Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hétköznapi csapdák, kiútkeresés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kovacsgezamt4 eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

Nem rég találtam ezt az oldalt, jól jöhet mindenkinek....

http://www.forextrendstrategia.hu

Elég tapasztaltnak tűnnek és én soha nem vártam fél napnál többet egy-egy válaszra sem. A stratégiát is haladéktalanul megküldték, ami elég működőképesnek néz ki. Most van 2 nyitott pozícióm amúgy. Az egyik az céláras, a másiknál meg már csökkenthettem valamennyire a kockázatot, így már csak nyereséges lehet ennek a kifutása.

Egy próbát megér, írjátok meg Ti is a véleményeteket majd! Üdv és jó kereskedést.: Géza
    kötözködős kedvem van ma Géza!
    amúgy elmehetnél a spammel innen is a picsába!
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Bohóckodok egy számlával.
      Érdemes szerintetek az ügyfélszolgálaton ezzel a képpel kiegészítve panaszkodni?
      //vagy lesír róla hogy fórumra készült a kép és a végén még büntiből is plusszban csavarnak a kiszpájkolkoló potméteremen egy jó nagyot?

Hozzászólás

• MyBusiness
          "Meg mernéd shortolni a következő határidöt, kb 20 dolcsin?"
        • kockas kommentje
          Tegnap, 21:27
          simán.
          a pánik holnap 13.30ig még magával ránthatja,
          de nem most, hanem holnap hajnalban.
          mivel még nem zártam le a céefdémet, gyakorlatilag ezt csinálom,
          persze csak 200 hordóval

---------------------------------------------------------------------------
          Nem véletlen emeltem át ide az "embertopicba"

Az év trédje lehetett volna.
          Gyakorlatilag kinyírtam szándékosan
        • Ha valakit érdekel a pszichológiája leírhatom hosszabban.
        • (tényleg hosszú lesz...lesz benne "KáGéBé" SZÍÁJÉ és NOSTREDAMUS
          Ha lesz egy kis időm rá, tényleg lekörmölöm, lehet majd belőle tanulni.
          Addig esetleg megfejthetné valaki akinek van az LMAXnál tick adat BID/ASK vagy bármilyen komolyabb hozzáférése,
          hogy tényleg enyém volt e az utolsó 300 darab hordó amit hajnalban megvettem a csúcson....
        Feltöltöttem ide is:

http://www.kepfeltoltes.eu/images/20...ting_tick_.png

//itt ezen a linken jobban látszódik.

Hozzászólás

• MyBusiness
          MyBusiness kommentje
          Editing a comment
          Amit írtál nagyon bonyolultan hangzik

A Júniusról (ami gondolom május/expire) beszélve csak short adódott.
          Az tökéletesen bejött., 35% esés. Elég "sima ügy" - ott mit végeztél?

• MyBusiness
          MyBusiness kommentje
          Editing a comment
          Már 10-ig esett a Június is. (expire/May)

• MyBusiness

"Amit írtál nagyon bonyolultan hangzik"

Nemcsak hangzik, az is.
        Érzem kicsit hosszú lesz
        és sima hozzászólásként elveszne.
        de Admin kedvéért vegyük előre a (pszicho) szakmai részt.

A tökéletes 200 hordós sell belépő után el volt tervezve a hajnali beszálló.
        Kb hajnal 3-4re gondoltam levezényelni , mert új barátom Covid akkor ígyis-úgyis felébreszt.
        Nem számoltam viszont a mikrohullámos tudatmódos projecttel, amiben valszeg részt veszek.
        Az elmúlt 10 évben a nagy lehetőségeim nagyrésze, a számlanullázásaim mind tikkre jöttek össze.
        Ha nem tettem be stoppot, akkor pont akkor fordult meg miután stopout volt,
        ha volt stop egy túlméretes pozinál, akkor mindig elmentek érte, szóval kb tök mindegy volt,
        hogy használok e, max ha igen, akkor tovább tart.
        Szóval jött volna a hajnal, már éjfél körül járhatott amikor bekattant hogy rá akarok ugyebár shortolni,
        de Covidban most nem lehet bízni, mert kivételesen először kínomban bedobtam 2db nagy bogyót.
        (akkorákat hogy a lányom le sem bírta nyelni az Ő adagját,... a szerencséjére, de erre még később majd visszatérünk...)
        Szóval biztos beparáztam hogy kimaradok a tervezett shortból.
        Utolsó álom előtti-előtti mozdulatként úgy lenyomtam a plussz 100 hordós sell gombot hogy már azt se láttam mennyi a spread.
        Olyan kvakegyetlenül sok volt amit kértek érte, hogy a lebegő hirtelen lecsökkenése annyira "sziven ütött" hogy felkeltem még egy energia cafatra
        s a már 300 hordónyi SELLre gyors kiagyaltam közös stopnak azt a vonalat (ahol egyébként kötni akartam tervezetten...)
        No mindegy a vonal ott volt a fejemben, de a tervezett limit helye belül átbillent közös stopba.
        Esküszöm irányított valaki mint egy 5G-s zombit a német hangalámondásosban...
        ihetetlen, de még arra is emlékszem hogy mormoltam, mindegy, basszátok meg legyen 170 tudom hogy úgyis ez kell nektek.
        alamiért bekattant a 170 hogy lesz@rom ha az lesz reggelre, üssetek, itt vagyok, legalább kiderül megint... de ebbe a gondolatmenetbe már belealudtam.
        Így sikerült esésben megvennem (vagy inkább rámsózatnom) szerintem az egyik jó kis hullám megindulás előtti utolsó 300 hordóját.

//hiába MTF, valami könnyen elérhető helyet azóta sem találtam ahol ellenőrizhetném a főkönyvet,
        de biztos lepapírozták, léphetünk is tovább, ha senki se vágja hol lehet
        Azt már nem mertem kiszámolni hogy mennyi lett volna a 300hordó vége,
        a második lépcsőben a kiírt terv szerint 13.30kor megállítom, sőt ha megfordítom....
        mert amikor újra ránéztem később délután és pont jó helyen volt megpróbáltam (mérgemben) megshortolni még egyszer megint 200 hordóval ott ahova felment.
        Huhh az mekkora hordó lett volna már akkorra
        Tikkre talált, fel is pörgött a pozitív equity mint állat.... na ekkor érzékeltem hogy ezt nem kellett volna,
        mert akár milyen penge is vagyok, napközben ez most nagyon mozog.
        Stoppot ráraktam amikor kell, bár kézzel, de villámkézzel, úgy ahogy azt Jano földön tanítják.
        Természetesen visszament érte 1 percre mielőtt beszakadt végleg

Ha nem veretem ki magam a gyógyszerrel hajnalban, akkorra már lett volna akkora egyenleg hogy ne remegjen....
        Tudom equalizer a murok, de valójában nem teljesen az.
        Sajna megváltoztatták a feltételeket. A legelső 200 hordó előtt volt még egy 300 hordós short próbám is..
        Elég jó találat volt az is, de 30USD mínusznál elszakadt náluk a cérna, nem engedték a hagyományos 60-70% stop out közelébe,
        iverték 100 százaléknél egy villanás alatt.
        //persze ha másfele állt volna olajka, lehet a régi szabály szerint játszanak
        Hát ez van, néha múlnak hajszálon dolgok.

Innentől nem tőzsdepszichológia, tekerhettek tovább a többi posztra.
        No nézzük végre hátulról nekikezdve ezt a Nostredamus dolgot. Címkének rossz, hirtelen nem jutott eszembe jobb.
        Az utóbbi hónapokban kialakult nálam egy paranemnormális betegség/függőség.
        Jobb híján olvasom nonstop ezt az INDEX-HVG párost....(néha trédelni is lehet róla,
        ersze hosszabb távú funda setupokat kiagyalva....igen az SBUX részvény stoppomat is pont kiverték tikkre mielőtt besett mint állat
        Szóval olvasgatok. A probléma: ha van itthon valami téma ami eszembe jut vagy foglalkoztat,
        akkor legkésőbb másnap, de sokszor fél óra múlva megírják
        Rendes cikkekről van szó. És nem lehet mondani hogy azért jönnek mert előtte rákeresek és a google figyel.
        Ehhez újságíró + szerkesztőségi döntés is kellene, de iziben!
        Ezek a témák általában ki vannak mondva, leginkább a lányommal beszélgetek róla.
        Legalább egy tucat ilyen eset volt. Amikor az egyik legjobb barátomnak említettem, mindig ezzel oltott le:
        "Gézám, nem vagy Te olyan fontos, hogy a háttérhatalom szórakozzon veled"
        http://paramoral.eu/print.php?news.6309 //ez persze nem friss, és csak azért találtam mert rákerestem

Természetesen ezzel a lányom is mindig hülyének nézett..... eddig.
        Nemrég előhozta újra a Kanada témáját....húzna már ki a francba,
        mobilházakat építgetek neki medvementes helyre 3Dben, satöbbi..... de azt mondja egyik este:
        Apa, oké ez a Kanada, de én félek a terrorizmustól...
        Én mondtam neki hogy ne parázzon, mert nincsenek arrafele olyanok, mert nem bírják a hideget.
        Erre másnap reggel olvassa nekem a cikket, biztos feldobta a facebookja:
        6 ember....... Persze utánanéztem, ott azért mégiscsak sűrűbben van ilyen.
        Na azóta csak pozitív témákról lehet vele beszélgetni itthon.
        Szóval ne parázzatok, ha másért nem, ezért majd vége lesz a Kovírnak...
        mert megmondom őszintén én akartam hogy be lehessen shortolni még egyszer,
        ert az első nagy indexmenetről lemaradtam, illetve lövögettem rá full Chucky módra mindig a "felpattanóra".
        Kívántam hogy legyen még egy gazdasági gigashort. Hogy legyen úgy itt is mint a vírusnál.
        Amikor már azt hiszed hogy jól vagy, akkor jön a kegyetlen dupla menet.
        Igen, igaza van equalizer nek
        az ember bevonzza a hülyeséget. Erre is majd még lesznek példák a későbbiekben amire kitérek.

Ma voltak ujbegyes vértesztelni is. Tegnap csak az orrbadugós, vattás torokkaparós téma volt.
        Nem fáj (ha nem dugják túlzottan fel), ne féljetek!

Folyt köv a KáGéBvel, Szíjájé viszont úgy tűnik nem lesz....(miután kitettem, megkaptam a "lófejet"...
        szóval többet ér az élet,egy jó kis posztnál,

Az eddig félig üres 170 olajos dolláros pohár is megtelt végre.
        Na nem mondom hogy dupla olyan heppy vagyok tőle mint Bo(l)ndog Misi a feleakkora kilencpercestől, de határozottan javulok!!...)
        Utoljára szerkesztve a következő által: kockas; 2020-04-22, 19:38.

Hozzászólás

• equalizer
          equalizer kommentje
          Editing a comment
          Muszaj egy kis javitast tennem kockas meg mielott veletlenul ravenned magad a lugos etrendre... lugos etrend alatt teljes erteku novenyi alapu taplalkozast ertek, es mivel szereted a valos gondolkodasmodot, meg aplikaciot is adok hogyan kell: https://www.youtube.com/watch?v=MqmSMunAtss&t=5s

Jatek: hatarozd meg hogyan erzed magad 1 - 10 skalan most... tartsd be a filmecskeben latottakat (aplikacio is van ra androidra) 30 napig... utana meg ird le, hogy mennyit valtozott felfele az egeszsegerzeted. utana mar nincs az a penz amiert visszaternel a regi kerekvagasba.

• rpr
          rpr kommentje
          Editing a comment
          equalizer ez jo. En is most próbálok atallni a PBD re. 2 hete kezdtem. Kivancsi vagyok mi lesz 8 het mulva... ez mondjuk nem vega. Hust en eszegetek, de abbol is inkabb probalok csirket fogyasztani.

• MyBusiness
          MyBusiness kommentje
          Editing a comment
          Nálam az alvás előtti sok szénhidrát, különösen az édesség(!) szokott nagyon ronda savasodást okozni alváskor.
          A zöldség a leghasznosabb választás sztem is. Kivétel az erőspaprika és a salátáknál a túl sok ecet. (Az erőspaprika esetében az a legfincsibb amikor nem sima sav kéredzkedik föl hanem méregerős, esetleg az orrot is elérve, az egészen zseniális.)
          Egyébként elalvás előtt nem érdemes lakomát rendezni amúgy sem.
          A szódabikarbóna lúgos, ha alvás közben sav kínoz az segíteni szokott.
          A lejtős ágy nem lehet túl kényelmes.

A napozást kedvelem, kert is van de mikor már elviselhető a napsütés pont elindul N.Y. (hétvégén persze az eső). Így én is D-vit kúrákat tartok vm olajjal kombinálva, pl tökmag. Régi időkben csukamáj-olajjal kínozták szegény gyermekeket. Érdekes, h az is megjelent kapszulában. Tudod, h zsírban oldódó vitamin tehát raktározza a szervezet ami nagyon hasznos de ha túlzottan fölszaporodik az már veszélyes.
          A C az kiürül de a gigamennyiség "pazarlóvá" teszi a szervezetet. Egyéb gubancot is okozhat.

A ķorona az ismételt teszten is legyen negatív, egýébként ennyi kín után már tuti, h túl is lennél rajta bőven.

Arról, h míĺýen állapotban kereskedjünk nyilván semmilyen tanácsra nincs szükséged. Gondolom nagy összegekkel másképpen bánsz - reméljük Kifejezetten vonzódsz az ilyen horror-ügyletekhez, ez tény! Nagy összegeknél így "tradelve" már sport-pszichológusodat ne légy rest felkeresni
          Az a bosszantó(!), h pont úgy zuhant be a június ahogy gondoltad. Nem "nyílegyenesen" de ez természetes.

A titkos recepteket kösssz!
          Utoljára szerkesztve a következő által: MyBusiness; 2020-04-26, 05:56.

• a postafiókomban landolt Géza levele amit állítólag még nem küldött el annak a barátjának,
        akivel a háttérhatalmi összeesküvésekről szokott diskurálni:

"Géza végre eljutott a héten odáig hogy felmerészkedett Anyukájához,
        mivel jó idő eltelt már azóta mióta negatív lett (a mint mostanára kiderült használhatatlan) antitestje.
        A PCR pálcikás aktuális fertőzést kimutató remélhetőleg megbízhatóbb volt,
        de mindenesetre GéZa sokkal jobban és fluxmentesebbnek érezve magát leszarta a karantén béklyóját.
        Tegnapelőtt péntek délután megnézték együtt a Tanú című filmet.
        Előtte/utána dolgokra nem emlékszik Géza hogy miről beszélgettek,
        de egy dologra konkrétan:
        Amikor feltűnt a piócás ember, megkérdezte tőle hogy szerinte "él e még a Lópici Gáspár?"
        Anyuci ezt nem tudta megválaszolni, Anyuci már nem tud mindent.
        Anyuci már alig tud sétálni is, bár az alig az egy csoda,
        mert javuló tendenciát mutatva, egyre jobban megy neki.
        Mondta is ma neki Géza hogy minden nap 20 méterrel többet kellene sétálnia
        s 5 év múlva benevezhetne majd a Maratonra. //ami nagyjából egész jó tipp első blikkre
        Kérdezte Géza hogy mennyi is a maraton...? Negyven....mennyi is? ( a kettőben biztos volt Géza, de kell egy kis gondolkoztatnivaló)
        - Negyvenkettő egész háromtized -- szólt a válasz.

//ennek hogy pontosan hány tized még nem nézett utána és mindegy is, nem ez a lényeg, meg le is van most ehhez taglózva,
        mert miután hazaérkezett Anyáknapjáról és bekapcsolta ezt a szart, egyből ez fogadta:

https://index.hu/kultur/2020/05/03/m...stvan_szinesz/

Kár érte. Géza nagyon bírta a megformált karaktereit.

---------------------------

Szia, régen dumáltunk élőben. Ha van kedved hozzá összefuthatnánk egy sörre.
        Beszélgethetnénk a dagadt****ről (is). //tudod, háthanátha vagy a kapanyányimonyók ha nincs más
        Anyucival erről nem merek komolyabban mert sajnos vérbeli fideSSses
        és hiába egyre pengébb az el nem végzett agyműtétje ellenére is,
        de tudod hogy szívbeteg. A hallása pedig jelenleg is szenzitív.
        Továbbra is összerezzen bármilyen halk bolhafingnyi nem várt neszre.
        Nyilván nyomja a hallóidegeit a daganat, de az szerencsére biztosan jóindulatú,
        mert amikor csúf(csút) dolgokról mennek a témák a tévében olyankor
        teljesen el van varázsolva ........és csak ül csendben hallgatva."

------------
        Hogy legyen valami szakmai is annak aki eljutott eddig:
        Megy itt a másik channelen az elképzelés hogy EURO fel vagy le,
        meg hogy kistoppal mindkettő....
        A másikon meg úgy általánosan mindenre hogy fel is mehet és a short is jó ötlet.
        1. Kisstoppal csak az egyik jöhet be!

a másik channelnek. tök igaza van, daytred-re felesleges egy lassú fórumon jóslásokba bocsátkozni.

EUROra a válaszom:
        42
        Ennyi pipet szeretnék felfele, //a hangsúly a szeretnéken van
        de mire ezt olvassátok, annak már úgyis vége, addigra lehet már shortolni akarom/fogom.
        Erről meg már lekéstetek, hiszen péntek este tettem be....
        és amúgy se jó ötlet tenni bárkire is...

// ha van ebből film, ma erre alszom el: https://hu.wikipedia.org/wiki/42_(Ga..._stopposoknak)

Hozzászólás

• kockas
          kockas kommentje
          Editing a comment
          ..........inkább hagyjuk

• kockas
          kockas kommentje
          Editing a comment
          ez az egész story nálam egy komplett támadás a materialista világszemléletem ellen.
          eddig a számok, a statisztika soha nem hazudott, mindig volt mögötte valami amivel alátámaszthattam,
          de egy ideje az újságcikkek elképesztő esélyekkel jönnek elő.
          Nem szoktam Lópici Gáspárról beszélgetni, értekezni.
          Talán kb 30 éve lehetett azt megelőzően téma otthon.
          Olyan ez mintha mindig kihúznák pont azt a golyót a lottóötösből.
          Végülis kórházból is volt még eggyel is több mint 90.
          Hadd ne mondjam hogy pont abból egyetlenből nem bocsátották haza amelyikből nem küldtek haza senkit sem
          https://index.hu/belfold/2020/05/03/..._torzs_kasler/

Ilyenek a véletlenek.

Pl ez a mostani EURUSD trédem, amit évek óta mindig fordítva játszok meg.
          El is gondolkoztam most rajta hogy vajon mivel vehettek rá erre az irányra ?
          hmm, talán ezzel:
          https://index.hu/tudomany/2012/05/04...t_josolja_meg/

impulzusmágnesdetektorja van valakinek?

• MyBusiness
          MyBusiness kommentje
          Editing a comment
          Emlékezetem szerint Einstein nem volt materialista. Ez a hit persze nem azonos a "misztikumokkal".
      Working...
      X