Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ingyenes kereskedést segítő eszközök letölthetőek

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ingyenes kereskedést segítő eszközök letölthetőek

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Készítettünk pár kereskedést segítő programot, melyet ingyenesen letölthettek. Szakmailag azt is mondhatnám, hogy ezek ingyenes forex robotok, de ez talán azért nem adja vissza jól a mondani valómat, mivel többnyire fél-autómatikus megoldásokról van szó.

http://forexrobotkeszites.hu/ingyene...obot-letoltes/

Mindegyikről készítettünk videót is, így elkerülhető a fölsöleges letöltögetés, installálás.

Hamarosan kiadjuk ezeknek a robotoknak a tovább fejlesztett változatait is.
    Kíváncsian várom véleményeteket, hiszen a hasznos ötletek akár az új verziókba is bekerülhetnek!

Jó munkát mindenkinek!

Nekem az AVAST blokkolta a letöltést.
    Csatolt fájlok
    Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Mivel a weboldal tartalma új, és magyar szolgáltatónál van, ezért a Chrome tényleg dob olyan hibát hogy rittkán töltöték le.

Mindenkit biztosíthatok róla, hogy teljesen rendben van a cucc.
      Külön nem akarom feltenni a dll és az ex4 file -t, mert akkor sokan nem fogják tudni telepíteni és elindítani a programot.

Ha mégis ebben a formában kéne, küldjetek e-mailt és ott elküldöm.

Hozzászólás

FxT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mivel a weboldal tartalma új, és magyar szolgáltatónál van, ezért a Chrome tényleg dob olyan hibát hogy rittkán töltöték le.

Mindenkit biztosíthatok róla, hogy teljesen rendben van a cucc.
        Külön nem akarom feltenni a dll és az ex4 file -t, mert akkor sokan nem fogják tudni telepíteni és elindítani a programot.

Ha mégis ebben a formában kéne, küldjetek e-mailt és ott elküldöm.
        Azért nem ártana egy sima zip-ben is feltenni. Aki még azt se tudja kezelni, mit akar egy félautomata stukkerrel?

Hozzászólás

begin4ex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Azért nem ártana egy sima zip-ben is feltenni. Aki még azt se tudja kezelni, mit akar egy félautomata stukkerrel?
          A felvetésed teljesen jogos!
          Az ügyfelekkel való kommunikációm 50% -a abból áll, hogy az Mt4 használatát és windows alapokat oktatok: Másolás, beillesztés, printscreen készítés, robot indítás stb...
          Az exe -vel ezt a munkát szerettem volna elkerülni, de ha az igény fennáll rá, természetsen lesz ZIP -elt megoldás is!

Hozzászólás

ZIP -pelve is feltettem a robotokat az oldalra, ahogy kértétek.

Hozzászólás

Sziasztok!

Az a célunk, hogy minden héten kiadjunk egy új robotot, amely egy bizonyos kereskedési stílushoz passzol.

Az eddigi letöltések alapján magasan a "Martingale" és az "MACD RSI MA" robot vezet, ezért úgy döntöttünk, első körben a Martingale robotot professzionális változatát fogjuk bemutatni.

A honalpon elhelyezetett videon, megtekinthetitek a robotot működés közben is.

Továbbra is várom észrevételeiteket, véleményeteket, hogy mivel tehetnénk jobbá a szolgáltatásunkat!

Hozzászólás

Sziasztok!

Az a célunk, hogy minden héten kiadjunk egy új robotot, amely egy bizonyos kereskedési stílushoz passzol.

Az eddigi letöltések alapján magasan a "Martingale" és az "MACD RSI MA" robot vezet, ezért úgy döntöttünk, első körben a Martingale robotot professzionális változatát fogjuk bemutatni.

A honalpon elhelyezetett videon, megtekinthetitek a robotot működés közben is.

Továbbra is várom észrevételeiteket, véleményeteket, hogy mivel tehetnénk jobbá a szolgáltatásunkat!
                Szerettem volna tesztelni a Martit, de nem megy: initialization failed.
                Betöltöttem mindent a megfelelő helyre.
                Mi a gond?

Hozzászólás

Egy csökkenő mérettel építkező (piramidális) EA-t nem akartok kiadnii? Stopot meg rakosgassa átlagárra. Az nagyon hasznos lenne.
                  Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Én befektetési döntést segítő "eszköz"-t vagyis egy weboldalt hoztam létre befektetési alapokhoz, amint az aláírásomban olvasható, nézzétek meg, szerintem nagyon hasznos.
                    www.befektetesmenedzser.hu

Hozzászólás

befektetesmenedzser.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én befektetési döntést segítő "eszköz"-t vagyis egy weboldalt hoztam létre befektetési alapokhoz, amint az aláírásomban olvasható, nézzétek meg, szerintem nagyon hasznos.
                      https://www.maximax.hu/

Hozzászólás

Ó az enyém jobb lesz
                        Igazából már most is az, mivel rögzítheted a saját portfóliódat, és követheted a teljesítményét.

Ráadásul mostantól már a bamosz részletes alap adatokra is rá lehet kattintani.

Gondolkodok még grafikonokban. De bármilyen ötletet szívesen fogadok.
                        www.befektetesmenedzser.hu

Hozzászólás

Working...
                        X