Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tip-top tippem mára. Csak neked.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Maximálisan igazad van Bill! De nézzétek el nekem az akkori gyerekes lelkesedésemet. Akkor kezdtem ismerkedni a kereskedéssel és még mindenkinek mindent elhittem fenntartások nélkül. Hiba volt, de még ma beszélek Harzollal és töröltetem az általam indított topikot, jó is hogy ez szóba került!

xyz123 & Bill, ne veszekedjetek, pacsizzatok le és folytassuk a posztolást. Itt a fórumon úgysem fogjuk megváltani a világot, legalább a hangulat legyen jó
    Ne siess annyira azzal a töröltetéssel, falcon. Ritka jó srác vagy, nem csináltál te semmi rosszat.
    Várjuk meg előbb xyz123 válaszát a kérdésemre.
    Aztán majd meglátjuk, lesz-e pacsi.

Hozzászólás

• A túróba! Eltűnt a fickó a topikból, pedig az előbb még itt volt. Kár.
      Engem tényleg NAGYON-NAGYON érdekelne a válasza a kérdésemre!

Hozzászólás

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kíváncsi vagyok, csak velem szemben vagy ennyire könyörtelenül kritikus, vagy másokkal szemben is.

Ha ma írná a posztjait, őt is ugyanúgy becsmérelnéd, mint engem?
        könyörtelenül? na ne fárassz. én csak szóvá tettem a hiányosságokat, de nem is ez volt a legfurcsább,
        hanem hogy mennyire érdekesen reagáltál egyszerű kérésékre...
        sindlernél ez nem volt meg. én mindenkivel kritikus vagyok, ha valami nem tetszik. de azért nehogy már ne mondhassam el a véleményem..
        remélem azért látod a különbséget az én kritikám minőségét feléd. és a Te kritikád minőségét sindler felé:

"Szerintem ez a sindler nevű fickó nem volt egyéb, mint egy kártékony, beszari, nárcisztikus kókler"

ki a könyörtelen kritikus? látod milyen vagy? a témát lezártnak tekintem. ha szeretnéd, hogy ne írjak ebbe a topicba, akkor megteszem, hogy ne kelljen zárt topicba gondolkodnod. és ne én legyek a rossz és emiatt hagyd itt a fórumot. de azért marha vicces, hogy Te vagy megsértődve...

Hozzászólás

A túróba! Eltűnt a fickó a topikból, pedig az előbb még itt volt. Kár.
          Engem tényleg NAGYON-NAGYON érdekelne a válasza a kérdésemre!
          nekem az a furcsa, hogy amikor írok egy hozzászólást és elküldöm, akkor automatikusan kiléptet a fórumról. nem tudom ez mióta van így.

Hozzászólás

• A sindler témához:

Talán akkoriban falcon és jómagam voltunk a legjobban besózva az általa ismertetett stratégiától.

Én nem két percet szívattam magamat miatta, tömérdek órát töltöttem a teszterezéssel, kísérletezéssel minden eredmény nélkül.

falcon is így járt, ezt nyilván nem felejtjük el, ezért szeretnénk már az elején a lényegre térni

Hozzászólás

• Baszki (ez most káromkodás volt ). Hát falcon barátom, elmarad az a pacsi.
              xyz123, legalább nem tagadtad le, hogy ismered sindlert. De hogy a fészkes francba is tagadhattad volna le?!

Srácok, itt tényleg ennyire vak mindenki?! Én vagyok az egyetlen, aki észrevette, hogy

xyz123 = sindler ?!!!!

Ébresztő, hahó! Visszatért a Mester, a Legenda és Félisten, aki SOHA, SEMMIT nem mutatott fel itt a fórumon.
              Csak elrebegte fátyolos hangon, hogy: 10 vagy 50 vagy 100 R! Miért nem rögtön sindl R?! Ez igen, Mest R!
              Remélem, most már mindenki megérti végre, milyen lyukból fújt az a kegyetlenül kritikus szél.

Összefoglalom dióhéjban:
              Volt itt anno egy Mester, bocsánat: A MESTER, aki állítása szerint a lézer precizitásával lépett be a trédekbe, SL-t csak szökőévekben látott, akkor is csak fényképen, a TP-it pedig úgy kellett az űrből visszahozni műholddal, mert földkörüli pályára álltak.
              Aztán amikor kezdett izzani a talpa alatt a talaj, mert azok a fránya kisbüfik végre szerettek volna legalább EGY, ELŐZETESEN megkoreografált trédet látni, ahol A MESTER HANYAG ELEGANCIÁVAL ELŐRE BERAJZOL NÉHÁNY SZAROS VONALAT CSUKLÓBÓL, és ELŐRE MEGMONDJA, hogy itt be, ott ki. Ezek a szájtáti kisbüfik szerettek volna látni legalább egy trédet, ahol a point-pontos antré után az árfolyam riadtan menekül a szabadszemmel nem is látható távolságban lévő, előre prognosztizált TP felé.
              Nos, hát ilyet sajnos nem láttak. Egyet sem. Pedig de jó lett volna! De az igény csak nem ült le, viszont A MESTER (DA MASTER) eccercsak eltűnt, azt se mondta, hogy fapapucs. Misztérium a köbön. Sindler biztos mennybe ment, vagy (jaj, ne!) belefulladt a piptengerbe.
              Új tagok jöttek-mentek a fórumon, köztük tavaly karácsony előtt beregisztrált egy új, még nem lejáratódott nick, bizonyos xyz123. Semmi különös, szerényen vegetálgatott, majd úgy döntött, eljött az ideje némi aktivitásnak, és elkezdte a kóstolgatásokat (lsd. nlot).
              Időközben egy kisbüfi is elkezdte buzgón posztolgatni szaros kis chartjait. Berajzolt néhány vonalat ELŐRE, és megmondta ELŐRE, hogy itt érdemes visszapattanót várni, ott érdemes kitörést várni. És hogy, hogy nem, ott pattant és ott tört. Nyilván véletlen volt - gondolta az ál-nicken lappangó MESTER, majd a következőnél csúnyán eltaknyol a kis taknyos, és helyreáll a rend. De csak nem trafált mellé, megint működtek az ELŐRE berajzolt firkák.
              Baszki, gondolta magában A MESTER. "Ezt már nem hagyhatom annyiban" - morfondírozott. És belecsapott a billentyűzetbe.
              Nyitásként csak egy könnyed fikázást eresztett el, persze jogosan, hiszen bárki megcsinál 340 pipet bármikor. Ez nyilvánvaló, nincs vita.
              Aztán újabb sikeres, ELŐRE beharangozott mozgások történtek a piacon, a kisbüfi megint nem nyúlt mellé, így A MESTER feljebb kapcsolt, és nyílt ócsárlásba kezdett.
              A többi már történelem, olvassátok vissza.

Igen, sVindler, de mennyire, hogy igaz, amit írtam:
              "Szerintem ez a sindler nevű fickó nem volt egyéb, mint egy kártékony, beszari, nárcisztikus kókler, aki SOHA, SEMMIT nem tett ide, csak fosta a szót a magas lóról."
              Öregem, te aztán felköptél és aláálltál rendesen! Régen láttam ilyet, hogy valaki ennyire telibeszarja a saját arcát!
              Durva jól szórakoztam rajta! Remélem, most már a többiek is a helyedre tesznek.
              Arra kérlek benneteket, hogy olvasgassátok újra xyz123/sVindler posztjait a fentiek tükrében. Jó szórakozást!

PS.:
              Kedves xyz123/sVindler, hadd kérjek egy szívességet: ne kelljen újabb egy órát azzal töltenem, hogy beollózzak ide egy valagnyi régi posztodat, amiből még a hülyének is napnál világosabb lesz, hogy xyz123=sVindler.
              De ha letagadod, akkor megteszem, ezen már ne múljék. De akkor még a maradék morzsányi becsületedet is elporlasztod, és rommá szégyenülve nézhetsz újabb ál-ál-nicknév után.

Hozzászólás

• Ez érdekes.

Amiről sindler beszélt sokáig, azt legalább Jano megcsinálta, van remény

Sindlertől sok infót én se kaptam soha, pedig hívtam előadni, kíváncsi lettem volna rá.

De az utolsó bejegyzéseiből elég erős indulatok érződtek. Ezt falconnal meg is beszéltük később, nem csak nekem tűnt fel.
                HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ez érdekes.

Amiről sindler beszélt sokáig, azt legalább Jano megcsinálta, van remény

Sindlertől sok infót én se kaptam soha, pedig hívtam előadni, kíváncsi lettem volna rá.

De az utolsó bejegyzéseiből elég erős indulatok érződtek. Ezt falconnal meg is beszéltük később, nem csak nekem tűnt fel.
                  Az alapelv rendben volt, a részletek nem stimmeltek.

Hozzászólás

• Miért kell itt Billt baszogatni???
                    Nem, hogy örülnétek a posztjainak. Én ugy látom, hogy itt mindenki SÜLTÖKRÖT VÁRNA A POFÁJÁBA, a galambocska az már nem is elég, pedig beérhetnétek a verébbel is. Miért nem a posztolás idejében szóltok hozzá, hogy ÉN igy vagy ugy érzem, látom.
                    Felelőtlenség lenne Billtől is, ha ideírná, hogy VÉTEL vagy ELADÁS. Nagyon jók a meglátásai és döntse el mindenki magának, mit is kezd vele.
                    Bill, remélem továbbra is láthatóan tevékenykecccc

Hozzászólás

A MESTER, aki állítása szerint a lézer precizitásával lépett be a trédekbe, SL-t csak szökőévekben látott, akkor is csak fényképen, a TP-it pedig úgy kellett az űrből visszahozni műholddal, mert földkörüli pályára álltak.
                      ez tetszett. jót mosolyogtam.

Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kedves xyz123/sVindler, hadd kérjek egy szívességet: ne kelljen újabb egy órát azzal töltenem, hogy beollózzak ide egy valagnyi régi posztodat, amiből még a hülyének is napnál világosabb lesz, hogy xyz123=sVindler.
                      nyugodtan betehetsz, ide akár 10 oldalnyi posztot.
                      teljesen mindegy, hogy ki vagyok. feleslegesen erőlködsz, mert egy értelmes érvet még nem írtál.
                      nagyon eltereled a témát, de értelmes érvel még nem álltál elő a kritikámmal kapcsolatban. folyamatosan terelgetsz. nagyon felkaptad a vízet, mert mertem kritizálni őnagysága rendszerét. te még ezt is nehezen viseled. de neked lehet személyeskedni egyből.. itt te vagy az, aki folyamatosan fröcsög és félrebeszél nem én.

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Miért kell itt Billt baszogatni???
                        Nem, hogy örülnétek a posztjainak. Én ugy látom, hogy itt mindenki SÜLTÖKRÖT VÁRNA A POFÁJÁBA...........
                        Nem kell itt visítozni, nyugodjál meg szépen, Bill meg tudja magát védeni ha kell. Feljött pár érdekes téma amit kibeszélünk éppen.

Hozzászólás

• xyz123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          ez tetszett. jót mosolyogtam.

nyugodtan betehetsz, ide akár 10 oldalnyi posztot.
                          teljesen mindegy, hogy ki vagyok. feleslegesen erőlködsz, mert egy értelmes érvet még nem írtál.
                          nagyon eltereled a témát, de értelmes érvel még nem álltál elő a kritikámmal kapcsolatban. folyamatosan terelgetsz. nagyon felkaptad a vízet, mert mertem kritizálni őnagysága rendszerét. te még ezt is nehezen viseled. de neked lehet személyeskedni egyből.. itt te vagy az, aki folyamatosan fröcsög és félrebeszél nem én.
                          Te vagy az Mester? . Mekkora poén lenne

Hozzászólás

• falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem kell itt visítozni, nyugodjál meg szépen, Bill meg tudja magát védeni ha kell. Feljött pár érdekes téma amit kibeszélünk éppen.
                            Miből gondolod, hogy visitozok?
                            Orditani azt tudok) de az nem nevezhető visitásnak

Hozzászólás

• Beleolvastam a csevelybe. Hányinger.

Nem ez az első kezdeményezés, hogy valaki képeket posztoljon. De nem éri meg, nincs benne köszönet. (Én anno TopTipp címmel indítottam rovatot a weboldalamon, néhányan látogatták, mégis felesleges időtöltés volt.)

Aki kezdő, vagy örök újrakezdő, ingyen is tanulhat olyan elismert cégek tippjeiből, mint az Autochartist, vagy Trading Central.

Aki haladó, annak az se kell.

A többi exhibicionizmus, szájkarate.
                              https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

Baszki (ez most káromkodás volt ). .
                                hát vazzeeee.....

ha kereskedni nem is tanulok meg itt, de ilyen szórakoztató írást ritkán olvasni, néha hangosan felnevettem.

Kedvencem: "belefulladt a piptengerbe"

Hozzászólás

Working...
                                X