Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

# Fight club

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kapcsolódóan az előző bejegyzésemhez:
    Click image for larger version

Name:	MqOEUep.png
Views:	1
Size:	47,2 KB
ID:	149370

Hozzászólás

• spux elég veszélyes... 1871

Hozzászólás

• Spux ide dax oda,múlthétre vártam shorttal,ma vegre megindult,happy days

Holnap raerek,atnezem a chartjaidat,es hatha kihamozok belole valamit.Egyenlore kinai...megnezem a videokat is.A munkadat koszonjuk,jovunk neked egy sorrel
        tRend a lelke mindennek bar matematikailag a káosz az úr!

Hozzászólás

• aktualis

Click image for larger version

Name:	image.jpg
Views:	1
Size:	135,4 KB
ID:	149391

Hozzászólás

• Chart-O-mania

Egy gyors helyzetjelentés, szorosan kapcsolófva 2 nappal ezelőtti Intermarket értekezésemhez:

Bonds:
            #US 10 year: erre rányitottam, de kis pozival csak azért mert ha benne vagyok akkor jobban figyelek rá. stop breakevenre. a target 128 felett lenne, de nagyon zsúfolt a chart, tele bizonytalansággal, a pénteki volument szinte eltűnt.visszaesés esetén 122-122.3 között ujra keresnék belépőt.

Commodities:
            #Corn: egy pozimat kivett a tegnapelőtti mozgás. a trend hatákonysága csökken. kellene egy uj csúcs, de ott van felette a következő jelentős ellenállás.. scale out

#Búza: a stopot fel kellene húznom ajelölt vonalig... de még kivárok.

Precios metals: ahogy írtam, tul nagy felfele mozgás megugrasztaná a commodity-ket és ilyen gyenge dollárnál megborítaná a mostani egyensúlyt ami a stock marketen keresztül visszahatna a bond marketre... és azt nem akarjuk, még.

Silver

Currencies:

AudUsd: ehh, nem vagyok tul magabiztos ebben... beakevenre a stop oszt oda se nézek inkább

#GBPCAD: erre rányitottam, a formációra.. most breakevenben van, gondolom a chartról lejön miért.. meglátom mi lesz vele

USDCAD

Hozzászólás

• #Fight club... visszatér... hamarosan.

Hozzászólás

• rászoktam erre az idiótára... enyém volt a 4 megtekintés és az első like.

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

... ő.. valamit ki akartam ebből hozni.. de elfelejtettem.. mindegy aki rájön h miért irtam le mindezt annak jövök egy sörrel.
                  Helyes megoldásra érdeklődéssel várok, ha eszedbe jut.

Remek téma, köszi a Murphys könyvajánlót.

Hírnévpötty járt volna, de a rendszer szerint másokra is gondolnom kell.

Hozzászólás

• számok, adatok. mire jó nem tudom, de legalább szép szines...

https://docs.google.com/viewer?url=h...2014_05_09.pdf

Hozzászólás

• lassan megszokom, hogy 21.30-kor még longot vegyek fel spuxon.

Hozzászólás

• azért akárhogyis nézzük Putin ezt elég jól csinálja

Hozzászólás

• Tesla

"
                          Like a wave in the physical world, in the infinite ocean of the medium which pervades all, so in the world of organisms, in life, an impulse started proceeds onward, at times, may be, with the speed of light, at times, again, so slowly that for ages and ages it seems to stay, passing through processes of a complexity inconceivable to men, but in all its forms, in all its stages, its energy ever and ever integrally present.

A single ray of light from a distant star falling upon the eye of a tyrant in bygone times may have altered the course of his life, may have changed the destiny of nations, may have transformed the surface of the globe, so intricate, so inconceivably complex are the processes in Nature. In no way can we get such an overwhelming idea of the grandeur of Nature than when we consider, that in accordance with the law of the conservation of energy, throughout the Infinite, the forces are in a perfect balance, and hence the energy of a single thought may determine the motion of a universe.
                          "

Nikola Tesla "The Electrical Review, 1893"

Hozzászólás

• tradimo. cool

Hozzászólás

• na. hős lett belőle

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                lassan megszokom, hogy 21.30-kor még longot vegyek fel spuxon.
                                na ja. ez van. Spux @1893

Hozzászólás

Working...
                                X