Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tip-top tippem mára. Csak neked.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Most már tényleg b+ ... Mondja meg már valaki, mi alapján nyitottam 28 napja.
    Számladuplázás.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Most már tényleg b+ ... Mondja meg már valaki, mi alapján nyitottam 28 napja.
      Számladuplázás.
      Kereskedési napló megmondaná.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kereskedési napló megmondaná.
        Jogos, de valahogy nem jön össze sose. Mindig egyszerre legalább 5 féle dolgot csinálok. Majdnem úgy csapongok, mint Kockásseggű kolléga. De ez nem állapot, változtatni kell. Azóta még több ilyen számlát találtam, már fel se teszem.

Hozzászólás

• Reggel már volt kicsit több is, most 2750 pipnél járunk. Gyakorlatilag 100 pip minden egyes páron. Egy hét telt el.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Más: azon filózom, hogy egy érdekes konstellációban tesztereket keresnék (nem kapcsolódik a fentebbi kísérlethez).
            Amit kérek: egy EA és/vagy egy indikátor tesztelése kb. 1-2 hónap időtartam alatt (esetleg 3 hó).
            Amit kínálok: aki konzekvensen nyerő beállítást talál az EA-val (szignifikáns profit mellett alacsony DD), és/vagy konzekvensen nyerő stratégiát alkot az indikátor segítségével, és ez(eke)t pontosan elmondja nekem, az egy évre megkapja az általa "betört" eszközt (egy éles számlára).
            Amit elutasítok: sikertelen tesztelés ellenére az eszköz további rendelkezésre bocsájtása.

Az indikátor egy afféle "Currency Strength" típusú cucc.
            Az multicurrency EA-t én 2,5 hete futtatom, az alábbi eredményt produkálta eddig (34% profit, 11% DD - ez utóbbit sokallom). Nem rossz, de jobbat szeretnék. A beállítást természetesen nem adom meg hozzá, a feladat pont ebben rejlik.

Még egy kicsit gondolkodom rajta, hogy elindítsam-e a projektet, de addig is kérdem:
            Lenne, akit érdekel?
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Más: azon filózom, hogy egy érdekes konstellációban tesztereket keresnék (nem kapcsolódik a fentebbi kísérlethez).
              Amit kérek: egy EA és/vagy egy indikátor tesztelése kb. 1-2 hónap időtartam alatt (esetleg 3 hó).
              Amit kínálok: aki konzekvensen nyerő beállítást talál az EA-val (szignifikáns profit mellett alacsony DD), és/vagy konzekvensen nyerő stratégiát alkot az indikátor segítségével, és ez(eke)t pontosan elmondja nekem, az egy évre megkapja az általa "betört" eszközt (egy éles számlára).
              Amit elutasítok: sikertelen tesztelés ellenére az eszköz további rendelkezésre bocsájtása.

Az indikátor egy afféle "Currency Strength" típusú cucc.
              Az multicurrency EA-t én 2,5 hete futtatom, az alábbi eredményt produkálta eddig (34% profit, 11% DD - ez utóbbit sokallom). Nem rossz, de jobbat szeretnék. A beállítást természetesen nem adom meg hozzá, a feladat pont ebben rejlik.

Még egy kicsit gondolkodom rajta, hogy elindítsam-e a projektet, de addig is kérdem:
              Lenne, akit érdekel?
              Miért nem írsz hozzá egy célirányos multicurrency testert?
              (én most ezen germózok. másodpercenkénti cross tömb 28 párra)

A kísérleti nyulaid valószínűleg piszkálgatni fogják az értékeket menet közben. (kivéve ha beletrafálnak elsőre nagyondenagyon, ami szép és jó, de akkor is csak egy 2.5 hónapra szóló "optimalizációd" lesz.
              én csináltam ilyen forwardos megtalálós témát vagy 2 éven keresztül. bár az ennél bénább volt, egyetlen egyszer jutott el 2 hét nagyon nyerőig, soha többet).
              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Multicurrency teszter: Nobel-díj járna érte. Kedvem lenne hozzá megírni, de tudásomból nem biztos, időmből meg biztos nem futja rá.
                Szóval marad a humán erőforrás, ha egyáltalán.

Hozzászólás

• Ez gyors volt. Jelenleg 3850 pip. Páronként 137 pip.
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Ez a vonat bizony robog. A BoE tett egy lapáttal a tűzre. 4650 pip. 166 pip/pár.
                    Egyelőre jobb, mint gondoltam. Az összes minuszos elenyésző.
                    7 napja indult.
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Újabb ezres küszöb esett el. 5020 pip! 180 pip/pár.
                      A legnagyobb bukó (EURJPY) 80 pip.
                      A legnagyobb nyerő (GBPNZD) 1180 pip.
                      Fel kéne csapnom szignál-szolgáltatónak?
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Szia Bill!
                        Nekem lenne kedvem tesztelni! Jelenleg is foglalkozom robot teszteléssel, beállítással, és amennyiben bizalmat szavazol, megpróbálkoznék a feladattal!

Hozzászólás

• A lendületet a tegnap esti FOMC kicsit megfogta, de már robogunk tovább, 5500 pipnél vagyunk. Páronként 196 pip.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Helló Bill,

Ma szedtem le a GP indikátort. Köszönöm hogy megosztottad.
                            A téma nagyon színes, és jó az előadásmódod. Aktuális még az egy irányba vló kötés a témában? mert az új képeiden már sell-ek buy-ok is vannak vegyesen.
                            "Ha már szép nem vagy, hülye ne legyél!"

Hozzászólás

• Sziasztok! Aki régebb ideje foglalkozik a GP28 teszteléssel az könnyen rájöhet hogy Bill miért nyitott ugyanazon a párokon Sell\Bay pozikat közel azonos mennyiségben 13 sell pozi és 15 bay pozi lett nyitva mikor a GP indikátor már jó ideje long irányba mozog!!
                              Kíváncsi leszek a folytatásra.
                              Ha például dél irányba kezd majd el mozogni a GP akkor ezt zárni kell és nyitni a sell pozikat akkor ugyan ezt a variációt meg kell Bill-nek fordítani szóval nyitni kell 13 bay pozit és 15 sell pozit.Ha abban az esetben is nagyobb profitra tesz szert akkor finomítva lett ismét a GP.Minden esetre már így is tökéletesen ill nagy profittal lehet kereskedni a GP-t ugy hogy csak egy irányba kötünk viszont ez most megint egy új nézőpont amit itt mutogat nekünk Bill.

Hozzászólás

• kisDead eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Helló Bill,

Ma szedtem le a GP indikátort. Köszönöm hogy megosztottad.
                                A téma nagyon színes, és jó az előadásmódod. Aktuális még az egy irányba vló kötés a témában? mert az új képeiden már sell-ek buy-ok is vannak vegyesen.
                                Szia kisDead,

Szívesen, örülök ha tetszik.
                                Minden stratégia aktuális, az egyirányba-kötős is. Úgy van, ahogy alkonya is írja, pillanatnyilag én nem azt tesztelem, hanem egyéb basket rendszereket.
                                Sajnos nincs kapacitásom az összes ötletem futtatására, de folyamatosan csiszolgatom őket, amennyire az energiáimból futja.

@alkonya: mi újság, sikerül profitosan futtatni a GP28-at?
                                (Kár, hogy már nincs itt a fórumon a GP57 nicknevű nagytudású kolléga, sok jó gondolatot osztott meg anno, a kedvéért még írnék egy 57-es GP-t is. )

Hozzászólás

Working...
                                X