Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tip-top tippem mára. Csak neked.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom, szépen bejönnek a tippek, a következőkre jobban fogok figyelni
    2-3 nyerő után ne kereskedj a követkzővel, mert már nagy az esélye hogy az lesz a vesztő.. ha lesz 2-3 vesztő publikálva, utána már nagy az esélye hogy a következő nyerő lesz.. Én emiatt szoktam 3 vesztő trade-em után emelni a risken..

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      vszínű, repülni fog, nincs jó helyen
      a kitörés visszatesztje ki fogja venni, szvsz
      tekintsük rövidtávú profit bebiztosításnak
      sl
      .

Hozzászólás

Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        2-3 nyerő után ne kereskedj a követkzővel, mert már nagy az esélye hogy az lesz a vesztő.. ha lesz 2-3 vesztő publikálva, utána már nagy az esélye hogy a következő nyerő lesz.. Én emiatt szoktam 3 vesztő trade-em után emelni a risken..
        Miért függenének össze a tradejeid egymással?

Hozzászólás

..mert én nyitom..?!

Küldve az én iPad-ről Tapatalk használatával

Hozzászólás

Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ..mert én nyitom..?!

Küldve az én iPad-ről Tapatalk használatával
            Azért csak óvatosan

http://hu.wikipedia.org/wiki/Szerenc...%A9ved%C3%A9se

Hozzászólás

szeki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              érdekes cikk, de ez a szerencsejátékra vonatkozik, nem pedig a 100 kötésből pl 50x sikeres stratégiára..

Hozzászólás

Spx

SPX: 10 pont, vonaltól vonalig. belépés a megváltozott HH/HL - LL/LH alapján. jol meghatározott stop szint, fix target.

Click image for larger version

Name:	2014-04-10_17-12-45_SPX.png
Views:	1
Size:	121,1 KB
ID:	149233

Hozzászólás

Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  GBPAUD D1
                  Fej-váll alakzat.
                  S/R és Fibo23.6 letörve ~ 1.8100
                  Visszateszt az előzőekhez (Doji), majd egy izmos bearish gyertya délnek.
                  Kb. 1 éves emelkedő trendvonalat letörte.
                  Nincs az útjában semmi ~ 1.7425-ig. Ott Fibo38.2 és egy S/R várja tárt karokkal.
                  Mindezek alapján tippem a következő napokra: kb. 350 pip délnek.
                  A helyzet EURAUD-on is nagyon hasonló.

Bill! Érdekes pálfordulást hozott nálam ez a fej-vállad. Az első nap amikor kitetted, figyeltem hogy rossz fele indult meg. Amolyan elba...zott (14 alatt= LTÁ) poziciónak tűnt. Minél inkább tartott a rossz irányba, annál jobban kezdtem megdumálni magam a fejvállra, azzal a felkiálltással hogy miért ne szállhatnék végre be, hiszen már olyan jó áron van a signal jelzéshez képest.
                  Már szurkolok neki. Kénytelen leszek teljesen kivárni, mert sajnos rész zárni nem tudom a minimál egység miatt. Ahhoz meg túl kapzsi vagyok hogy csak úgy kilőjjem
                  Csatolt fájlok
                  Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Bill! Érdekes pálfordulást hozott nálam ez a fej-vállad. Az első nap amikor kitetted, figyeltem hogy rossz fele indult meg. Amolyan elba...zott (14 alatt= LTÁ) poziciónak tűnt. Minél inkább tartott a rossz irányba, annál jobban kezdtem megdumálni magam a fejvállra, azzal a felkiálltással hogy miért ne szállhatnék végre be, hiszen már olyan jó áron van a signal jelzéshez képest.
                    Már szurkolok neki. Kénytelen leszek teljesen kivárni, mert sajnos rész zárni nem tudom a minimál egység miatt. Ahhoz meg túl kapzsi vagyok hogy csak úgy kilőjjem
                    Ez igen! Álomjó beszálló! Már 200 pip felett is jártál!
                    Szép komótosan csinálja, de a setup lényege nem változott, úgyhogy sanszos lehet a teljes TP. Mögláttyuk.

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ráépítés? H1-H4 sávot letörte, és visszatesztelte.......sl megegyezik az első poziéval.
                      www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ráépítés? H1-H4 sávot letörte, és visszatesztelte.......sl megegyezik az első poziéval.
                        A ráépítést eddig bármikor próbáltam a vége egy büdös nagy nulla lett.
                        Biztos lehetséges, de ha jobban belegondolok minden ráépítéssel csökkennie kell az eredeti elgondolás erősségének, mert pl különben nyilván a padlóig is mehetnének az árak. Ebből kiindulva teljesen felesleges kockázatvállalásnak tartok mindenfajta ráépítést. Statisztikailag szerintem sokkal nagyobb erőssége van egy teljesen másik pozició benyitásának akár korrelál vele, akár nem.

Egyenlőre bőven boldog vagyok a pozitív swaptól (ami Ironéknál tényleg ritka) és a tudattól hogy ezt most bármeddig tarthatom.
                        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          vszínű, repülni fog, nincs jó helyen
                          a kitörés visszatesztje ki fogja venni, szvsz
                          tekintsük rövidtávú profit bebiztosításnak
                          és lőn
                          sikerült bemutatni az iskolapéldáját, h egy hosszabbra tervezett pozíciónál, hogyan kell a konszolidációban kiütni a pozit, rossz stopszint meghatározással

Hozzászólás

mai spx short: mobilról

Click image for larger version

Name:	image.jpg
Views:	1
Size:	101,9 KB
ID:	149257

Hozzászólás

Akkor már megérte megvenni

Hozzászólás

Aktuális tippek 1:00:00-tól Fellegi Tamástól

https://www.youtube.com/watch?v=SAaPYcXserU
                                http://www.tradersnight.hu Előadások videói itt érhetőek el!

Hozzászólás

Working...
                                X