Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tip-top tippem mára. Csak neked.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nem számlát mutatok hanem technikát ami működik ! - szerinted ha nem működne publikálnám nyilvánosan ?

Bakker mintha csak a Billt hallanám. Aztán meg egy kis kritika után elhúzott. Meg sem tudom mondani hányszor ki lett tárgyalva már, hogy mi a külömbség a demó, meg az éles között. Attól, hogy nem irogattam, még olvastam a fórumot. Tehát élessel legyél legény a gáton. Vagy lány. Mit bánom én.
    Ja, ez az üzenet Eszternek szólt.

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ügyes de majd mutasd meg azt is amikor stopoutba szalad egy tréd miatt.

http://www.myfxbook.com/members/shor...system/1666204

Megfelel, beleugathatok?

http://www.myfxbook.com/members/habi...mous-2/1687392

Én sem tehetem, tehát te sem! :-)
      HunTraders.co.uk/invite/anonymousfx - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• ANONYMOUSFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        http://www.myfxbook.com/members/habi...mous-2/1687392

Én sem tehetem, tehát te sem! :-)
        Habi!
        Что большие зеленые свечи , в конце концов ? Рубель ?

Szóval sto etá ez a büdös nagy pip gyertya itt a végén ??
        Csatolt fájlok
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• USA SP500 short
          HunTraders.co.uk/invite/anonymousfx - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Főleg alakzatokra kereskedem. Az alábbi képen egy EURUSD páron M5-ös idősíkon kialakult szimetrikus háromszöget láthatunk.
            Mivel a trend emelkedő, ezért emelkedést várok a háromszögből kilépve.
            Meglátjuk.....

Hozzászólás

• Jujo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Főleg alakzatokra kereskedem. Az alábbi képen egy EURUSD páron M5-ös idősíkon kialakult szimetrikus háromszöget láthatunk.
              Mivel a trend emelkedő, ezért emelkedést várok a háromszögből kilépve.
              Meglátjuk.....
              Valahová menni fog
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro:
                Egyenlőre Neked van igazad! Letörte lefelé. Ez egy napos (D1) ellenálási terület. Kicsit féltem is ettől a poziciótól, de hát ez a szépsége a kereskedésnek....

Hozzászólás

• Hozzászólás

C@maro:
                    Egyenlőre Neked van igazad! Letörte lefelé. Ez egy napos (D1) ellenálási terület. Kicsit féltem is ettől a poziciótól, de hát ez a szépsége a kereskedésnek....
                    Szerintem CSAK az volt a gond, hogy
                    1/ ''szimetrikusnak'' néztél 1 NEM szimmetrikus 3szöget
                    2/ nem vetted figyelembe az USD erősödését
                    3/ nem jó helyen vártad a kitörést az ütközési zónában
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szerintem CSAK az volt a gond, hogy
                      1/ ''szimetrikusnak'' néztél 1 NEM szimmetrikus 3szöget
                      2/ nem vetted figyelembe az USD erősödését
                      3/ nem jó helyen vártad a kitörést az ütközési zónában
                      Köszönöm szépen. Érdekes szemlélet. Nekem még új. Valóban nem a legalkalmasabb hely volt, de nagyon sokszor működött már nekem ez az alakzat.
                      Mindenesetre köszönöm az értelmes "ellenvetést". Úgy gondolom tudtam tanulni belőle.....

Hozzászólás

Elszállt......

Hozzászólás

Szia Jujó! Üdv a fórumon! Csak kiegészíteni és megerősíteni tudom C@marót!

Fals letörés csak akkor lesz, ha az árfolyam visszazár a letört alakzaton belülre. Egyelőre csak a visszateszt biztos, de ha a kitörési gyertya low értéke alá megy (0630) akkor konfirmálódik a kitörés. Ami miatt mégis óvatosan a shorttal, hogy a felettes idősíkon a trend long, és az órás grafikonon 0620 zónában egy többször tesztelt támasz található, melyhez ha visszatér az árfolyam az a H1-es upside kitörés visszatesztje lenne, ahol M5-ön érdemes lehet long belépőt keresni.

Hozzászólás

• AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Fals letörés csak akkor lesz, ha az árfolyam visszazár a letört alakzaton belülre. Egyelőre csak a visszateszt biztos, de ha a kitörési gyertya low értéke alá megy (0630) akkor konfirmálódik a kitörés. Ami miatt mégis óvatosan a shorttal, hogy a felettes idősíkon a trend long, és az órás grafikonon 0620 zónában egy többször tesztelt támasz található, melyhez ha visszatér az árfolyam az a H1-es upside kitörés visszatesztje lenne, ahol M5-ön érdemes lehet long belépőt keresni.
                            Köszönöm szépen. Ez itt egy valóban érdekes helyszín. Jó végre más eltérő "értelmes" véleménnyel is találkozni.... Köszönöm a hasznos hozzászólást!

Én közben itt beléptem egy H4-es szignálom alapján (H4-es idősíkon short pozicióba)

Hozzászólás

• AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Jó estét Alpin
                              Most én hamarkodtam el a Longot,de elvileg, ha átlépi a 0630-at, akkor jó. Volna egy kérésem a multkori teszt linkedhez, nem nyitja meg nekem a kiértékelést: mellékelem az eredményem.
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Jó estét Alpin
                                Most én hamarkodtam el a Longot,de elvileg, ha átlépi a 0630-at, akkor jó. Volna egy kérésem a multkori teszt linkedhez, nem nyitja meg nekem a kiértékelést: mellékelem az eredményem.
                                Szia!
                                Remélhetőleg ez működni fog:
                                http://lelektanitipusok.hu/jellemzes_003.html
                                Szép estét!

Hozzászólás

Working...
                                X