Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tip-top tippem mára. Csak neked.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Bill, nem kell ezt így túlreagálni. Én szívesen tanultam volna tőled akár itt a fórumon közösen, vagy az éles számlával, ezért dobtam be az ötletet. De ha ez téged nem érdekel, az sem gond, attól még nem kell búcsúzkodni . Egyszerűen folytathattuk volna úgy, hogy megnézünk pár belépési lehetőséget, amit most Almostakbal írt és kiválasztunk egy mindenki által érthető egyszerű megoldást. Ugyanígy lehetne meghozni a többi szabályt, amíg kialakul egy egyszerű keret stratégia. Így a jeleket be is köthetnénk és lehetne elemezni. Nem sokkal érdekesebb lenne? De . Persze ha ez csak nekem tünik jó ötletnek, akkor nem akarom erőltetni, eljátszok én a saját rendszeremen, van ott tennivaló bőven

Viszont ez nem az én projektem ahogy írod, én ehhez kevés vagyok. Ez a te topikod, folytasd úgy, ahogy neked megfelelő. Hétfőn várjuk a friss, ropogós elemzéseket .

Hozzászólás

• Bill, nem hiszem hogy sértésnek szántak bármit, ez még csak az őszinteség kategória, persze az őszinteség meg a bunkóság között nem mindig egyértelmű a különbség. Ha valaki sértőt beszól akkor meg kell vizsgálni bántó szándékkal tette e.
      Mindenhol az életben, mint itt a fórumon is eltérő az emberek értelmi és normálissági szintje, ez van, emiatt nem érdemes lelépni.
      Bill vonalas módszere emlékeztet sindlerére, asszem az lehetett a célja hogy ezt a szemléletmódot megossza, nem pedig hogy minden részletében közzé tegye a stratiját, úgy tekintek erre mint egy demora, vagy alapra.

Hozzászólás

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A privát megkeresések kapcsán is itt reagálok (egyúttal megköszönve a bíztatást):
        Egyszer már töröltettem magam erről a fórumról az alacsony nívó miatt. Sajnos gyenge voltam és visszaszivárogtam.
        Többen sérelmezték a tagság-törléseket, mert káoszt okozott a posztok körül. Teljesen megértem ezt, ezért most nem fogom töröltetni magam.
        Nem akarok kicseszni azokkal a normális emberekkel, akiket érdekel amit itt összetákoltam.

De befejeztem itt az aktív szereplést. Belefáradtam. Eleve alacsonyan van már az ingerküszöböm, az ilyen xyz123-félék már csak hab a tortán.
        És amíg az ilyeneknek nem akad meg a hab a torkán, addig csak mérgezik a környezetüket.
        (Még egy amúgy birkatürelmű és mindig segítőkész ********* Zolit is simán el tudtak üldözni. Nem kis teljesítmény.)
        Hát szűkölködöm én ostoba parasztokban a környezetemben, hogy újabbakra lenne szükségem innen?! A nyugalmat preferálom.
        Rengeteg jobbnál-jobb projektem van, szinte nem is győzöm csinálni, kell is rájuk az időm/energiám. Nem fogok unatkozni.

Ha lesz valaha privát topik lehetőség itt (kétlem), újragondolom majd a dolgot, de addig nem.
        (Nincs több, mint 10-12 ember itt a fórumon, akiket beengednék a topikomba, sőt, őket kifejezetten invitálnám. Falcon, te köztük vagy.)

Falcon projektje pedig futhat bátran, hiszen tudjuk (mert megmondta), hogy van alkalmas ember a futtatására, ugye, kedves xyz123?
        Kezdheted posztolni a chartjaidat (eddig még nem láttunk tőled egyet sem), nehogy majd xyz1234 megvádoljon, hogy csak szart csináltál a szádból.

Szóval xyz123 ... 3 ... 2 ... 1 ... START!
        Csak jót írhatok, utálom a technikai elemzést de Nálad nem színes karácsonyfák jelentek meg hanem olyan mozgások amikre érdemes "rápillantani".

Hozzászólás

• A "szar piaccal" kapcsolatban is többen teljesen egyetértettünk.

Hozzászólás

De befejeztem itt az aktív szereplést. Belefáradtam. Eleve alacsonyan van már az ingerküszöböm, az ilyen xyz123-félék már csak hab a tortán.
            egy ember miatt nem kell befejezned a fórumozást. gondolj arra, akik kedvelik a hozzászólásaid. velük tennél rosszat. értük kell csinálni.
            én felhívtam a figyelmed valamire és szerintem igazam van. még nem írtál olyan érvet, ami megcáfolná az igazam. de nem kell túlreagálni dolgokat..
            attól, hogy nekem nem tetszik ez a dolog még csinálhatod. nem fogok kötekedni minden hozzászólásodnál nyugi. nem vagyok troll... csak eléggé túlreagálod. kb. 5 éve sokkal rosszabb volt a fórum. sok volt a troll. most azért nem olyan rossz.
            próbálj meg kicsit lazítani. nézegesd ezeket a videókat: https://www.youtube.com/channel/UCoB...e_1h0XQ/videos

Hozzászólás

• Srácok, csak a tisztánlátás kedvéért és lezárandó ezt a témát: falcon projektjét nem ez a senki miatt nem vállaltam el (ahhoz ez a paraszt édeskevés), hanem eleve nem vettem volna magamra ilyen terhet. Nincs rá se szükségem, se kapacitásom.

xyz123: az ilyen provokátor-fajzatokat kilométerekről kiszagolom, de a te bűzöd különösen orrfacsaró volt. A YT-videóidat told fel magadnak, az én lelkivilágomat pedig ne féltsed, rendben van az.
              De közben ne feledkezz meg a chartjaid közzétételéről sem, hisz eddig pont annyi elemzésed van fenn, mint amennyit érsz: kereken nulla.

Hozzászólás

az én lelkivilágomat pedig ne féltsed, rendben van az.
                látom.

Hozzászólás

• Hello Bill !
                  Nézegetem a posztjaidat itt a "Tip-top tippem mára. Csak neked." témában , s a véleményem szerint tanulságosak .Pl.:chfjpy long mozgás után mikor oldalazott egy keveset, jó belépő alakult ki short -ra amiként írtad és mutattad is .Ez csak egy helyzet amit én is kielemeztem utólag magamnak , hogy tanuljak és gyakoroljak .De sajna látom , hogy sokan eléggé különös módon "értékelik" ezeket a hozzáértő szakmai dolgokat.Az ilyen negatív kisugárzású hozzászólások posztolói saját magukat minősítik , intelligencia szintjük hagy némi kívánnivalót . Amúgy itt egy chart kép az említet chfjpy m1-ről ahogy nálam rajzolódott,és további sikereket kívánok ezúton is. https://charts.mql5.com/12/378/chfjp...l-services.png

Hozzászólás

• ANONYMOUSFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Tudod azért az egyetlen vagyok olyan aki, legalább megmutatja, mit is tud.
                    Mindenki eldöntheti, hogy ennek tükrébe mekkora baromságokat mondhattam.
                    Az a baj, hogy nem azt mutatod meg mit is tudsz, hanem a tököm tudja mennyi számlád közül azokat amelyek még(!) nincsenek lenullázva .

Hozzászólás

• Nyilván azt várják Billtől, hogy ilyen formában posztoljon:
                      B: 100
                      t p: 102
                      s l: 99
                      Amikor nem nyernek a legcsúnyább fenébe elküldik a tippadót, ahogy az a lovin szokásos.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nyilván azt várják Billtől, hogy ilyen formában posztoljon:
                        Amikor nem nyernek a legcsúnyább fenébe elküldik a tippadót, ahogy az a lovin szokásos.
                        Teljesen félre érted, nem ezt várjuk el. Először is nem várunk el semmit, milyen jogon tehetnénk ilyet.
                        Én csak megkértem, hogyha lehetséges had nyerjünk betekintést a nyitási/zárási folyamatba.

Mint azt írtam a legegyszerűbb módja ennek az lenne ha posztolna egy képet az sl és tp teljesülése előtti állapotról.

Hozzászólás

• deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Teljesen félre érted, nem ezt várjuk el. Először is nem várunk el semmit, milyen jogon tehetnénk ilyet.
                          Én csak megkértem, hogyha lehetséges had nyerjünk betekintést a nyitási/zárási folyamatba.

Mint azt írtam a legegyszerűbb módja ennek az lenne ha posztolna egy képet az sl és tp teljesülése előtti állapotról.
                          erről van szó. nem is várhatunk semmit, főleg hogy itt az információ megosztása ingyen van.
                          az furcsa, hogy valaki ennyire hevesen reagál arra, hogy tegyen be sl-t,tp-t.
                          olyan szöveggel,"érvel" hogy a nyereségedet majd add oda,nem vagyok szignálszolgáltató..stb. ezeket én még el is fogadom nehezen. bár furcsálom. nem értem. de amikor valaki ennyire hevesen reagál ott a háttérben valami sumákság van. közel 10 éve olvasom a fórumot és ez idő alatt nagyon sok oktató,brókercég képviselő kapta az ívet. de jogosan, mert a tőzsde nem játék. emberek mehetnek tönkre anyagilag. amikor valaki sumákol az szóvá kell tenni. de egy-egy személyt illetően én tévedhetek is, arról, hogy ki sumákol. előfordulhat. a fórumon mindenki megoszthatja a véleményét. aki nem bírja kritikát -ráadásul olyat, ahol a kritikus még elnézést is kér - az tényleg jobb, ha nem fórumozik. egyébként nem akartam szóvá tenni az sl,tp s dolgot, mert gondoltam, hogy sértődés lesz a vége. de láttam deimos, hogy megkérdezted.
                          utána Falcon is észrevette és ezután gondoltam, hogy én is leírom.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nyilván azt várják Billtől, hogy ilyen formában posztoljon:
                            kedves MyBusiness beteszek neked egy képet. de ne várj el tőlem semmi extra információt.. és ne küldj a fenébe légyszíves, mert akkor megfogok sértődni. kritikát nem szeretem. köszönöm a megértésed. látod bezsebeltem 200 pipet. remélem a képem alapján te is jobb kereskedő lettél.
                            ugye milyen ügyes vagyok? szintekről, ferde trendvonalakról visszapattan az árfolyam. ezt nem gondoltam volna. mindjárt eldobom az agyam. de ne merd megkérdezni, hogy hova teszem az sl,tp-t. majd ha adsz a nyereségedből, akkor megmondom.

---------

na kb. ez megy. de tudom, hogy voltak képei, amik nem utólag voltak rajzolva. de nem szeretnék erről a témával jövőben foglalkozni,
                            mert ez tényleg gyerekes színvonal. azt se szeretném, ha emiatt Bill abbahagyná.
                            amúgy valaki írta össze kell dobni pénzt éles számlára és úgy bekötni Bill jeleit. teljesen felesleges éles számla. demó számlán is ki lehet próbálni.
                            ha valaki demo számlán képes nyereséget termelni, akkor már az jó.

Hozzászólás

• Nos xyz123, OK.
                              Szóval megint felbukkantál cimbora. Meg kell hagyni, elég nagy kritikus vagy. Te aztán nem tolerálod a mellébeszélést, le a kalappal!
                              Minden szavaddal fikázol engem az első pillanattól fogva.
                              Hogy ez mennyire jogos, azt majd mindenki eldönti saját maga.

De most már tényleg kíváncsivá tettél, így hát lenne egy kérdésem feléd:
                              Volt itt anno egy egyesek által már-már félistenként csodált arc, sindlernek hívták.
                              Bőszen dobálózott itt horribilis 20 meg 50, sőt 100R-es TP-kkel, elenyésző SL mellett.
                              Mindenkit hülyített a fórumon, és misztikus Mesterként böförészett itt elképesztő sikereiről.
                              Sokáig sütkérezett a nagy népszerűségben, még rajongói topik is indult neki (falcon?!), a kisbüfik falták a Mester minden szavát.
                              Pedig SOHA, SEMMIT nem prezentált egy-két UTÓLAG berajzolt gagyi belépőn kívül (azaz UTÓLAG megmutatta, hogy itt LEHETETT VOLNA belépni).
                              Aztán amikor már túl nagy sztár lett, és kellett volna valamit fakítani is, váratlanul lelépett a fórumról és eltűnt mint szürke szamár a ködben.
                              Elment a Mester, még hátra sem nézett. A csalódott kisbüfik keseregtek.
                              Idővel aztán oszlani kezdett a köd, és még a Legenda legnagyobb rajongójának, falconnak is feltűntek dolgok:

falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Azt nem tudom hogy a profitos anyagról mit írt régebben, de sindler írásait már bajos lesz elolvasni mert okosan ő is törölte az accountját, illetve zárolta a topikját. De talán nem is baj, mert számlakivonatot sosem láttunk tőle, fontosabb kérdésekre sosem válaszolt, illetve engem például az általa preferált stratégia hosszú időre vakvágányra tett. ..
                              Szerintem ez a sindler nevű fickó nem volt egyéb, mint egy kártékony, beszari, nárcisztikus kókler, aki SOHA, SEMMIT nem tett ide, csak fosta a szót a magas lóról.
                              Kíváncsi vagyok, csak velem szemben vagy ennyire könyörtelenül kritikus, vagy másokkal szemben is.
                              Neked, aki az én kis lószar produkciómat kétlábbal taposod, MI A VÉLEMÉNYED erről a SINDLER NEVŰ FICKÓRÓL?
                              (Ne mondd, hogy nem ismered, épp az imént írtad le, hogy 10 éve olvasod a fórumot. Ismerned kell, minden korábbi tag ismeri.)
                              Ha ma írná a posztjait, őt is ugyanúgy becsmérelnéd, mint engem?

Hozzászólás

• Maximálisan igazad van Bill! De nézzétek el nekem az akkori gyerekes lelkesedésemet. Akkor kezdtem ismerkedni a kereskedéssel és még mindenkinek mindent elhittem fenntartások nélkül. Hiba volt, de még ma beszélek Harzollal és töröltetem az általam indított topikot, jó is hogy ez szóba került!

xyz123 & Bill, ne veszekedjetek, pacsizzatok le és folytassuk a posztolást. Itt a fórumon úgysem fogjuk megváltani a világot, legalább a hangulat legyen jó

Hozzászólás

Working...
                                X