Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pár kérdés...

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Harzol!

Igazad van! Én a magam részéről elnézést kérek a személyeskedésért, én sem így akartam... csak feltettem pár kérdést hátha valaki tud rá válaszolni.

Üdv: Erik

Hozzászólás

Szó sincs erről StLui!

Rengeteg jó hozzászólásoddal egyik leghasznosabb és legsegítőkészebb tagja vagy a fórumnak. A "kezdőknek" témakörben viszont várhatóan továbbra is el fog jönni rengeteg kérdés újra és újra. Én csak annyit kérek, hogy ezekre vagy ne válaszolj, vagy pl. linkeld be azt a témát, ahol a válaszok már megvannak.

Kár bosszankodni ezen, mert sajnos a kezdők, újak oldaláról nézve nem lett szerencsés ez a kezdőknek témakör. Ez az én hibám, mert gyakorlatilag a fórum hozzászólásainak az 1/3-ad része itt van és az alap kérdéseket sajnos ezek közül már nehéz megtalálni. Ráadásul ez csak egyre nehezebb lesz. Viszont, ahogy azt a Kezdőknek témakör leírásában is szerepel: "Itt nincs rossz kérdés."

Szóval a kezdőknek az ilyen. Lehet meg kellene próbálni a komolyabb témákat máshová terelni.

Én amúgy csak elejét akartam venni egy kialakulni látszó személyeskedésbe forduló vitának és ezt Erik 12-es hozzászólása után láttam időszerűnek.

No. Peace. Ne legyen már baja senkinek senkivel. Nekem tuti nincs.

Vissza az ONtopik kérdésekhez. Ha valakinek a fentiekkel kapcsolatban kérdése, véleménye volna írjon privátban, vagy a moderációs témákban.

Hozzászólás

Sziasztok

Kicsit OFF:
        Picit féltem is, hogy lesz ebből még hepaj a 4. hozzászólás után.

Én megértem mindenki hozzáállását, gondolatmenetét.
        Ezért arra jutottam ,hogy könnyítsek a dolgokon, és időm is engedi, akkor :
        - minden felmerülő új kérdésekre, amit úgy érzek már volt téma, arra legmegfelelőbb választ belinkelem, ezzel elkerülhető, hogy valami századszor is le legyen írva. Ezzel minden kezdő (bajtársam) is védve van, mert a választ megtalálja gyorsan. ( közben én is tanulok, mert lehet valamin átsiklottam, és még jól jöhet)
        (Természetesen, mielőtt topik-ot nyitnánk, nézzünk körül, lehet már van olyan rész ahova nyugodtan betehetjük a kérdéseket. Az adminisztrátor(ok) pedig eldöntik(eldönthetik) szükség van-e új topikra ahol összegezve vannak a dolgok.)
        Részemről ezt lezártam, nem szeretnék ezzel kapcsolatban levelet kapni, írni sem szeretnék ami nem témához vág. Egyszerűen csak tanuljunk , fejlődjünk, növeljük a tőkénk értékét

Sikeres felkészülést, pénz menedzselést, kereskedést kívánok mindenkinek!
        üdv

Hozzászólás

Pár kérdés:
          Hogyan működik a swap? Nem tudom megfejteni, mert fxpro-ban demózva mindig össze vissza levon, vagy ad (ritkán)
          Ez teljesen egyezik a rollover díjjal?
          Hosszú távú stratégiát (befektetést) szeretnék kidolgozni (pl most olajba fektetni, de nem tudom, hogyan éri meg, ha esetleg 1-2 hónapig kisebb bukóban leszek. Ehhez kérnék kis segítséget!
          A swap csak devizáknál van? Ha én nyersanyagokkal szeretnék kereskedni, akkor a spreaden kívül milyen egyéb díjjal, járulékkal kell számolnom?

Üdv:
          dectum

Hozzászólás

Üdv mindenkinek!

Én a forexet tanulmányozom, persze mégcsak demón.
            Volna egy kérdésem az EA-val kapcsolatban, az hogy ha a gépemre telepítem a kereskedési programot(MT4) , akkor éjjel-nappal kell futnia a gépemnek hogy működjön a robot, vagy elég ha csak naponta egyszer (munka után) lépek be, és visszamenőleg kiszámolja.
            Azért kérdem mert függőben lévő megbízásoknál így történt
            Előre is köszi

Hozzászólás

Sziasztok,üdvőzlők mindenkit.Azt szeretném megtudni hogy hogyan lehet elemzőszoftvert telepiteni a metatréderbe részletesen ,mert nekem nagyon nemmegymég.Megvan az Expert mappa de hogyan tovább,elakadtam.Kőszi.
              Isten malmai lasan őrőlnek.

Hozzászólás

Sipirla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok,üdvőzlők mindenkit.Azt szeretném megtudni hogy hogyan lehet elemzőszoftvert telepiteni a metatréderbe részletesen ,mert nekem nagyon nemmegymég.Megvan az Expert mappa de hogyan tovább,elakadtam.Kőszi.
                http://forum.tozsde.hu/13657-post2310.html

Hozzászólás

Kőszőnőm szépen de nem tartalmazta egyik link sem azt hogy hogyan kell részletesen elemzőszoftvert telepiteni az Expert mapába.Tudom hogy kell egy kereskedést megnyitni és lezárni .kereskedést nyitni és zárni tanito analfabéta anyagokkal kiméljetek. kőszi.

Hozzászólás

Más őtlet az elemzőszoftver telepitéséhez ?

Hozzászólás

Más őtlet az elemzőszoftver telepitéséhez ?
                      Talán mert nem értik mit értesz elemző szoftver alatt.
                      Egyedi indikátorokat? Mert azt megtalálod WikFx videójában.

EA-kat simán az experts, indikátorokat az experts\indicators, scripteket a experts\scripts könyvtárba másolni, és újraindítani at MT4-et.
                      Utána megtalálod őket a navigátor ablakon belül.

Hozzászólás

az nekem is lejőtt a videobol hogy az egyéni indikátorokhoz kell valahogy bemásolni az indikátorokat. Mondom mi a helyzet
                        .Nekem van a gépemen egy csomo indikátor sárga hegyére álitott négyzet kőzepén egy fekete felkiáltojel.igy néznek ki.
                        ezt szeretném berakni a metatréderbe. Bocsi a hozánemértésemért.

Hozzászólás

az nekem is lejőtt a videobol hogy az egyéni indikátorokhoz kell valahogy bemásolni az indikátorokat. Mondom mi a helyzet
                          .Nekem van a gépemen egy csomo indikátor sárga hegyére álitott négyzet kőzepén egy fekete felkiáltojel.igy néznek ki.
                          Ezek az indikátorok forrásfile-jai, MQ4 a kiterjesztésük.
                          Simán másold őket az Program Files\MT4 (ahová telepedett)\experts\indicators könyvtárba. Indítsd újra az MT4-et az majd szépen induláskor lefordítja őket ex4-re, amit használ.
                          Utána megfogod őket találni az egyéni indikátorok közt.

Hozzászólás

A Commanderből megnyitod Metában az "experts"-t azon belül meg az "indicators"-t. Ide szépen áthúzogatod azokat az indikátorokat amiket szeretnél. Utána elindítod a Metát és ott kell, hogy legyenek az "Egyéni" indikátorok között, amiket beraktál.
                            Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Kőszőnőm szépen SIDIUS. nélküled nemsokat érne ez a forum .Sikerült bemásolni az indikátort.Őrülők hogy vannak még normális emberek. Nagyonkőssz.

Hozzászólás

SZiasztok,
                                Nem értek valamit.
                                Hogy lehet hogy USD rossz hírre erősödik a dollár?
                                Ezt a mai 14:30-as hírre megint szomorúan tapasztalom.
                                Ez amolyan ki..szás?

Hozzászólás

Working...
                                X