Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hogyan szűrítek a megbízható eszközöket, módszereket, cégeket, embereket? Mi vált be?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hogyan szűrítek a megbízható eszközöket, módszereket, cégeket, embereket? Mi vált be?

Évekkel később már sokkal okosabb az ember. Tudja hogy mi hogyan működik, nyereséggel vagy veszteséggel jár hosszútávon.
    Néhány szempont jöhetne ide, amire figyelve segíthet dönteni, ami jól bevált sok év alatt. Ezzel is segíthetünk egymásnak.

• zs.tamas
    válaszolt
    Amíg azt gondolod, hogy mások okosabbak, addig teljesen felesleges kereeskedned. Ha majd magadban hiszel annyira, mint most még az okosabbakban. Ha nem vagy magabiztos, akkor még demózz.

Szólj hozzá::

• atomjani
    válaszolt
    Szándékosan írtam így. Ha kicsit szokatlan, arról nem én tehetek. Ha valami nem tiszta, akkor én arra rá szoktam kérdezni és azzal már azt is jelzem, hogy nem jött át teljesen az ő mondanivalója.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    "Sok jól működő gondolkodások számára gondoltam ezt a témát."

egy kicsit a fogalmazáson kéne javítani, hogy egy minimális szintet elérjen az eszmecsere.

• atomjani
    válaszolt
    Én nagyon buktam az miatt, hogy könnyen hittem mások ígéreteiben, túl hamar megbíztam bennük. Ma már az ő által elért eredmények is fontosak és hogy mivel garantálja a jó eredményt. Fontos, hogy reálisan lássunk, legyünk nagyon részletesek, felelőségteljes döntéseket hozzunk. Nem érzem magam nyertesnek, mert még nem találtam megfelelő lehetőséget. Azonban vesztesnek sem érzem magam, mert már egy ideje nem megyek bele olyasmibe,amivel rosszul járok.
    Sok jól működő gondolkodások számára gondoltam ezt a témát.

Working...
X