Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kereskedéseim bekötött LIVE számlával

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Kereskedéseim bekötött LIVE számlával

Sziasztok!

Nem fogok köntörfalazni, ezt a témát azért hoztam létre, és tartom életbe, mert jutalékot kapok az aláírásomban található linken keresztüli regisztrációkból.

Most, hogy megismertétek a célom elmondom mi is lesz ebben a témában:
    100%-ban minőségi tartalmat fogok nyújtani! Nem lesznek haszontalan beírások azzal a céllal, hogy többször jelenjek meg
    LIVE számlás kereskedéseim fogom leírni a következő képen:
    - Beszállás
    - Irány
    - SL
    - TP

LIVE számlám itt találod: https://www.mql5.com/en/signals/251360
    Igényeld az XM 30USD-s LIVE számláját itt:XM 30USD-s LIVE számla

USDJPY
    118.14 Long
    SL: 117.74
    TP: 118.59

Hozzászólás

USDCAD
      1.3415 Long
      SL: 1.3373
      TP: 1.3458

Hozzászólás

XM_Promóció eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        100%-ban minőségi tartalmat fogok nyújtani! ...
        Sok sikert!
        Meg magas találati arányt!
        Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Mennyi jutalékot fogsz kapni a brókertől, ha én regelek alád? Amúgy ez egyszeri jutalék vagy folyamatosan kapsz jutalékot, attól függően, hogy én hány lotot kereskedem?

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sok sikert!
            Meg magas találati arányt!
            Minőségi tartalom alatt azt értem, hogy konkrétan azt osztom meg amiről ez a téma szól (kereskedéseim). Nem fogom teleszórni a különböző témákat olyan bejegyzéssel ami nem oda illenek csak azért, hogy a láblécemben található linkem a lehető legtöbbször jelenjen meg.

Hitelesség végett nyitottam egy éles számlát 50USD-vel, amire kaptam bónuszt, így mostani induló egyenlegem 130USD
            Ezt folyamatosan riportolom, így bárki követheti, hogy a pozícióim hogy teljesítenek.

Pár hónap múlva reális képet fognak a téma olvasói látni arról, hogy a pozícióim mennyire sikeresek.

Hozzászólás

Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mennyi jutalékot fogsz kapni a brókertől, ha én regelek alád? Amúgy ez egyszeri jutalék vagy folyamatosan kapsz jutalékot, attól függően, hogy én hány lotot kereskedem?
              Csak akkor kapok jutalékot, hogy-ha az általam hozott kattintásból regisztrálás származik, majd feltölti egyenlegét és elkezd kereskedni.
              Ezt követően Lotonként 10USD-t kapok.

Első hallásra nem tűnik soknak, de már pár éve csinálom és azt mondom megéri kiépíteni egy nagyobb hálózatot.

Privátba elküldöm, hogy mennyit utaltam idáig ki, illetve egy linket, amin keresztül tudsz regisztrálni az affiliate programba

Hozzászólás

Csak akkor kapok jutalékot, hogy-ha az általam hozott kattintásból regisztrálás származik, majd feltölti egyenlegét és elkezd kereskedni.
                Ezt követően Lotonként 10USD-t kapok.

Első hallásra nem tűnik soknak, de már pár éve csinálom és azt mondom megéri kiépíteni egy nagyobb hálózatot.

Privátba elküldöm, hogy mennyit utaltam idáig ki, illetve egy linket, amin keresztül tudsz regisztrálni az affiliate programba
                Ha jól számolom az ügyfélnek az dupla brókerköltség+áfa
                Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha jól számolom az ügyfélnek az dupla brókerköltség+áfa
                  Úgy ahogy mondod. Nem a legolcsóbb bróker, ezért is van a nagyobb számlám egy másik brókercégnél, csak tőlük nem kapok jutalékot, így nem őket reklámozom.

Hozzászólás

Nem fogom teleszórni a különböző témákat olyan bejegyzéssel ami nem oda illenek csak azért, hogy a láblécemben található linkem a lehető legtöbbször jelenjen meg.
                    Én csupa jót kívántam. Majd figyeld, hogy mit kapsz a többiektől!

A kommentjeim száma pedig nem azért magas, mert mindenhez hozzászólok, hanem mert már olyan rég itt vagyok.
                    Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Amúgy már volt ilyen topic csak behalt: http://forum.tozsde.hu/kezdoknek/1290-napi-signal.html
                      Gondolom te vagy az újra XMan. Jó lenne, ha előre lenne legalább 500 tradeből álló sorozat, hogy tisztában legyünk a főbb statisztikai adatokkal és hogy egyáltalán érdemes-e ezzel foglalkoznunk. Tudsz mutatni valami eredményt az elmúlt évekről, hogy lássuk van-e értelme nézni a szignáljaid? Nekem furcsa, hogy jutalékokból akarsz haszonra tenni és nem önmagában kereskedésből. Vagy tőkét akarsz növelni ezzel a jutalékos hálózat építéssel, mert csak pár tízezer ft-os tőkével rendelkezel? A privátot megkaptam, elolvastam.

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én csupa jót kívántam. Majd figyeld, hogy mit kapsz a többiektől!

A kommentjeim száma pedig nem azért magas, mert mindenhez hozzászólok, hanem mert már olyan rég itt vagyok.
                        Köszönöm jókívánságod!

Tisztába vagyok vele, hogy Te minőségi hozzászólásokat teszel, régebben sűrűn találkoztam írásaiddal, és egy rossz szót nem tudok mondani rád.

Sajnos másokkal nem ez a helyzet. Tudom milyen hozzászólásokat fogok kapni, de Én nem fogok rájuk reagálni, lehet el se fogom olvasni őket. Nekem nem az a célom, hogy buta emberekkel a hülyeségen vitatkozzak.

Hozzászólás

Engem leginkább a folyamat pszichója izgat.
                          Mielőtt belevágtál, elgondolkoztál azon, hogy ha nem jól sül el, akkor mekkora negatív teljesítménynél hagyod abba?
                          (DD százalékos mínusz a számlára vetítve, vagy vmi százalékos találati arányféleség)
                          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Amúgy már volt ilyen topic csak behalt: http://forum.tozsde.hu/kezdoknek/1290-napi-signal.html
                            Gondolom te vagy az újra XMan. Jó lenne, ha előre lenne legalább 500 tradeből álló sorozat, hogy tisztában legyünk a főbb statisztikai adatokkal és hogy egyáltalán érdemes-e ezzel foglalkoznunk. Tudsz mutatni valami eredményt az elmúlt évekről, hogy lássuk van-e értelme nézni a szignáljaid? Nekem furcsa, hogy jutalékokból akarsz haszonra tenni és nem önmagában kereskedésből. Vagy tőkét akarsz növelni ezzel a jutalékos hálózat építéssel, mert csak pár tízezer ft-os tőkével rendelkezel? A privátot megkaptam, elolvastam.
                            Vagyonokat nem lehet keresni belőle, de kis mellékesként jól szuperál

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Engem leginkább a folyamat pszichója izgat.
                              Mielőtt belevágtál, elgondolkoztál azon, hogy ha nem jól sül el, akkor mekkora negatív teljesítménynél hagyod abba?
                              (DD százalékos mínusz a számlára vetítve, vagy vmi százalékos találati arányféleség)
                              Mivel kicsi a LIVE számla, ezért nem érdekel, ha elégetem a számlám, ha nagyon ellenem játszik a piac. De akkor se leszek vesztes, mivel saját linkem alatt kereskedem, így 5Lot kereskedés felett már nem lehetek veszteséges.

Hozzászólás

Working...
                              X