Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kezdés nulláról

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Bocs az offért.
    Azt szeretném kérdezni, hogy a makroadatok nyilvánosságra hozatala előtt milyen időpontokban szokta megjelentetni a Bloomberg a konszenzust?
    Vagy azokra nincsenek kitűzve konkrét időpontok?
    Köszi előre is az infót!

Hozzászólás

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      olvasgasd ezt a cikket figyelmesen.

http://valodiforex.wordpress.com/201...t-az-1000-bol/
      Idézet a postból:
      "A bizonyíték, hogy az igazi sztároktól tanulhatunk, elég kétséges. Sehol egy myfxbook hozzáférés, ahol folyamatosan követhetné a tanuló mestere munkásságát. A szabványos: ” túl nagy számok szerepelnének benne”, meg a „mit gondolsz miből vettem akkor a sport kocsim” mellett, azért bárki által könnyen szerkeszthető képek a honlapon fantasztikus kötésekről, valamint demo és mikro számlán elkövetett „hatalmas pozíciók” bizonyítják nagyságukat. A számlamásolók korában fura, hogy akár egy egymillió dolláros számla kötéseit vajon miért nem tudják kisebb pozíciókkal átmásolni egy pici kis éles számlára, illetve ha képeket tud valaki felrakni rendszeresen a számlanövekedéséről, vajon mi az akadálya, hogy ez hivatalosan leellenőrzötten történjen? A honlapokra kitett kötések, pár napos statementek létrejöttét a legtöbbször senki nem látta élőben, mert vagy az előadások szünetében, vagy éjszaka történtek."

Szépen beszélni, utólag elemezni minden oktató tud, de igazán komolyan csak azt kellene venni, aki folyamatos, hiteles equity curve-t fel tud mutatni.

Hozzászólás

KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kedves Shortosgyula!
        Örömmel látom, hogy egy kérdést kiragaadtál és nyitottan hagytál számunkra.
        Igazából tényleg kiváncsian várom mit tudsz magadról mondani.
        Nem gondolom hogy meg kellene osztanom itt bármi konkrétumot magamról vadidegeneknek. Akik bent vannak a baráti körben azok ismernek, akik nem azok még bekerülhetnek oda.

Nem árulok semmit senkinek, nincs csoda-stratégiám, mint ahogy másnak sincs, hiszen a több ezer óra alatt kialakult látásmód és megszerzett tapasztalat nem egy stratégia.
        Sikeresnek tartom -e magam a tőzsde, forex világában? Igen.
        Elégedett vagyok -e mindezzel? Még nem.

Fxopennel kapcsolatban: sajnos olyan híreket kaptam hogy komoly gondokkal küzd. Nem tudom rémhír -e vagy sem de inkább áttettem az ott lévő pénzemet a pepperstone-hoz, nehogy baj legyen.

Hozzászólás

"Fxopennel kapcsolatban: sajnos olyan híreket kaptam hogy komoly gondokkal küzd. Nem tudom rémhír -e vagy sem de inkább áttettem az ott lévő pénzemet a pepperstone-hoz, nehogy baj legyen. "

Vicces , hogy kb 6 hónappal ezelőtt ilyetén aggodalmaimnak adtam hangot az FX open topicban.

Hozzászólás

Szabad tudni, hogy milyen aggódalmak? Én nemrégóta vagyok náluk és meg is köszöntem ShortosGyulának, hogy ajánlotta, mert náluk kedvezőbb spreadeket még sehol se láttam. Eddig se a ki se a be fizetéssel nem volt gondom.
            Kifejtetnétek még 1-szer itt is?
            Nem lehet, hogy egy másik bróker gerjeszti a balhét?

Hozzászólás

Kedves Shortosgyula!
              Örömmel látom, hogy egy kérdést kiragaadtál és nyitottan hagytál számunkra.
              Igazából tényleg kiváncsian várom mit tudsz magadról mondani.
              Valójában, nem lényegtelen?
              Csinálja mindenki a saját dolgát és saját elképzelése szerint.

Hozzászólás

Szabad tudni, hogy milyen aggódalmak? Én nemrégóta vagyok náluk és meg is köszöntem ShortosGyulának, hogy ajánlotta, mert náluk kedvezőbb spreadeket még sehol se láttam. Eddig se a ki se a be fizetéssel nem volt gondom.
                Kifejtetnétek még 1-szer itt is?
                Nem lehet, hogy egy másik bróker gerjeszti a balhét?
                Javítanom kell magam, mert egész pontosan privátban beszéltünk erről.
                Én aggogalmaimnak adtam abbéli aggodalmaimnak adtam hangot, hogy nagyon sok angol nyelvű fórumon írnak negatív kritikákat az FXopenről.
                Mindamellett az ismert skalpmesteres story tette be nálam a kaput velük kapcsolatban, mert szerintem az FXopennek nem volt igaza akkor.
                De ezt nem írom le mégegyszer, ha visszaolvasol , valamelyik topicban már beszéltünk erről.

Náluk kedvezőbb spreadeket még nem találtál sehol???

Menj fel a myfxbook spread oldalára.
                Kb 20 bróker dolgozik világszerte ilyen kedvező spreadekkel.
                Jók az FXopen spreadjei, de nem egyedülálló.

És JOE 134-nek igaza van, hogy inkább egy EU-ban bejegyzett bróker, mint egy Új Zélandi.

Hozzászólás

Nevetődick: Valójában, nem lényegtelen?
                  Csinálja mindenki a saját dolgát és saját elképzelése szerint.[/QUOTE]

Valójában számomra nem lényegtelen, hogy sikeres vagy sikertelen embertől kapom az infokat. Gondoltam mások számára sem, de lehet akkor tévedtem.
                  Mégcsak 3 éve kezdtem mondjuk. De eddig főleg telefonon adtam a megbízásokat.

Prozac, köszönöm a válaszod. Én úgy gondoltam most az EU-s balhék miatt is jobb egy nyugodt messzebbi helyen tárolni a tőkét.
                  Lehet ebbe is tévedtem...

Hozzászólás

Eu-s balhék?????

Milyen balhék Judit?

Attól, hogy a perifériás EU országok költségvetése meg van borulva, még a tőkéd biztonságban van.

Hozzászólás

Én úgy gondoltam most az EU-s balhék miatt is jobb egy nyugodt messzebbi helyen tárolni a tőkét.
                      Lehet ebbe is tévedtem...
                      Bocs, ha beleszólok, de sose értettem, mikor a kezdők néhány száz (vagy ezer) dolláros számlát valahol a világ másik felén akartak nyitni.

Sok nagy brókernek van valami helyi képviselete, magyar nyelvű ügyfélszolgálata itthon is, ill. egyre több brókerház kínál online felületet (mt4, gft, saxo, stb. vagy sajátot).

Jogszabály védi a betétest, s ha gond van, azonnal lehet őket magyarul is zaklatni, bepanaszolni a PSZÁF-nél, esetleg perelni. Nem kell nemzetközi jog, nincs angol apróbetűs rész.

Több esély van arra, hogy megmarad a pénz, mint egy noname offshore brókercégnél, aki ilyen-olyan akciókkal csábít ügyfeleket.

Hozzászólás

"Valójában számomra nem lényegtelen, hogy sikeres vagy sikertelen embertől kapom az infokat. Gondoltam mások számára sem, de lehet akkor tévedtem.
                        Mégcsak 3 éve kezdtem mondjuk. De eddig főleg telefonon adtam a megbízásokat."

Tanfolyamok oktatóitól sem kapsz semmilyen kimutatást, mit vársz akkor.

Pintér Péter részt vett élete nem tudom hányadik versenyén és második lett, az egy darab eredmény. Sokan hasra esnek, de tegyük hozzá az egy darab eredmény. (Ennyi erővel, az összes forexversenyen résztvevő 1-3 helyezett tarthatna tanfolyamokat).

Legutóbb sindlert kértem meg, hogy legalább 1-2 éles akcióval bizonyítsa az elméletét (10,20,50R).
                        http://forum.tozsde.hu/kezdoknek/748...ed-bet-vs.html, úgy tűnik neki sem fűlik ehhez a foga.

Szóval, ne várj senkitől éles számla kivonatot (a saját blogomon közzétett detail statementeket és magát a blogot is töröltem. Minek írjak?)

Mindenhol csak a kötözködés (sokszor jogosan) és a fing fűrészelése megy. Foglalkozzon mindenki a saját élő számlájával (amennyiben van:-)) és örüljön az eredményeinek. Hasznosabb lesz.

Hozzászólás

nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          "Valójában számomra nem lényegtelen, hogy sikeres vagy sikertelen embertől kapom az infokat. Gondoltam mások számára sem, de lehet akkor tévedtem.
                          Mégcsak 3 éve kezdtem mondjuk. De eddig főleg telefonon adtam a megbízásokat."

Tanfolyamok oktatóitól sem kapsz semmilyen kimutatást, mit vársz akkor.

Pintér Péter részt vett élete nem tudom hányadik versenyén és második lett, az egy darab eredmény. Sokan hasra esnek, de tegyük hozzá az egy darab eredmény. (Ennyi erővel, az összes forexversenyen résztvevő 1-3 helyezett tarthatna tanfolyamokat).

Legutóbb sindlert kértem meg, hogy legalább 1-2 éles akcióval bizonyítsa az elméletét (10,20,50R).
                          http://forum.tozsde.hu/kezdoknek/748...ed-bet-vs.html, úgy tűnik neki sem fűlik ehhez a foga.

Szóval, ne várj senkitől éles számla kivonatot (a saját blogomon közzétett detail statementeket és magát a blogot is töröltem. Minek írjak?)

Mindenhol csak a kötözködés (sokszor jogosan) és a fing fűrészelése megy. Foglalkozzon mindenki a saját élő számlájával (amennyiben van:-)) és örüljön az eredményeinek. Hasznosabb lesz.
                          "Szeretettel meghívjuk Önt az Online Tradernapokra.
                          Az alábbi időpontokban és linkeken lesz lehetősége megtekinteni Fekete Gábor és Pintér Péter élő kereskedését"

Talán (!) a hülye dumák helyett a bizonyítás is elindul egyszer....

Hozzászólás

Én nagyon kezdő vagyok mindenben, most találtam meg a Plus500 nevű programot, és demo számlán elkezdtem gyakorolni vele. Szeretném megkérdezni, hogy ezen a programon érdemes-e valós pénzzel kereskedni, vagy van-e valami gond vele, mert így nagyon tetszik, bár ma volt az első napom, hogy nem csak veszteségem volt, hanem valamicskét nyertem is, és semmihez nem értek, csak a mozgásokat figyelem, és tippelgetek devizapárokkal.

Hozzászólás

Hogy lehet, hogy mindenki a Plus500-at találja meg elsőre???

Gitavo: ne tegyél bele igazi pénzt még sokáig, mert biztos a bukás. Először olvass, tanulj, kísérletezz. Kezd monjuk ennek a fórumnak az elolvasásával Javaslom a Kereskedés de hogyan topic első 20 oldalát. Aztán sorban az összes topicot, mert mindenhol találni hasznos dolgokat.
                              A Plus500-ról olvashatsz a Brókercégek rovatban, nem sokan ajánlják éles számlára

Hozzászólás

Tudod a sz.r is finom, csak jo marketing kell A rosszak erdekes modon hamarabb eladjak magukat a pofatlan , hazug reklamokkal. Igaz : jo bornak nem kell ceger

Hozzászólás

Working...
                                X