Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Célkeresztben +

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Szeretném felhívni a figyelmeteket Magyarország egyik legaktívabb trader közösségének a Traders' Nicht klub következő találkozójára. Az összejövetel április 25.- én csütörtökön 18.00 kor kezdődik. Helyszíne a Vendel utcai, Vendel Irodaház 4. emeleti konferencia terme.
    Ez a Traders' Nicht klub 21. találkozója. Életre hívásának célja, hogy minnél több szakmabelivel tudjatok személyesen megismerkedni, minnel több tapasztalatot tudjatok cserélni INGYEN!!!
    Ezenkívül rendszeresen vendégeket hívunk a tőzsdei kereskedéshez kapcsolódó minden területről, akik röviden (max 1 óra) elmondják, bemutatják tevékenységüket. Velük is személyes kapcsolatba kerülhettek.
    Eddigi vendégeink voltak brókercég tulajdonosai, tőzsde pszichológus, motivációs tréner, stb.
    Akit érdekel a rendezvény, kérem jelezze nekem és a következő esemény részletes programját elküldöm a számára.

A résztvevők száma 50-60 fő általában. A rendezvény ingyenes, viszont a terem bérleti díját magunknak kell össze dobni. Erre a célra egy becsület kasszát helyezünk ki, amibe fejenként 500 Ft- öt dobunk. Ha több pénz összegyűlik, mint a terem bérlet, abból a következö rendezvény ingyenes büféasztalát töltjük fel. Tehát, a többletet lefogyaszthatjátok.

Hozzászólás

• EUR/GBP hetin pin, PPZ, és napin fibo 50-ről fordult le.
      Szerintem egy shortra jó lehet. Vélemény?
      Bocs, hogy nem mellékelek képet, de nem annyira értek az ilyesmihez.

Hozzászólás

• A márciusi Traders' Nicht -on készült videofelvételeket megtekinthetitek itt!
        http://www.youtube.com/watch?v=31pVEME0Jzw - Ádok János előadása
        http://www.youtube.com/watch?v=V6USyTfiKGk - Marton Gábor előadása

Az április 25.-i találkozó tervezett programja a következő:

Először Horváth András, a Tőzsdeiskola Kft. tulajdonosa fog előadást tartani nekünk arról, hogy miként lett az ország legnagyobb tőzsdei oktatócége, mi vezette el idáig, valamint milyen fejlődési fázisokon ment keresztül a tőzsdei pályafutása. Betekintést kapunk a legújabb fejlesztési irányokba és ezek számszerű eredményeibe. Előadása során két stratégia logikáját, működését bemutatja nekünk részleteiben is!

Második előadónk Boér Tamás lesz, a www.sikertervezes.com honlap tulajdonosa lesz, aki nemzetközi képesítéssel rendelkező motivációs tréner. Előadásának címe "Te és a pénz" lesz, ahol bemutatja a részletesen többek között a pénzhez való megfelelő hozzáállást a tőzsdézés aspektusából!

Az estén még lesz többek között chartelemzés, könyvajánló, hasznos videók bemutatása is!

A pontos menetrendet itt láthatjátok:

18:00 Érkezés, helyfoglalás, kötetlen beszélgetés, ismerkedés a társakkal
        18:15-18:30 Palotás Dávid szervező rövid előadása a helyes stratégiaalkotás lehetőségeiről
        18:30-19:45 Horváth András előadása a pályafutásáról, iskolájáról, legújabb fejlesztéseiről és ezek eredményeiről
        19:45-20:15 Szünet, kötetlen beszélgetés
        20:15-20:30 Lehotzky Krisztián szervező könyvajánlója
        20:30-21:30 Boér Tamás előadása: "Te és a pénz"
        21:30-23:00 Bagdi István chartelemzése Victory-stratégiával, kötetlen beszélgetés, ismerkedés

Aki részt kíván venni a rendezvényen, egy rövid üzenetben jelezze nekem és elküldöm számára a regisztrációs linket.

Hozzászólás

• up1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A márciusi Traders' Nicht -on készült videofelvételeket megtekinthetitek itt!
          legalább a nevét kopiznád be másodszorra helyesen, ha már futtatod őket

Trader's Night

Hozzászólás

• Üdv kollégák, rég nem Írtam ide
            A "tőzsdeszakértő" úr talán a leggusztustalanabb tagja a magyar oktatásbiznisznek. Legalábbis a dobogóra biztosan felfér.

Automatizált nem veszít stratégia. A szakma szégyene...

Pár év alatt épp csak a lényeget nem sikerült megértenie- vagy megértette de jobban el lehet adni ezeket a baromságokat?

Referenciának az számít kishazánkban hogy mennyi volt a cége bevétele oktatásból? Mert akkor tényleg jó, bár már nem olyan mint pár éve volt
            __________________________________________________ ___________
            Hamarosan újabb írással jelentkezünk a valodiforexen, csak hogy el ne felejtsetek minket

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Üdv kollégák, rég nem Írtam ide
              A "tőzsdeszakértő" úr talán a leggusztustalanabb tagja a magyar oktatásbiznisznek. Legalábbis a dobogóra biztosan felfér.

Automatizált nem veszít stratégia. A szakma szégyene...

Pár év alatt épp csak a lényeget nem sikerült megértenie- vagy megértette de jobban el lehet adni ezeket a baromságokat?

Referenciának az számít kishazánkban hogy mennyi volt a cége bevétele oktatásból? Mert akkor tényleg jó, bár már nem olyan mint pár éve volt
              __________________________________________________ ___________
              Hamarosan újabb írással jelentkezünk a valodiforexen, csak hogy el ne felejtsetek minket
              Miért nem mész el az előadásra és fejted ott ki a vélemyényedet?

Hozzászólás

• nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Miért nem mész el az előadásra és fejted ott ki a vélemyényedet?
                Látogassam végig a különböző, általam semmibe nem nézett szélhámosok előadásait? Jó kis körút lenne.
                Nem vagyok mazochista inkább kihagyom. Meg aztán a net nem felejt, itt több értelme van mert visszakereshető minden, nyoma marad. Már ahol nem moderálják ki az oda nem illő /egyéni érdekeket sértő/ hozzászólásokat.
                Mint pl. a perfectofx -es blogban ahol persona non grata lettem tavaly a túl sok kényes beírással.
                Az egyik legnívósabb szélhámos oldal egyébként, jól csinálták, sokára derült ki hogy átverés az egész
                http://kezeltszamla.blog.hu/

Hozzászólás

• Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  EUR/GBP hetin pin, PPZ, és napin fibo 50-ről fordult le.
                  Szerintem egy shortra jó lehet. Vélemény?
                  Bocs, hogy nem mellékelek képet, de nem annyira értek az ilyesmihez.
                  Elindult szépen. A pin nem maradt meg a hét végére, de egy beölelő gyertya még lehet belőle.
                  Próbálok képet csatolni.

http://www.mql5.com/en/charts/197641...hant-financial

Ha a zöldig elmenne az lenne a szép. Ha elmegy addig, akkor ott longot keresek. Havi PPZ és fibo61.8. Szép támaszok vannak napin és hetin is ott, szóval valami reakcióra szinte biztosan számítanék. De ez még egy későbbi sztori lehet...

OFF: nem megy a kép beillesztése. Valaki privátban meg tudná írni?

Hozzászólás

• Figyelem! Olvassátok el Gyula legújabb infóit a 3TG kezeltszámlákról itt: http://forex.profikezdo.hu/forum/vie...hp?f=25&t=1394
                    Nem utólag kell keseregni, mikor már tutira elúszott a pénzetek! Segíteni akarunk!

Hozzászólás

• Market talk that the SNB could raise the EUR/CHF floor - unconfirmed

Hozzászólás

• Tudtommal ez magyar forum, ha lehetne irj magyarul, vagy szegyelled a magyarsagodat? Ja csak a nyelved tört! Tiszteld meg a HAZADAT! Köszönöm!

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Tudtommal ez magyar forum, ha lehetne irj magyarul, vagy szegyelled a magyarsagodat? Ja csak a nyelved tört! Tiszteld meg a HAZADAT! Köszönöm!
                          A helyesírás se legyen kivétel!

Hozzászólás

Tudtommal ez magyar forum, ha lehetne irj magyarul, vagy szegyelled a magyarsagodat? Ja csak a nyelved tört! Tiszteld meg a HAZADAT! Köszönöm!
                            Nem tisztem Zalánt megvédeni, de ettől megint dobtam egy hátast.

papa korábbi beírásából: nemetorszagban elek, 2000€ netto a fizetesem…

Bájos, amikor az magyarkodik, beszél a haza tiszteletéről, aki már kimenekült ebből a posványból.

Gyere HAZA, élj esetleg kényszervállalkozóként, közmunkásként, majd tegyél meg mindent, hogy itthon is jobb legyen.

Mostanában megy egy film a tv-ben Széchenyiről. Ő talán nem azért lett a legnagyobb magyar, mert külföldön magyarkodott, vagy szétlopta és eladta az országot, mint a mostani államférfiak, hanem mert saját vagyonát sem kímélve építette azt.

Hozzászólás

• Irigy vagy? Megbecsülik a munkamat, de itt is büszke vagyok a magyarsagomra! Az anyanyelvem nem valtozott es igyekszem is megtartani! Remelem megbocsajtod, hogy nem fogok vitatkozni. Az orszag szegyene, hogy itt kapok megbecsülest!. Sajnos a magyar soha nem becsülte az erteket, sajnos! Ja legyen csamcsognivalo , tavalyi netto FX majdnem 10 000€ jo kereskedest!

Hozzászólás

fórum, írj, szégyelled, magyarságodat, hazádat.

ha van ö betű akkor a többi is...

De köszönöm az észrevételt. Szerintem mindenki egyetért velem abban, hogy igazán hasznos volt a hozzászólásod, építő jellegű és példaértékű.

Hozzászólás

Working...
                                X