Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mennyi az annyi?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

MyBiz akkor te 20 éve nyomod és abból az utolsó 4 év ami érdemleges, de évi 10-20 %. Most akkor ennyire jutottál 20 év alatt ,nem tudom eldönteni, hogy te vagy a nagyobb vesztes, vagy az, aki 1 hét alatt bukja el a tőkéjét.

Hozzászólás

Andrisdiak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      MyBiz akkor te 20 éve nyomod és abból az utolsó 4 év ami érdemleges, de évi 10-20 %. Most akkor ennyire jutottál 20 év alatt ,nem tudom eldönteni, hogy te vagy a nagyobb vesztes, vagy az, aki 1 hét alatt bukja el a tőkéjét.
      A 4 évre azt írtam, hogy olyasmit amit rendszeresen(!) érdemes tradelni.
      Havi 10-20%-ot akartál írni?
      Amúgy ha pl egy orosz válságon (fingod nincs mi az) csinálsz 1M-ból 10-et akkor az elég jó pénz.
      Nyakkendő+5 monitor, ezt valami filmen láttad?😊 Az ilyenek vhol alkalmazottak! (bank, befektetési alap stb).

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

Hozzászólás

Biznisz van egy stílusod.. Ha ilyenné tesz 20 év alatti 10 millió, lehet holnap már ki is szállok. Sugárzik rólad a siker..

Hozzászólás

Biznisz van egy stílusod.. Ha ilyenné tesz 20 év alatti 10 millió, lehet holnap már ki is szállok. Sugárzik rólad a siker..
          Nehéz felfogású ember vagy kérlek tisztelettel. Szted 20 év alatt mennyi érdekes piaci esemény történik, azután ezeken lehet nyerni, bukni.
          De nem akarunk lebeszélni semmiről! Lehet, hogy találsz a technikai elemzésben rendszeresen tradelhetőt. Kívánom Néked, miért irigyelnénk.

Hozzászólás

Havi 10-20%? Akkor miért kötsz belém, amikor azt írom, hogy egy átlag havi x összeg, ami megközelít egy eladói bért? Ha te tudsz havi 10-20%-ot, akkor fél millióval ez simán összejön. Nem értem a felháborodást.

Hozzászólás

smk nem kérdezed meg ezt a havi 10-20%-ot? Nem gyanús egy kicsit?

Hozzászólás

Azt javaslom, nagyon nagy odafigyeléssel olvasd el smk fórumtárs írásait. Precízül leírta a nagy igazságot az egész forex téma körül.

Egyetlen baj, hogy sok ember elolvassa de nem érti, hallja meg. A szavakat látod, ismered, de nem "hallod" meg. Mert az agyad nem akarja meghallani. Aztán lesz egy "hoppá" érzés, mikor a homlokodra csapsz 5-6 év múlva: A fenébe, hiszen ezt elmondta már rég valaki nekem...

Hozzászólás

Havi 10-20%? Akkor miért kötsz belém, amikor azt írom, hogy egy átlag havi x összeg, ami megközelít egy eladói bért? Ha te tudsz havi 10-20%-ot, akkor fél millióval ez simán összejön. Nem értem a felháborodást.
                  Egyáltalán nem sok az eladó bér fölött keresni. Semmi baj ezzel.
                  Csak ez a "profi trader"/"oktatás"/"kemény tanulás" egy vacak reklámszöveg. Ócska fx-bróker szöveg. Rendes tőzsdei bróker nem áll elő ezzel.
                  Ez az OTC és olyanokat csábítgatnak akiknek közük sincs a pénz- és tőkepiachoz.
                  Hidd el a legnehezebb naponta/óránként tradelni. Mert ilyenek a reklámok meg a filmeken a trader.
                  Ismétlem egy hedge fund tradere nem a saját pénzével bűvészkedik! Nem is köt percenként.
                  A HFT meg a robot nem muzsikál túl jól az alapoknál.

Hozzászólás

@Andrisdiak:
                    Az, hogy havi 10-20%, még nem jelent semmit. Az is 10-20%, ha egyszer megtízszerezte a pénzét, aztán 1-2 évig kb nullszaldós volt. Lehet, hogy évente adódik neki 1-2 lehetőség, amikor dupláz-tripláz, máskor meg veszít kisebbeket. Meg aztán az is kérdéses, hogy maximum mekkora összeggel tudja ezt megcsinálni. Lehet, hogy amit talált csak kicsiben működik. Bizonyos méret fölött minden működő stratégia elveszíti a működőképességét.
                    Ha MyBusiness ezt a hozamot nagyjából stabilan tudja hozni, és nem csak nagyon kicsi méretben működik, akkor semmi nem mentheti meg attól, hogy hamarosan iszonyatosan gazdag legyen.
                    Egyébként nem szándékoztam rákérdezni, mert a válasszal úgysem mennék semmire.

Hozzászólás

smk:
                      Igaz, pl nagyon nem mindegy a tőkeáttétel. 1:20 v 1:500 margin micsoda eltérés profitban. Nagyobb összegeknél kisebb tőkeáttételre van lehetőség. Margin miatt ingadozom az OTC és a tőzsde között.
                      (A legtisztább részvényt bevásárolni 1M USD-ért és 2-ért eladni. )

Hozzászólás

Akkor összefoglalom a mai nap itteni tanulságát: Forex Gump szerint nagyon jól értelmezzem nyomatékosan smk mondatait, nehogy 6 év után döbbenjek rá a kidobott időre(?), miszerint smk nem hisz abban, hogy van hosszútávon profitos rendszer, és mybusiness átlag havi 10-20% -ot csinál.

Mára nekem ennyi itt elég is volt. Sziasztok

Hozzászólás

OK, van humorérzék

Hozzászólás

Akkor összefoglalom a mai nap itteni tanulságát: Forex Gump szerint nagyon jól értelmezzem nyomatékosan smk mondatait, nehogy 6 év után döbbenjek rá a kidobott időre(?), miszerint smk nem hisz abban, hogy van hosszútávon profitos rendszer, és mybusiness átlag havi 10-20% -ot csinál.

Mára nekem ennyi itt elég is volt. Sziasztok
                            6 év fórumozás után én azt tanácsolnám, hogy ne hallgass itt senkire eredményeket illetően!
                            Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              6 év fórumozás után én azt tanácsolnám, hogy ne hallgass itt senkire eredményeket illetően!
                              Nem mérvadó az tuti.

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A pozitívra vagy a negatívra?

Hozzászólás

Working...
                                X