Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Advanced Money Management

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Carry vagy nem carry, indexeken alakulnak az események. Egyébként eur/usdre pozitív swapot kapok.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Carry vagy nem carry, indexeken alakulnak az események. Egyébként eur/usdre pozitív swapot kapok.
      jaaa... majdnem a negyedét mint máshol, és egy hangya****nyival többet adnak érte mintha a törökökre tennél

de azt sem hinném hogy index fronton jobb lenne a helyzet hosszabb távon.
      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

jaaa... majdnem a negyedét mint máshol, és egy hangya****nyival többet adnak érte mintha a törökökre tennél

de azt sem hinném hogy index fronton jobb lenne a helyzet hosszabb távon.
        Felfogás kérdése. Ez a költsége annak, hogy tudjak pozikat tartani napon túl, amik akár többszáz pipet is hozhatnak, szóval én így tekintek rá. A spread is egy költség, nélküle nem tudnék poziban lenni..

Inkább akkor tud aggasztó lenni, amikor nem indulnak meg sokáig az adott termékek, és így a swap darálja a profitodat.

A pozitív swap meg gyakorlatilag azt jelenti, hogy ingyen vagy poziban, ami korlátlan nyereséget hozhat, ha már nullában a stoppod.. A többi csak a traderen múlik....

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          nah már értem miért tőzsdeprocessor a kocka sajna én meg zápát kaptam ugyhogy nem értek a zexcelhez (se). mindenesetre van egy pozitiv carry 5tletem ha vkit érdekel.

A/C: a tuti entry a DB-volt, de C lett belőle és adott is egy UML-t majd vissza a ML-hez. hogy mi lesz az ¯\_(ツ)_/¯ de a zexcel szerint a swp jó így és volt még vagy '08 okom rá mintha csak lémant recheckelte volna. sajna ugyanugy lehet 66 ahogy 86, de az is legalább négyszeres.

egyszóval mindenkinek igaza van és akár a @Chucky bindingot is lehetne alkalmazni
          transzfervájzoljak be egy muszlim Nőbe??

Hozzászólás

• Apu Tőszdezsakmai közömbösszégi zápája vagyok.

Hozzászólás

• egy ideje olyan furán működik az IB..lassan rájöttem miért:

Hozzászólás

• Chucky
                Chucky kommentje
                Editing a comment
                sierraval is nagyon gáz az IB Jano?

• Jano
                Jano kommentje
                Editing a comment
                @Chucky: Sierrával inkább veszélyes mint gáz.

• Chucky
                Chucky kommentje
                Editing a comment
                nekem most ez a sierra+lmax kombo eléggé bejön, csak kár, hogy nem tudok annyi adatot betölteni mint ensignben

• elvileg 1000-től szintetugrok... ugyhogy get ready 77 hozzászólás jön...

Hozzászólás

• Pörgetem a topikodat, hátha kitalálják a házigazdának a duplakommentszorzót.
                ------
                Szeretném bemutatni a brókerek advanced money managementjét:

Adott ez a nyomorék TRÁJ...
                Amikor bekötöttem az egy csütörtöki nap volt.
                Kaptam triplán sawapot, valószínűleg egy a pravoszláv népszopatáshoz köthető hagyomány miatt.
                Ha jól tudom, a rubel is akkor játszik.
                Kiírva a metában szerda volt, de tudjuk ezt be egy mulasztásnak, mert pár nappal később korrigálták csütörtökre.
                //nem én vertem ki miatta a hiszit.
                Na most megint visszaírták szerdára
                de ide a rozsdás bökőt, hogy csütörtök este adják a triplát majd megint

A számokat viszont nem értem.
                Valaki ki tudná számolni fillérre hogy mennyi az annyi?
                Tegnap 13.5 EUR volt ma 15.07 EURnál járunk az 1.57 EUR napi kamat a 0.03 LOT-ra.
                Szóval 1.57 EUR x 1.1149 az 1.8445 USD....eddig jutottam,
                de hogy miképpen lesz a 377 pointból 0.03 LOT-ra 1.8445 USD ahhoz már sötét vagyok

Hozzászólás

• Megnéztem neked kockás a maxin a legkisebb köthető méretekkel. Arany 16 cent overnight swap mínuszba, eurusd 3 cent overnight swap pluszba. Oandan kevesebb volt, viszont ott meg a spread 3x ennyi....

Click image for larger version  Name:	image_14094.png Views:	1 Size:	7,8 KB ID:	181418

Hozzászólás

• nézdcsak kockas ez mintha neked való lenne, de lehet Chucky -t is érdekli.. meg persze az is lehet hogy gáz.. passz. mindenesetre holnapután lesz webinarjuk ha érdekel vkit: https://www.infinityfutures.com/webinars.aspx

ha sh!t akkor bocsi.

Hozzászólás

• kockas
                      kockas kommentje
                      Editing a comment
                      én megvettem a Motivewavet, azzal egy darabig biztosan el fogok szórakozni. (stratégia verzió)
                      //anno egy jópár éve Te javasoltad ezt is. Köszi!
                      www.motivewave.com

Ha szivatni akarom magam, arra bőven elég a meglévő metakészlet.

• advanced question: mennyi itt az RR?

Hozzászólás

• Chucky
                      Chucky kommentje
                      Editing a comment
                      target sem kell, mehet az még le

• Jano
                      Jano kommentje
                      Editing a comment
                      tetszik hogy ilyen korlátolt vagyok

• Chucky
                      Chucky kommentje
                      Editing a comment
                      na de mi az a trigtrailstop? :O

• De David Chateau ... miert? Ugysincs itt senki legalabb hadd likoljam a sajatjaimat... masok ugyse likolnak... es szeretnék több nyomkodható gombot is. zápának ez jár!

Hozzászólás

• kockas
                      kockas kommentje
                      Editing a comment
                      egyébként én is csak jelezném hogy azt az egyszem lájkot én adtam rá....
                      //és newharzolkának is jelezném hogy ne vegye vissza őket, mert tényleg nem beszéltük meg....

• Jano
                      Jano kommentje
                      Editing a comment
                      köszi. tudtam h legalább rád számíthatok.

• David Chateau
                      David Chateau kommentje
                      Editing a comment
                      Sajátot lájkolni? Mint az FB-n a tizenévesek? De nyugi, hamarosan új szabályok lesznek, és még az is megeshet, hogy bepipáljuk ezt az opciótXD

• Na. Meta, tradingview es bbg egy szettben. #

Click image for larger version

Name:	IMG_20180928_225620.jpg
Views:	2
Size:	195,1 KB
ID:	181506

Hozzászólás

• Reménykedő
                      Reménykedő kommentje
                      Editing a comment
                      durva az a kis összeadógép....gyors számolás egyébként csak lengyel aritmetikás számológépen lehetséges (nincs egyenlőségjel)

• Jano
                      Jano kommentje
                      Editing a comment
                      ami azt illeti én nem nagyon szeretem ha a teafilter papirja lelóg, ugy szeretem ha egy kicsit a levegőben van vagy ráhurkolom a bögre fülére hogy nehogy belecsusszon az egész. így stop nélkül a teafilter cimkéje.. persze lehet hogy elég hosszura hagyja.. de hát profi.. megteheti.

• David Chateau
                      David Chateau kommentje
                      Editing a comment
                      Teafilter nálam is stop nélkül megy, de az csak amolyan vészstop, mert hidegen iszom már meg a teát, így ha belecsusszan a vesztőbe, leiszom róla Az én desktopom se sokkal jobb amúgy, csak én nem bízom a többi monitorra és az ortodox Jézuskára magam Ellenben a meta vs ensign kombóval tuti kibasznám még mások mentális stopjátXD

• hm ha jol látom gyakorlatilag a sierra megcsinálta a TST/OneUP/Neon alternativáját:
                    https://www.sierrachart.com/SupportB...ThreadID=36695

Hozzászólás

• David Chateau
                      David Chateau kommentje
                      Editing a comment
                      Azért ez kemény, de végre egyre több konkurenciája van a topstepnek.

• nem megy az exchange.. ja bocs.. 10 perc és kijavítjuk. #NapiLol

Hozzászólás

Working...
                    X