Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Central Price Chart

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

9 éve ezt írta vki egy fórumon, nem tudom mennyire igaz és azt sem, hogy ha akkor igaz volt, akkor jelenleg is az e még

Hi,

In MT4: the price shown on a chart is always the BID price (the price at which the dealer is prepared to BUY from you). There is no way (not that I've ever found anyway) to change this. You YOURSELF therefore need to compensate for the spread when BUYING.

This appears to differ from platform to platform (broker to broker?). ACTForex's platform (used my many brokers) always shows the ASK price (the price at which the dealer is prepared to SELL to you) on the charts. Deltastock's platform (and I'll bet there are others) allows YOU to choose whether you want the BID, MIDDLE, or ASK price to be displayed on the charts.

Ha gondolod és még nem tetted meg, kérdezz rá deltastock-nál.

Amit láttam miközben keresgéltem, hogy az aktuális ask price-t is rá tudod tenni a chartra egy vonalként, hogy épp hol van az ask. Sem programozni nem tudok sem az MT4-et nem ismerem de a kettőből nem lehet megoldani a középárat?
    Nem bízom én senkiben, aki többet keres nálam.

Hozzászólás

Dukast azert szeretem, mert ott ugy TP-nek mint SL-nak valaszthatsz bid vagy ask arat ugyanarra a szintre... vagyis nem tortenik meg veletlenul sem, hogy egy hetveg elott/utani spread spike kiszed a pozibol...

Hozzászólás

equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Dukast azert szeretem, mert ott ugy TP-nek mint SL-nak valaszthatsz bid vagy ask arat ugyanarra a szintre... vagyis nem tortenik meg veletlenul sem, hogy egy hetveg elott/utani spread spike kiszed a pozibol...
        Az király egy lehetőség!!
        Kár hogy javás az apija.

Köszönöm mindenkinek a segítséget, a Deltastocknak is utánajárok.
        Valamit biztos változtatni fogok.
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az király egy lehetőség!!
          Kár hogy javás az apija.

Köszönöm mindenkinek a segítséget, a Deltastocknak is utánajárok.
          Valamit biztos változtatni fogok.
          Május magasságában lesz a Dukascopy-nak metatradere. Részleteket még nem tudok de bejekentés már volt. Várós.

Hozzászólás

szultusz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Május magasságában lesz a Dukascopy-nak metatradere. Részleteket még nem tudok de bejekentés már volt. Várós.
            Kösz, az sem rossz!
            Bár mintha vmi meta4 bridzse már évekkel ezelőtt lett volna hozzá, de ha megoldják ezt házon belül, plusz juti nélkül az előrelépés lenne sokaknak szinte minden téren...kivéve a CPC témáját, mert a Dukasnak tutti hiába indítanék petíciót.
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Working...
            X