Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Moran eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a segítséget! és a többieknek is!
    ezek az oldalak mennyire valós infót adnak?
    Szerintem az alapok rendben lehetnek, a többi pedig necces kérdés, de azt a részét nagyrészt magunknak kell összerakni.

Sajnálom amúgy, mert az előző Balogh Lacis sztorival nem lejáratni akartam senkit sem. Csupán azt, hogy minden ilyen blog, honlaptulajt kezeljünk felelősen. Így, hogy van egy lista nevek nélkül, erre azt mondom, ez a legtutibb ajánlás egy kezdőnek.

Infók nagy része látatlanul biztosan valós, mert az alapokat mondhatják el, bár ez csak tipp. Többiek jobban átlátják, majd ők véleményezik

Azért valljuk be, jól trédelni, és mellette egy csúcsszuper honlapot üzemeltetni nagy meló.

Hozzászólás

• Sziasztok, gyors kerdes!

Hol, melyik weboldalt preferaljatok hirszerzes celjabol?
      Kisebb, nagyobb hirek?

Hozzászólás

• NIXON eredeti hozzászólása
        Evek munkaja lehetett ekkora nyelvet növesztenetek. Paskoljatok csak egymas buksijat, ket bal****t összesodorta az elet
        hisziapiszi
        Azt mond meg inkább, hová megy a magas Cééééééééééééé
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• NIXON eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok, gyors kerdes!

Kisebb, nagyobb hirek?
          Az admin rendet tett? Nagyon helyes.

Hozzászólás

• Törölt egy csipetnyit.

Hozzászólás

• NIXON eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok, gyors kerdes!

Kisebb, nagyobb hirek?
              Szia,

ha gazdasági hírekre gondolsz, akkor a legáltalánosabb, de messze nem a legjobb magyar nyelvű a https://www.portfolio.hu/ . Igazán jó magyar nyelvű oldalt nem ismerek. Az összes többi kisebb pl. a privátbankár vagy a bankmonitor stb, általában ugyanazokat a híreket közli, mint a portfolió.

Kifejezetten tőzsdei, forex banki és pénzügyi hírek angolul: https://www.financemagnates.com/ . Van egy német nyelvű is, de az sajnos nem jut eszembe.

Ha a piacot befolyásoló napi hírekre gondolsz, akkor https://www.forexfactory.com/calendar.php

Hozzászólás

• Sziasztok!
                Megvan vkinek. az "Opciógurus" könyv ?

Hozzászólás

• Sziasztok!

Brókert váltottam, az eddigi brókerem saját webes platformot használt, elég mezítlábas grafikonokkal. Többek közt azért is váltottam, mert inkább MT4-es brókernél szeretnék kereskedni. Az MT4 király meg sok indi van hozzá, de egy dolgot hiányolok. Eddig úgy volt a webes tréder felületen, hogy rákattintottam a buy vagy sell gombra ezután feljött egy ablak ahol be lehetett állítani a pozícióméretet, SL/TP-t +/- gombokkal és mindent azonnal ki is írt összegszerűen is, hogy egy pip hány dollárt ér, mennyi a margin, mennyi lesz a veszteség/nyereség. És miután így megszerkesztette az ember a pozíciót azután kattintott az ügylet indítása gombra. Nos sajnos MT4-be erre nézve nem kapok semmi infót. Igaz, amikor húzogatom egérrel a TP/SL vonalakat kiírja dollárban is, de akkor már benne vagyok a trédben. Nincs olyan EA vagy indi, amivel ezeket még az tréd indítása előtt megszerkeszthetem, kiszámolhatom dollárban?

Hozzászólás

• Brett001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

Brókert váltottam, az eddigi brókerem saját webes platformot használt, elég mezítlábas grafikonokkal. Többek közt azért is váltottam, mert inkább MT4-es brókernél szeretnék kereskedni. Az MT4 király meg sok indi van hozzá, de egy dolgot hiányolok. Eddig úgy volt a webes tréder felületen, hogy rákattintottam a buy vagy sell gombra ezután feljött egy ablak ahol be lehetett állítani a pozícióméretet, SL/TP-t +/- gombokkal és mindent azonnal ki is írt összegszerűen is, hogy egy pip hány dollárt ér, mennyi a margin, mennyi lesz a veszteség/nyereség. És miután így megszerkesztette az ember a pozíciót azután kattintott az ügylet indítása gombra. Nos sajnos MT4-be erre nézve nem kapok semmi infót. Igaz, amikor húzogatom egérrel a TP/SL vonalakat kiírja dollárban is, de akkor már benne vagyok a trédben. Nincs olyan EA vagy indi, amivel ezeket még az tréd indítása előtt megszerkeszthetem, kiszámolhatom dollárban?
                    http://tradercentrum.hu/shop/tc_devizainfo

Tudom reklám, de én is ezt használom.

Hozzászólás

• Köszi, megnézem.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        http://tradercentrum.hu/shop/tc_devizainfo

Tudom reklám, de én is ezt használom.
                        Valaki tényleg 8500 HUF-ért árul egy pozi kalkulátort és egy spread jelzőt?
                        A jobb brókerek platformjai ezeket ingyen kiírják...

Hozzászólás

• columbia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Valaki tényleg 8500 HUF-ért árul egy pozi kalkulátort és egy spread jelzőt?
                          A jobb brókerek platformjai ezeket ingyen kiírják...

David üzletember. Nem ő a hibás, hanem azok akik ilyenekért képesek pénzt adni, amikor az interneten van ilyenből egy rakat ingyen.

Hozzászólás

• Közben megnéztem....8500-at biztos nem ér. :P Azért leskelődök tovább, ill. akinek van ötlete ingyenes alternatívára ne tartsa magában.

Hozzászólás

• Brett001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Közben megnéztem....8500-at biztos nem ér. :P Azért leskelődök tovább, ill. akinek van ötlete ingyenes alternatívára ne tartsa magában.
                              Parancsolj.
                              Ez szerintem még többet is tud annál ami kell neked:

https://www.earnforex.com/metatrader...ze-Calculator/

De ha javasolhatok valamit, próbálj arra rászokni hogy fejben, vagy legrosszabb esetben egy számológéppel 10 másodperc alatt kiszámolod +/-10%-os tűréssel hogy hány lot az ami neked kell.

Hozzászólás

• Hehe, csak jegyzem meg, 2011-ben csináltuk, akkor még ****t sem tudtak a platformok, így hát az akkor még nagy szám volt nekünk, de még akkor vették is.

Az is erős túlzás, hogy üzletember lennékXD Már egy cég sincs a nevemen

Amúgy biztosan van ma már ezerszer jobb cucc a miénknél, 7 év után ezt el is várom, de mindentől függetlenül fizetni egy szoftverért, adatért nem hiba. Én is havi 100 usd körül perkálok alaphangon.

Hozzászólás

Working...
                                X