Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Technikai Elemzes avagy Kereskedes az Alapoktol

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Technikai Elemzes avagy Kereskedes az Alapoktol

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

A Technikai Elemzesrol mar a 20-30-as evekben konyveket irtak, igy hivhatjuk ezt a kereskedes alapjanak. A technikai elemzes nem mas, mint kulonbozo piaci mozgasokbol illetve formaciokbol kikovetkeztessuk, hogy mely iranyba fog az ar emelkedni vagy pedig csokkenni. A piac mindig megismetli onmagat. A technikai elemzeshez nem feltetlen kell hasznalni indikatorokat. "Keep it simple" vagyis "Ne komplikald tul". Csatoltam 2 kepet is: 1. Indikatorok mindenutt, eleg keszekuszanak tunik, 2. Tavalyi ev egyik legszebb kereskedesem (NZD/JPY, kereken 2 het alatt, kozel 10% profit 1:5RR)

Nehany szo magamrol:

Markos Andras vagyok, 22 eves es jelenleg Beszerzesi Manager-kent dolgozom egy lampakat forgalmazo cegnel.

Jomagam Swing kereskedonek mondanam, mivel en napon tuli kereskedeseket sokkal gyakrabban inditok (nehany napig, esetleg nehany hetig is pozicioban maradok), mint napon beluli kereskedeseket. A nagyobb idofelbontasu grafikonok sokkal stabilabb es pontosabb informaciokkal szolgalnak a kereskedo szamara, mint a nehany oras grafikonok.

A tozsdevel lassan 4 eve talalkoztam eloszor, miutan elolvastam Robert Kiyosaki Cashflow ill. Gazdag papa, szegeny papa Bestsellereit. Ezekutan pontos celkituzesem volt, hogy onallo legyek es valamilyen modon passziv jovedelemhez juthassak a jovoben.

A tozsde nem teljesen errol szol, viszont kitarto munkaval es eltokeltseggel, heti nehany ora belefektetett munkaval nagyon szep eredmenyeket el lehet erni. Biztos vagyok benne, hogy aki olvassa most soraimat, mar tudja mindezeket..

Az utam elejen Varkuti Geza hires konyve nyoman elindulva indikatorokat illetve egyszeru strategiakat probalgattam. Voltak kisebb nagyobb sikereim de honapokon at nem lattam, hogy novogetne a szamlam, igy mindig ujabb es ujabb informaciok utan neztem, kerestem a szent gralt.. Ujabb es ujabb strategiakat illetve indikatorokat probalgattam es teszteltem honapokon, eveken at. Voltam kulonfele treningeken; vasaroltam is hires Traderek strategiait amikre termeszetesen eskusznek, hogy mukodnek;Budapesten a profit.hu treningjen is ahol megtanultam a hihetetlenul magas hozamu strategiajukat...(egyaltalan nem nekem valo) es meg sok mas, amikre utolag visszagondolva hatalmas nagy butasag volt, de orulok, hogy megtettem, mert nem jutottam volna el ide, ahol most vagyok.

Angliaban eltem 2 evig es odakint is kerestem a tozsdei lehetosegeket. Aki esetleg ossze tudja kotni Angliat illetve a Technikai Elemzest, o biztosan hallott az AstroFX parosrol. Ok 7 eve kereskednek a Forex piacon es hihetetlen sikereik vannak (termeszetesen nem csak Ok azok akik sikeres kereskedok a vilagon). Szeretnenek embereken segiteni igy oktatnak is. A 3 napos kurzus 3000 angol fontba kerul ami tukrozi az emogotti levo tapasztalataikat illetve tudasukat.

Miutan szert tettem jomagam is az altaluk tanitott "bolcsessegekre" 2 evnyi sikertelen kereskedes utan vegre elindultam a profit utjan. Kozel 1 eve kereskedek elesben es kozeleg az ido, mikor teljes allasban csinalhatom, amit szeretek es kereskedhetek.

Mivel itt Magyarorszagon nem igazan talaltam olyan treninget illetve kurzust, ahol technikai elemzessel foglalkoznak, ugy dontottem, hogy ezen a tozsde forumon vegeznek egy kis felmerest, hogy erdekli-e az embereket illetve Titeket a Technikai Elemzes.

Temam celja, hogy emberekre talaljak, akiket erdekelne ez a hagyomanyos elemzesi modszer
    Orulnek, ha atadhatnam tudasomat Nektek es megmutathatnam, hogy milyen egyszeru is a tozsdei kereskedes.

Kerlek batran irjatok le velemenyeiteket illetve kerdeseiteket a kommentekbe, vagy akar emailben.

email: andras.markos1127@gmail.com skype: sefi27

Legyen kellemes napotok.
    Udv.
    Andras
    Csatolt fájlok

A '20-'30-as években születtek könyvek a technikai elemzésről - mint írod. Ebből miért következik, hogy ez a kereskedés alapja??
    A tőzsde a 16. szd óta létezik.
    A tőzsdéről egy könyvtárnyi anyagot lehet összehozni.
    Ez tipikus, egy téves következtetés amire felépítünk egy üzletágat.

Amúgy a kisregényed ezerszer elcsépelt ócska marketing.

Hozzászólás

Kedves MyBusiness, koszonom a hozzaszolasodat.

Elnezest, ha nem fogalmaztam eleg egyertelmuen Ugy gondoltam, hogy a Technikai Elemzes a kereskedes alapja, nem pedig a rengeteg robot illetve indikatorok, ami manapsag sokkal jobban elterjedtek mint maga az alap elemzes. A 16. szazadban meg nem irtak errol konyveket illetve sem akkor sem a 20-as evekben meg nem voltak indikatorok amik segithetnek a kereskedoket.

Koszonom a hozzaszolasodat illetve, hogy ravilagitottal egyik pontatlan mondatomra.

Hozzászólás

3000 fontért "szeretnének embereken segíteni". Az összeg a "tudásuk bizonyítéka".

Sok pofátlan lehúzással találkoztunk már a fórumon de ez dobogós!!

Hozzászólás

Ezt nem En ajanlom fel, ezt roluk irtam Lehet, hogy nem olvastad el figyelmesen amit irtam.
          Kerlek nezz utana az AstroFX-nek, munkassaguknak illetve a kereskedeseiknek, Youtube-on minden kedden uj videokat toltenek fel pl. Ok profi kereskedok, ebbol elnek.

Velemenyem szerint pedig, ha olyan dolgot akarsz tanulni, amivel anyagi fuggetlenseget erhetsz el az eletedben es mindezt szellemi munkaval erheted el, az igen is egy ertekes tudas.

A legertekesebb dolog a mai vilagban az informacio. Az informacio pedig nincsen ingyen

Nem teljesen ertem a "pofátlan lehúzással találkoztunk már a fórumon de ez dobogós!!" kijelentesedet. Szerintem felreertetted a soraimat.

Hozzászólás

Nem is tudod milyen iszonyúan elcsépelt reklám ez. Majd rájössz.

Hozzászólás

Hat mindenfele kommentre szamitottam, viszont arra, hogy ilyen negativ illetve nem is a temamhoz fuzodore nem

Ez nem reklam, pusztan erdekel, hogy az orszagban ki foglalkozik meg komolyabban technikai elemzessel, ahogyan emlitettem is korabban. A peldaimat illetve tapasztalataimat leirtam es megosztottam veletek.

Sajnalom, hogy ennyire felreertetted a soraimat, ebben semilyen reklam nem szerepelt.

U.I.: Szerintem egy kicsit kulturaltabban is kifejezhetted volna gondolataidat a temammal kapcsolatban, de igy vagy ugy, ertekelem, hogy irtal. Koszonom.

Hozzászólás

MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                3000 fontért "szeretnének embereken segíteni". Az összeg a "tudásuk bizonyítéka".

Sok pofátlan lehúzással találkoztunk már a fórumon de ez dobogós!!
                Drága BARÁTOM! Te hozod a formádat
                Miért nem hagyod érvényesülni? Majd csak tanulunk belőle valamit, ha már ilyen készségesen felkinálta az ingyenes tanitást. Lehet, valakinek hasznára lesz.
                Engem sem érdekelnek az ilyen csikozós hadműveletek, mert elvonják a figyelmem a részletekről, márpedig a lényeg a részletekben rejlik.
                Amúgy megesküdtem volna, hogy Te leszel az 1. hozzászóló.

Hozzászólás

Üdv a fórumon Sefi!

Írnál bővebben az oktatásról? Milyen stratégiáról van szó, mi az oktatás menete és mennyibe kerül? A legfontosabb kérdés pedig az, hogy tudsz-e prezentálni egy hiteles hosszútávú éles kereskedési számlát erről a stratégiáról? Köszi!

Hozzászólás

Sefi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hat mindenfele kommentre szamitottam, viszont arra, hogy ilyen negativ illetve nem is a temamhoz fuzodore nem

Ez nem reklam, pusztan erdekel, hogy az orszagban ki foglalkozik meg komolyabban technikai elemzessel, ahogyan emlitettem is korabban. A peldaimat illetve tapasztalataimat leirtam es megosztottam veletek.

Sajnalom, hogy ennyire felreertetted a soraimat, ebben semilyen reklam nem szerepelt.

U.I.: Szerintem egy kicsit kulturaltabban is kifejezhetted volna gondolataidat a temammal kapcsolatban, de igy vagy ugy, ertekelem, hogy irtal. Koszonom.
                    Olvasd át a fórumot, van itt ilyen több is. Van aki napi szinten elemez a technikáddal. Viszont, több szem - többet lát --- igaz... zavaros lehet a kép

Hozzászólás

Sefi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez nem reklam, pusztan erdekel, hogy az orszagban ki foglalkozik meg komolyabban technikai elemzessel, ahogyan emlitettem is korabban.
                      Itt többen sokkal régebben foglalkozunk kereskedéssel, bármilyen meglepő a technikai elemzés segítségével, mi mással?

Személyes véleményem szerint aki 3 napos kurzuson akar bárkit megtanítani bármire 3k fontért az abból él , nem pedig a tényleges kereskedésből.

http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=567095

Hozzászólás

Bízzunk benne, hogy csak próbál abból élni.

Hozzászólás

Üdv Sefi!

Ha elfogadsz tőlem egy baráti jó tanácsot, akkor MyBusiness hozzászólásait figyelmen kívül hagyod, pont mintha ott sem lennének. Ő agyhalottságból abszolút dobogós, csak kötözködni jár erre a fórumra, rászóltunk már páran, de semmit sem fogott fel belőle. Az ilyet csak kitiltani lehet, ami szerintem idővel el is fog következni, addig is kitartás.

Hozzászólás

nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Üdv Sefi!

Ha elfogadsz tőlem egy baráti jó tanácsot, akkor MyBusiness hozzászólásait figyelmen kívül hagyod, pont mintha ott sem lennének. Ő agyhalottságból abszolút dobogós, csak kötözködni jár erre a fórumra, rászóltunk már páran, de semmit sem fogott fel belőle. Az ilyet csak kitiltani lehet, ami szerintem idővel el is fog következni, addig is kitartás.
                            Mikor utalod a 3e fontot?

Hozzászólás

MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Mikor utalod a 3e fontot?
                              Mikor teszel a fórumozóknak egy nagy szívességet? Na, hajrá, képes vagy rá

Hozzászólás

Working...
                              X