Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tip-top tippem mára. Csak neked.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak vicceltem, ne vedd már ezt ilyen komolyan. De ha jólesett kiengedni a gőzt, akkor örülök hogy segíthettem
    Ez az utóbbi heteknek szólt, amit itt produkáltál. (Lucem kimaradt , bocs.)
    Sindlerrel ha találkozol, illene bocsánatot kérni...Próbált segíteni, a maga módján.

Hozzászólás

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ez az utóbbi heteknek szólt, amit itt produkáltál. (Lucem kimaradt , bocs.)
      Sindlerrel ha találkozol, illene bocsánatot kérni...Próbált segíteni, a maga módján.
      Sindlerrel nekem nincs vitám, ezt elhiheted. Most is olvasgatja a fórumot és szólni fog ha valami nem tetszik neki. De tőled bocsánatot kérek ha valamivel megbántottalak. Már csak azért is hogy ne offoljunk. Ha van még valami, azt kérlek privátban, köszi!

pacsi

Hozzászólás

• Mától szólítsatok szürke szamárnak.

pata

Hozzászólás

• Köszönöm a hozzászólásokat !
          -nézzünk konkrét példát: itt volt az eur-usd - legrosszabb pillanatban -89 pip minuszban, Ki hova tette volna a SL értékét mert ha kicsi és ha nagy az sem jó, viszont jó eséllyel kivett volna, így pedig kerestem rajta, ha nem is sokat.
          Látható az is, hogy most délután egy pár hibát elkövettem de ennek ellenére jó volt a kereskedés , szépen lehetett a "kofákkal" kereskedni.
          (229 pip lett a mai nap vége.)

erla01: gyertya forma, vagy pedig le és kitörésre szoktam nyitni. (de komoly tervet nem készítek ez igaz, látok pl egy kalapácsot már nyitom is ez csak egy példa)
          - remélhetőleg lesz másodjára, harmadjára is - érdekel a véleményed továbbra is.

kockaseggu: Az eur-usd profitosan zárult, végül a kívánt irányba ment az árfolyam. (a mínusz elolvadt, husss

Jó lenne szerintem ha más is tenne ki egy pár képet, mert egy idő után unalmas lesz ha csak én posztolgatok.
          Most pedig jöjjenek a délután eseményei képekben
          (vannak itt sokkal jobb kereskedők is mint én pl aki Dax indexel kereskedik)

jelenlévő aktív tagok száma: 19 fő. (alakul ez)
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Bocs, finomítom:

- ne hedgelje

- ne annyi legyen kinn egyszerre ami a stopszint dollárban

- ne 1 millio euros számlán nyitogasson ide-oda 0.1 lotokkal tőkeáttét nélkül

- forexre gondoltam és nem opciora

- ne egy évbe 10 -et kössön, és tartsa egy évig...

Ami a legfontosabb: NE olyan jelentkezzen, aki 1 milió euros számlán nyitogat mikro és mini lotot stop nélkül, hetekre- hónapokra. Ettől falra mászok.
            Legyen napon belüli trader, mint mondjuk Eszter, és ilyen stílusba nyomogassa a tradeket. Legyen legalább ennyi kötése, mint Eszternek naponta. Az se játszik, aki amúgy nem tesz be 20 pipre stoppot, de ha odaér az ár, akkor lezárja. Olyan írjon, aki így ,mint Eszter felengedi kitudja meddig a rossz irányba ment kötést, majd ki tudja mikor dönt úgy , hogy ennyi bukta már elég, le kellene zárni...

Nos, van ilyen?
            Hataridossel kereskedem es vagy opciokkal, vagy back months spreading-gel, vagy mas kontraktusokkal hedgelem - de nem mindenkor. Nagyobb szamlan, legtobbszor tokeattetel nelkul, de nem mini lot-okkal.

Hozzászólás

• XXX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Hataridossel kereskedem es vagy opciokkal, vagy back months spreading-gel, vagy mas kontraktusokkal hedgelem - de nem mindenkor. Nagyobb szamlan, legtobbszor tokeattetel nelkul, de nem mini lot-okkal.
              Értem, gratulálok! Én tettem fel a kérdést rosszul.

Hozzászólás

• Eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                .....................

kockaseggu: Az eur-usd profitosan zárult, végül a kívánt irányba ment az árfolyam. (a mínusz elolvadt, husss

.....................................
                Nyertél! Ehhez nem tudok/nincs mit hozzászólni. Az ár Veled van az erő pedig legyen!
                A stratégiáddal kapcsolatban ezentúl hussolok
                Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Egy kis figyelemfelkeltés Remélem visszatesztelnek még.
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• A stratégiádnak adtál már nevet?
                    Ha nem, én javasolnám a Quantum XXL elnevezést

Hozzászólás

• kockaseggu: Gratulálok, szép találat volt !
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro: a Dax annyira jó volt, hogy vettem is belőle.
                        Ma illene feljönni a résig legalább. 10460-10470

Akkor jöjjön egy tipp a mai napra is.....ami nem minősül befektetési tanácsadásnak, csak a figyelemfelkeltést szolgálja!
                        Mivel SL. nincs így az átlagosnál nagyobb a kockázat.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

C@maro:
                          Mivel SL. nincs így az átlagosnál nagyobb a kockázat.
                          Az ok, hogy nem tettél be SL-t, de ha ellened megy a pozi, akkor hol lesz az a szint, ahol likvidálod őket?

Hozzászólás

• Dax-on a helyzet :
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

kockaseggu: Gratulálok, szép találat volt !
                              Ráér, majd ha tetejéig elér. Addig csak lassan növő fakó remény.
                              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Nem ezek lettek a nap legszebb kötései, de legalább profitos lett, annak ellenére, hogy "itt semmi bullos kinézet és szignál sem volt"

Dax az jó 60, az eur-usd jó 30 pontot ment ellenem....szerintem ez nem sok.

Gabi a fiú:
                                Az a pont általában messze van, ahol likvidálom, ha sokat megy ellenem kivárom, (akár több napot és hetet is) a cél érdekében.
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X