Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

A kereskedés egyszerűsége.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kisDead eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, végigolvastam a témát és tetszik. Szeretnék én is beszállni a téma életbentartásához. AUDNZD elért egy szintet. Én a trendet longnak látom mivel a völgyek emelkednek. Ha visszafordul akkor short a vélt trend ellenében? Beszállót M15-ön keresnék. Ha meg átviszi a szintet akkor meg kell várni a visszatesztet, mert gondolom visszatesztelne, és csak utánna nyitni long irányába?

[ATTACH]5650[/ATTACH]
    Ha már ilyen szép és erőteljes a napos emelkedés, akkor én inkább lemennék kisebb idősíkra. Pl. órás, ott várnék egy órás jelentős szint visszatesztet és már nyitnám is a longot.
    Click image for larger version

Name:	AUDNZDH1.png
Views:	1
Size:	33,8 KB
ID:	149684

Hozzászólás

• Fiúk lányok, kaptam egy két privát üzenetet a fórum üzemeltetőitől, szóval ezennel magatokra hagylak benneteket, előző oldalakon megtaláljátok az F.book elérhetőségemet, folyt.köv.ott....nem kívánom itt folytatni a posztolásokat.

Hozzászólás

• norton3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Fiúk lányok, kaptam egy két privát üzenetet a fórum üzemeltetőitől, szóval ezennel magatokra hagylak benneteket, előző oldalakon megtaláljátok az F.book elérhetőségemet, folyt.köv.ott....nem kívánom itt folytatni a posztolásokat.
        Na ne már, ez az egyik legjobb topik . Mi lehetett a gond?

Hozzászólás

Fiúk lányok, kaptam egy két privát üzenetet a fórum üzemeltetőitől, szóval ezennel magatokra hagylak benneteket, előző oldalakon megtaláljátok az F.book elérhetőségemet, folyt.köv.ott....nem kívánom itt folytatni a posztolásokat.
          na pafffff.
          először azt hittem a 18-as karika miatt, vagy gondoltam biztos a warezzal van baj, de mivel engem nem várt semmilyen privát fejmosás, akkor csak a stratégiáddal lehet vmi gebasz.....
          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Ezt én sem értem. Nem spamolt, nem reklámozott, csak egy jó stratégiát posztolt...

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ezt én sem értem. Nem spamolt, nem reklámozott, csak egy jó stratégiát posztolt...
              sztem volt reggel vagy 3-4 XM nodeposit link

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                sztem volt reggel vagy 3-4 XM nodeposit link
                Hol van? Please!
                Szeretném behedgelni a lespájzolt 50 eurómmal.

De nem hiszek én az ilyen utólag kreált válaszoknak, inkább gyártok magamnak összeesküvés elméleteket

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hol van? Please!
                  Szeretném behedgelni a lespájzolt 50 eurómmal.

De nem hiszek én az ilyen utólag kreált válaszoknak, inkább gyártok magamnak összeesküvés elméleteket
                  En is lattam a linkeket.
                  Akkor lehet En is kapok rendszer uzenetet?

Hozzászólás

• Porter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    En is lattam a linkeket.
                    Akkor lehet En is kapok rendszer uzenetet?
                    Linkeltek itt össze-vissza.....három a magyar igazság, harmadikra valaki küldje már el okosban a nondepositomat, majd akkor elhiszem hogy vót ilyen.
                    Mindegy, de akkor kérném XM Szántó Csillát is befenyíteni a múltban elkövetett bűneiért.

Sőt mi több, mivel mazochista vagyok, egy kis koksziért beállok én is a sorba:

https://www.google.hu/webhp?sourceid...+deposit+bonus

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Édesem, nem vagy te arra felkészülve!...
                      Évek óta nyomogatom demoban. Ma is pumpáltam rajta pár százalékot. Feszesebbre vettem a stopját, majdnem el is szállt magától.
                      De ezt tapasztalatból tudom, semmit nem jelent.
                      Igen, igazad van, sejtem, érzem, hogy élesben bármi megtörténhet.
                      A valóság sokkoló is lehet.
                      Olyan bátortalan vagyok. Jajj mit tegyek??
                      Rákérdezek: szilikon?

Hozzászólás

Évek óta nyomogatom demoban. Ma is pumpáltam rajta pár százalékot. Feszesebbre vettem a stopját, majdnem el is szállt magától.
                        De ezt tapasztalatból tudom, semmit nem jelent.
                        Igen, igazad van, sejtem, érzem, hogy élesben bármi megtörténhet.
                        A valóság sokkoló is lehet.
                        Olyan bátortalan vagyok. Jajj mit tegyek??
                        Rákérdezek: szilikon?
                        Tanulni szeretnél, igaz?!

Ha nem a stop-ot huzogatod, még a végén lapátra kerülsz te is!

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Tanulni szeretnél, igaz?!

Ha nem a stop-ot huzogatod, még a végén lapátra kerülsz te is!
                          Ebből a helyzetből nem szeretnék tanulni.
                          De máris behúztam a vészstop-ot, mert ha minden jól megy a monthly gyertya zárójára végre összeköltözünk a barátnőmmel 4-5 évnyi demo után
                          Ha a forexes demo--->éles analógiát nézem, akkor kemény időszak fog jönni

Hozzászólás

Valóban a limit megbízások rontanak a találati arányodon, viszont növelnek a nyereségeden. Ezt el kell tudni fogadni. Ha zavar hogy az 50% os találati arányodat lerontod 30-40% közé, akkor nem biztos hogy érzelem mentesen fogod tudni kötni a pozikat, szóval ezt meg kell tapasztalnod melyikben érzed magad jobban.
                            Sziasztok,

Azt szeretném kérdezni hogy a találati arányban ez a 10-20% elég jelentős a limit és a manuális belépő között. Mik azok a technikák amikkel ezt az előnyt el lehet érni?

Hozzászólás

• falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok,

Azt szeretném kérdezni hogy a találati arányban ez a 10-20% elég jelentős a limit és a manuális belépő között. Mik azok a technikák amikkel ezt az előnyt el lehet érni?
                              szerintem itt arra gondolt Norton, h limit esetén belövöd a szintet, oda teszed a limit megbízást és ennyi, míg a manuális belépésnél (amit Ő hullámbelépőnek hívott) van egy plusz megerősítés: az alá/fölé zárás megléte.

Hozzászólás

Ebből a helyzetből nem szeretnék tanulni.
                                De máris behúztam a vészstop-ot, mert ha minden jól megy a monthly gyertya zárójára végre összeköltözünk a barátnőmmel 4-5 évnyi demo után
                                Ha a forexes demo--->éles analógiát nézem, akkor kemény időszak fog jönni
                                Hát mindig mondtam, hogy semmi értelme a demonak, mert nem derül ki semmi abból
                                Én 3 hónap után "élesre" váltottam óvatos MM mellett. Nem voltak nagy bukók, úgyhogy még egy év elteltével már full kockázattal nyomjuk stop nélkül
                                Azért így már érezni a nyomást

Hozzászólás

Working...
                                X