Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tip-top tippem mára. Csak neked.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Adtam Eszternek egy hírnévpontot, mert chartot posztolt. Ezzel gyakorlatilag többet produkált, mint a tagok 90%-a a fórumon. RR nem jó, de legalább próbálkozik, és nem a sebeit nyalogatja. +témába vágót tett közzé, és nem 3 oldalas altató egyetemi értekezést a miért ne trédeljről, és a követelőzés tudományáról.
    Ez látod egy jó gondolat volt, csak kár, hogy nem vitted tovább, - a helyes RR bemutatásával, pedig tényleg kíváncsi lennék ám rá!

Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Veszélyes játék,
    ez is igaz!

stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Miért jó neked átverni másokat, aztán persze felteszed a kezed, hogy bocs, csak teszt volt!
    Sokat ittál, vagy csak mert félrebeszélsz? Kit vernék ár amikor leírtam, hogy veszélyes, kockázatos és teszt jelleggel volt publikálva......és egyébként is, aki volt olyan bátor és követett, az pedig nem járt rosszul maradjunk annyiban!

812 pip az eredmény 4 nap kereskedése alatt, igen SL nélkül (de ezt írtam a kezdetektől fogva) tehát ebben sincs semmi meglepő.
    Bemutattam,hogy a stratégia működik, bárki bármit is mondjon/állítson.
    Arra is felhívtam a figyelmet, hogy nagy kockázattal jár és senki se próbálja ki ! - ennél óvatosabban nem lehet eljárni!

Egyébként itt sok az igazi Nagykutya -állítólag- de nem értem, miért nem mutatnak egy rendes kereskedésről egy vagy több képet !

Mindig minden véleményt tanácsot szívesen veszek, de azért ha lehet kérni olyan személyek ne bíráljanak, akik eddig egy db chartot sem posztoltak az élő kereskedéseikről. Milyen alapon?

shortosgyula: olyan magasröptű gondolataid vannak, hogy nem tudom a gondolataidat követni, többször nekifutottam de be kell lássam oltári magaslatokban vagy........

Akkor felteszek egy kérdést a bírálókhoz:
    Bárki aki az elmúlt 4 nap alatt elért 812 pipet, vagy indexen pontot az jelentkezzen !

cane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A gap tényleg mindig betöltődik egy-két napon belül az esetek mondjuk 90 százalékában. A további 10 százalék is betöltődik. Csak idő kérdése.
    ez így van!

Hozzászólás

• A mai eredmény 53,9 pip és szörnyű, hogy SL nélkül lehet ilyet.....biztos szerencséje volt.......stb....stb
      aztakutyakiskésitnekihogylehetmárezt?

:-)
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A mai eredmény 53,9 pip és szörnyű, hogy SL nélkül lehet ilyet.....biztos szerencséje volt.......stb....stb

Az egésszel csak az a baj, hogy demo. Ha éles számlán mutogatnád ugyanezt, hát, majdnem azt irtam, hogy k.......m a , na de nem folytatom.

Hozzászólás

A mai eredmény 53,9 pip és szörnyű, hogy SL nélkül lehet ilyet.....biztos szerencséje volt.......stb....stb

Eszter, hidd el, jót akarunk!
          Vagy, mert már láttunk ilyet, vagy saját tapasztalat.
          Ez utóbbi a jobbik eset, mert abból jobban lehet tanulni.

Én szótam... :-)

Amúgy minden tiszteletem a női trédereké!
          Főleg ha nő vagy.

Hozzászólás

• 39 kötésből 36 nyerő.

mivel a találati arány viszonylag magas, így nem kell a sl.

szívesen veszem az építő jellegű kritikákat/véleményeket!
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• cane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Az egésszel csak az a baj, hogy demo. Ha éles számlán mutogatnád ugyanezt, hát, majdnem azt irtam, hogy k.......m a , na de nem folytatom.
              Akkor mi lenne?
              max meglepődnél , hogy látsz 1159 db kötést és sl nélkül. (másfél év)
              változna valami?
              - nem.
              ettől továbbra is veszélyes és extrém ez a stratégia és nem való mindenkinek !

Félreértések elkerülése végett, soha senkit semmiről nem akarok meggyőzni, csak bemutattam,hogy így is lehet. ennyi !

Nem számlát mutatok hanem technikát ami működik ! - szerinted ha nem működne publikálnám nyilvánosan ?

Hozzászólás

• AngyalBandi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Eszter, hidd el, jót akarunk!
                Köszönöm !

Hozzászólás

39 kötésből 36 nyerő.

Eszter a többség, csak mosolyog ezen....39 tréd...vicc..meg a 4 nap is...
                  Mi ezen a leckén már túlvagyunk. Az "öregeket" már nem kell oktatnod, meg bizonygatnod az igazad. A kezdőket meg nem kell vakvágányra vinni hamis illúziót keltve.
                  Reméljük a magabiztosságod akkor is ekkora lesz amikor az éles számla kötéseidet, egyenlegét töltöd fel ide. (Én titokban drukkolok )

Hozzászólás

• olav eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Eszter a többség, csak mosolyog ezen....39 tréd...vicc..meg a 4 nap is...
                    Mi ezen a leckén már túlvagyunk. Az "öregeket" már nem kell oktatnod, meg bizonygatnod az igazad.)
                    Kedves Olav!

Ne viccelj, hogy jöhetnék én már ahhoz ! én csak leírtam, a véleményemet.

Minden bizonnyal messze túlszárnyaltad a 812 pip értéket, így én kérek elnézést !

Hozzászólás

Ez látod egy jó gondolat volt, csak kár, hogy nem vitted tovább, - a helyes RR bemutatásával, pedig tényleg kíváncsi lennék ám rá!

ez is igaz!

Sokat ittál, vagy csak mert félrebeszélsz? Kit vernék ár amikor leírtam, hogy veszélyes, kockázatos és teszt jelleggel volt publikálva......és egyébként is, aki volt olyan bátor és követett, az pedig nem járt rosszul maradjunk annyiban!

812 pip az eredmény 4 nap kereskedése alatt, igen SL nélkül (de ezt írtam a kezdetektől fogva) tehát ebben sincs semmi meglepő.
                      Bemutattam,hogy a stratégia működik, bárki bármit is mondjon/állítson.
                      Arra is felhívtam a figyelmet, hogy nagy kockázattal jár és senki se próbálja ki ! - ennél óvatosabban nem lehet eljárni!

Egyébként itt sok az igazi Nagykutya -állítólag- de nem értem, miért nem mutatnak egy rendes kereskedésről egy vagy több képet !

Mindig minden véleményt tanácsot szívesen veszek, de azért ha lehet kérni olyan személyek ne bíráljanak, akik eddig egy db chartot sem posztoltak az élő kereskedéseikről. Milyen alapon?

shortosgyula: olyan magasröptű gondolataid vannak, hogy nem tudom a gondolataidat követni, többször nekifutottam de be kell lássam oltári magaslatokban vagy........

Akkor felteszek egy kérdést a bírálókhoz:
                      Bárki aki az elmúlt 4 nap alatt elért 812 pipet, vagy indexen pontot az jelentkezzen !

ez így van!
                      Ez nem egy kezdő trader szövege.
                      De lásd az Xtb-topikban a legdurvább megnyilvánulásait.
                      A szándék nyilvánvalóan fals.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

Hozzászólás

39 kötésből 36 nyerő.

Ügyes de majd mutasd meg azt is amikor stopoutba szalad egy tréd miatt.

http://www.myfxbook.com/members/shor...system/1666204

Megfelel, beleugathatok?

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Megfelel, beleugathatok?
                          SZÉP és Gratulálok!

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ez nem egy kezdő trader szövege.
                            De lásd az Xtb-topikban a legdurvább megnyilvánulásait.
                            A szándék nyilvánvalóan fals.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
                            Egyértelmű hogy nem kezdő, ez látszik már csak a regisztrációja dátumából is.
                            Viszont arra rájönni, hogy mi az eredeti szándéka, mi járhat valójában a fejében, annál szerintem könnyebb egy profitábilis stratégiát találni.
                            Ezt statisztikai alapon ki merem jelenteni, mivel a Nőket 30 évnyi kísérletezés után sem sikerült megfejteni.
                            Max 7 év után mindegyiknek stop out lett a vége
                            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Egyértelmű hogy nem kezdő, ez látszik már csak a regisztrációja dátumából is.
                              Viszont arra rájönni, hogy mi az eredeti szándéka, mi járhat valójában a fejében, annál szerintem könnyebb egy profitábilis stratégiát találni.
                              Ezt statisztikai alapon ki merem jelenteni, mivel a Nőket 30 évnyi kísérletezés után sem sikerült megfejteni.
                              Max 7 év után mindegyiknek stop out lett a vége
                              7 év az kritikus, aszondják a szakemberek.
                              Nincs rossz véleményem a nőkről, sőt
                              Van akit nem is érdemes kiismerni sztem.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                7 év az kritikus, aszondják a szakemberek.
                                Nincs rossz véleményem a nőkről, sőt
                                Van akit nem is érdemes kiismerni sztem.
                                Nekem se. (mindről). Voltak jó periódusok is a "számlagörbén"....
                                JaJa, nem minden brókert kell kipróbálni
                                Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Working...
                                X