EURUSD emelkedés, mert egy korábbi sáv tetejét teszteljük, és volt magasabb csúcs is, illetve gyenge bika piac a jellemző. Egyéb fundamentumok is ezt támogatják. TP minimum az előző csúcs teteje, 1,394, SL egy erős támasz szint, 1,349. Nagyjából 1:1-es RR.

A szolgáltatásom használók 50% nagyon boldog lesz, a maradék 50 meg 1 hiba miatt úgysem pártol el, fizethet a következő jelzésért
                            Csatolt fájlok
                            http://skyglideforex.blog.hu/

Hozzászólás

Tényleg hasznos ez a gondolat. Az ilyen fülescsésze dolgokat észre sem vettem eddig. Bár én a 3. érintésnél már shortolni szoktam.
                              Lehet hogy a hozzám hasonló emberek miatt törik le néha a bili füle ? )))))
                              Amúgy ez nem fülescsésze, hasonlít, de ennél több minden kéne hogy stimmeljen hozzá

Hozzászólás

ha kaptam volna olyan instrukciót, hogy ha 1.67 után ne adj isten mégis megüti az 1.68-at is, akkor rá kell duplázni, akkor máshogy állok hozzá.
                                Ez tökéletes módszer arra, hogy az egész számla a kukában landoljon. Duplázni a veszteséget? Ilyet csak a nyerővel szabad

Hozzászólás

Working...
                                X