Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Egy KEZDÉS története

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hello!

Itt vagyok ám, nem tűntem el, megy a Forex ezerrel

Annak örömére írok pár sort hogy ugye Szeptember elején betöltöttem az 1 ÉVES ÉVFORDULÓMAT!!!

Közbe végig Forex-el (is) foglalkoztam. Demózom. visszateszteltem 1-2 dolgot, meg sok minden más. Élesről még nem gondolkodok, messze vagyok tőle. Meg kicsit visszavettem a sok bróker botrány miatt

A mozgós kis strati amit novemberbe lesz 1 éve, hogy tolok, az egész jól megvan. Nem nyírtam ki a számlát, 1000 dollár kezdőből kb fél év alatt 200 dollár profit lett, de most vesztettem el 230 dollárt ebből, mert kicsit változtattam rajta és ledarálta a számlát Visszatérek az eredeti verzióhoz rajta és ha megint gyarapodásnak indul a számla abból lehet próbálok egy éleset, de legalább fél évet várok vele most, hogy kiderüljön.

Közbe tesztelgettem ezt azt, nekem a HWTrader féle napos záró gyertyára való kereskedés elég szimpi, kicsit magamra formálva lehet hogy ki is fogom próbálni először csak demón, és ha ott sikeres akkor egy kisebb éles számlán is. Leginkább erős szint + gyertyaformáció és hozzánézem a köv napok híreit, és azt is beleveszem. Nincs indi max egy mozgóátlag. Most ezzel kísérletezek egy vissza tesztbe. A legjobb ilyen tanulási rendszer nekem a többnyire magamtól, viszont ez a leghosszabb is, de kitartok.

Tömören ennyi történt, megvagyok, Forex-elek, tanulok, demózok, visszatesztelek. Remélem majd eljutok az éles számlás nyerő kereskedői szintig

Hozzászólás

• Respect, hogy nem kapkodtad el Jo volt olvasni soraidat. Lehet, hogy "lassabban" haladsz, de sok honapot, evet fogsz megsporolni magadnak ezzel.

Hozzászólás

• Na újra, itt kicsit késve, de kitartva

Egy kis csemege akit érdekelnek az ilyenek: http://www.myfxbook.com/members/Tesz...436329/1088918

Ez eddig tolt strati linkje, bukta lett, nem nagyon akar magához térni. Lehet még a módosítás miatt, de nem hiszem.

Elvagyok mint a befőtt, lassan meglesz egy kisebb éles számla start tőkéje, meg mentorálásba is gondolkozom. Ideje fejlődni, az alapozás ennyi idő alatt megvolt

Továbbra is folytatom, haladok az utamon hahaha, kicsit lassan

Hozzászólás

• Nah úújra itt, 1 év megint eltelt

A demó már nem sokat hoz, egy kis szórakozással ki is nyírtam hamar Kipróbáltam rajta a kockás verziót nagy kockázattal, meg is lett az eredménye, hahaha.

Most kéne éles számlát tolni valami stratival. Pont a strati része a gond, lassan haladok vele. Nem igazán áll össze, annyi félét olvastam, halottam eddig, hogy nem nagyon tudok elindulni se egy stratival. Lehet a túl sok infó se tesz jót. Van ugye sok fajta, trendvonal töréses, kitöréses, skalp, meg minden ilyesmi. Azt se tudom igazán mi lenne igazán jó nekem még. Lassan de haladok, ennyi volt 1 év termése.

Hozzászólás

• Nival eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nah úújra itt, 1 év megint eltelt

A demó már nem sokat hoz, egy kis szórakozással ki is nyírtam hamar Kipróbáltam rajta a kockás verziót nagy kockázattal, meg is lett az eredménye, hahaha.

Most kéne éles számlát tolni valami stratival. Pont a strati része a gond, lassan haladok vele. Nem igazán áll össze, annyi félét olvastam, halottam eddig, hogy nem nagyon tudok elindulni se egy stratival. Lehet a túl sok infó se tesz jót. Van ugye sok fajta, trendvonal töréses, kitöréses, skalp, meg minden ilyesmi. Azt se tudom igazán mi lenne igazán jó nekem még. Lassan de haladok, ennyi volt 1 év termése.
            Most nem kellene éles számlán tolni!
            Ez biztos. Amíg nem tudsz demoban vagy 0.0x "éles" lotokkal vagy legalább egy testerben stabil konzisztensen emelkedő eredményt összehozni,
            addig felesleges a rendes számlám gondolkoznod.
            Még akkor is, ha a megfelelő pszicho állapot meg van hozzá, bár ezt is kétlem, mert nullázott demo után nem szokott ....
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Most nem kellene éles számlán tolni!
              Ez biztos. Amíg nem tudsz demoban vagy 0.0x "éles" lotokkal vagy legalább egy testerben stabil konzisztensen emelkedő eredményt összehozni,
              addig felesleges a rendes számlám gondolkoznod.
              Még akkor is, ha a megfelelő pszicho állapot meg van hozzá, bár ezt is kétlem, mert nullázott demo után nem szokott ....
              Ja azt nem azért nulláztam, mert nem jött össze hanem mert szórakoztam kicsit a végén, amennyit beletoltam komolyan annyit hozott, a végét már levágtam, kipróbáltam a kockás verziót dobtam egy kockával, 1-3 short, 4-6 long ennyi, 1 lotos nagy kockázattal, haha gyorsan ki is nyírtam vele azt a demo számlát, csak funvolt, amíg komolyan ment addig nem volt vele problem.

Hozzászólás

• Sziasztok..

Plus500
                Csak a Demó számla..

Az első, tök alap kérdések. Még ha sokatoknak nevetséges is lesz..
                Amikor sztem vételhez jól áll az árfolyam ( vagy grafikon ) rányomok a vétel-re. Kinyit egy ablak, beállítom az értéket, hogy milyen értékben akarok venni, majd rányomok.. Vétel.. Ok. Megjelenik az adott cucc alatt, hogy pozíci: vétel és az értékek.. Mikor eladnám a dolgot...
                Akkor elég a zárásra rányomni ? Mert ha rányomok az eladásra, akkor egy újabb pozícót nyit, alatta az eladás felirat és az adatok..

Ezt valaki pár értelmes mondattal írja meg már nekem kérem...

Kösz srácok..

Hozzászólás

• Nnaugye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok..

Plus500
                  Csak a Demó számla..

Az első, tök alap kérdések. Még ha sokatoknak nevetséges is lesz..
                  Amikor sztem vételhez jól áll az árfolyam ( vagy grafikon ) rányomok a vétel-re. Kinyit egy ablak, beállítom az értéket, hogy milyen értékben akarok venni, majd rányomok.. Vétel.. Ok. Megjelenik az adott cucc alatt, hogy pozíci: vétel és az értékek.. Mikor eladnám a dolgot...
                  Akkor elég a zárásra rányomni ? Mert ha rányomok az eladásra, akkor egy újabb pozícót nyit, alatta az eladás felirat és az adatok..

Ezt valaki pár értelmes mondattal írja meg már nekem kérem...

Kösz srácok..
                  Zárás! Esetleg csökkentheted a mennyiséget, ha nem akarod a teljes mennyiséget lezárni. - Vagy átírod, vagy használod a - (mínusz) jelet és utána a zárás gombot.
                  Az ''EDIT'' - ''Szerkeszt'' gomb lájkolásával lehetővé válik a TP és SL módosítása.

Hozzászólás

• Nya, újra itt, 1 év mínusz megint azaz kicsivel több. Az éles számla nyitás tervbe van, de nem nagyon töröm érte magam. Alakulgatok szépen lassan, nem viszem túlzásba.

Hozzászólás

Working...
                    X