Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tip-top tippem mára. Csak neked.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyarul próbálom néhány parasztlengővel leteríteni a piacot.
    Muhahahahah....

hű, de jót derültem ezen.

Hozzászólás

• Az első parasztlengő betalált, ahogy kell. 3% izomtömeg-növekedés.
      A dilemmám az, hogy az RR 3:2, vagy 1:1 legyen. Most utóbbi van, de ha jól alakul, áttérek az elsőre.
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Hát ez gyors volt. A második parasztlengő is a piac állkapcsán landolt.
        Kb. másfél óra alatt itt az újabb 3%, ezzel 6%-nál járok.

Mivel 4 órás gyertyákkal hadonászok, és a taktikám szerint csak szűz gyertyában nyitok, így most pár óra pihi következik, mielőtt újabb baskettel kínálnám meg a piacot.
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Figyú, most arról a heikin ashi + CCI-s firnyákosságról beszélsz?
          Hogy kerül oda R:R, meg külömböző setupok? Nem két egyszinű gyertyánál beszállsz két ellentétesnél meg ki?
          Vagy valamit nagyon benéztem?

Hozzászólás

• Sziasztok!
            Bill úgy látom nem töltöd az időd tétlenül mindig kitalálsz valami új ketyerét minden elismerésem a tied!!
            Kérdés ez az új szerkezet csak H4-en működik vagy minden idősíkon?
            Gondolok itt inkább D1-re mivel nekem csak arra van időm.

Hozzászólás

• @deimos: nincs itt Heiken Ashi. Az a beszálló a trendfordulókra volt kiélezve, de nem azt csinálom most, hanem prompt belépő baskettel, lásd kicsit feljebb.

@alkonya: ha működik, akkor a D1 is jó lehet. Annál jobb az idősík, minél szebb (hosszabb) trendeket ad. Nekem a H4 tűnik a legjobbnak, de a D1 is szimpatikus.

Nos, amit gyorsan adott délelőtt, azt estére kíméletlen lassúsággal vissza is vette a piac.
              Gyorsan jött, lassan ment.
              Nagyon tré volt a délután, jellegtelen visszacsorgás, semmi értékelhető. Be van kalkulálva, van ilyen.
              Még ki kell kristályosítani a szisztémát. Lehet, hogy jóval nagyobb targetet kell kalkulálni (akár ezres nagyságrendűt - pipben).

Ha minden jól megy, holnapra tesztcélzattal gyártok egy kis célszerszámot. Legalábbis ez a terv.

Hozzászólás

• Szia Bill. Jól nyomod. Érdeklődve várom a folytatást.
                willow

Hozzászólás

• A folytatásra még várni kell, a fontossági sorrendben ez a projekt kicsit hátrébb mászott.
                  Addig is, hosszabb távon gurító játékosoknak: NZDCAD hetesen érdekes szinthez ért.
                  Van itt minden: duplacsúcs, támasz/ellenállás.
                  NZDCAD W1
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Az a tippem, hogy ez a friss kosár pár hónap múlva (3-5) nagyon komoly pluszban lesz.
                    Mivel ez a TIPPEM csupán, ne vegyél rá 1 gramm mérget sem (értsd: LE NE KERESKEDD!).
                    Most nem foglalkoznék vele többet (ne kérdezzetek lécci), majd idővel visszatérek rá (HA valóban erősen pluszos lesz és HA el nem felejtem. HA-HA ).
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Nemtom, hogy nyerő lesz-e vagy bukta hónapok múlva, de csak azért, hogy mindenképp beszámoljak sikerről: jelenleg 650 pip profit.
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Jelenleg 1080 pip. Ez átlagban közel 40 pipet jelent mind a 28 páron külön-külön.
                        A kezdés jó, a folytatást meg hunóz?
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Azóta már 1150 pip.
                          Privátban kaptam kérdést, de itt (nem) válaszolok. A metódus elég speciális, és lehet, hogy baromság, majd kiderül. Egyelőre nem részletezem, csak ha érdemessé fajul a dolog. Ez a kezdés még nem jelent sokat, lehet véletlen is.

Hozzászólás

• Na még ezt. 1330 pip. 48 pip/pár.
                            (+ A korábban említett NZDCAD is tudja a dolgát egyelőre > duplacsúcsból gravitál délre.)
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Jövök, mint egy óvodás. Jelenleg 2020 pip, azaz páronként 72 pip.
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Jelenleg 2400 pip. 86 pip/pár.
                                Amitől "kissé" morcos tudok lenni: a második képen egy elfeledett számla látható (demo). Most néztem rá. Ez a 29. nap, az eredmény 5000 pip, és a poén: fogalmam sincs, mi a túró volt a belépő stratégia.

Edit: és egy harmadik: 12700 pip!!! Tizenkettőezer-hetesszáz. B+. 29 nap. Hajam tépem, fogalmam sincs mi alapján nyitottam. (A teljes kötéslista rá sem fért a képre.)
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X