Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na azt az 1000 dolcsit nyugodtan elfagyizhatod ha sikerül kiverned belőlük
    De egyébként nagy ötlet...... és *****nagypiramisleszbelőle, bár nem miattam, mert én spec csak elnyomogatom hobbiból, mert nálam ez szerintem megakad ezen a szinten. Elég a családba egy "beteg".
    Részemről a projekt befejezve Felajánlottam az összes nyereményem az Afrikai éhező gyerekeknek.
    Mivel elértem a 2000 dollár 10% -os profitját, lezártak minden kereskedésem nagy GRATULÁCIÓval és elvették a 2000-et belőle a számla zárolásával, amit ugy zártak le, hogy levonás után pár centtel 200 alatt van. Csak akkor folytathatom a kereskedést, ha feltöltöm pííííízel, mert csak oda utalnak ki pénz, ahonnan bement ja és min 200-at. A regidért már 1:100-as számlát adtak, de zárt állapotban van, mert nem kereskedsz
    Ennyit az Ingyenes 2000 dolláros kezdők részére felajánlott real számláról.
    Aki netán bevont pár 10 embert az most megbolondulhat a pár tucat számlájával, amit 30 nap alatt lekereskedhet

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Részemről a projekt befejezve Felajánlottam az összes nyereményem az Afrikai éhező gyerekeknek.
      Mivel elértem a 2000 dollár 10% -os profitját, lezártak minden kereskedésem nagy GRATULÁCIÓval és elvették a 2000-et belőle a számla zárolásával, amit ugy zártak le, hogy levonás után pár centtel 200 alatt van. Csak akkor folytathatom a kereskedést, ha feltöltöm pííííízel, mert csak oda utalnak ki pénz, ahonnan bement ja és min 200-at. A regidért már 1:100-as számlát adtak, de zárt állapotban van, mert nem kereskedsz
      Aki netán bevont pár 10 embert az most megbolondulhat a pár tucat számlájával, amit 30 nap alatt lekereskedhet
      Ez miféle cég??? Vagy mi volt ez?

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez miféle cég??? Vagy mi volt ez?
        Teszteltünk Szilárddal egy brokit, akik 2000 doláros éles számlát adnak kereskedésre. Le kell kereskedni egy bizonyos LOT mennyiséget, vagy elérni 10%-os profitot és a nyereség a tiéd. Minden bevitt ember után további 1000 dollár bonuszt adnak kereskedésre 30 napra a fenti feltételekkel. 10 ember után azonnal adnak 500 dollárt, amit azonnal kivehetsz a számládról (már, ha hozzáférsz)...minden ember kereskedéséből nyereséget írnak a számládra (mint később kiderült az is külön számla)... arról viszont nem volt szó, hogy minden 1000rest külön számlára rakják és mindig csökkentik a tökömátétet 1:1000 - 1:100. Mivel itt SK-ban nagyon menő a dolog, gondoltam megnézzük mi is ez az átverésespiramisosMLMkalapompompom
        Nem terjesztettem senkinek Kockaseggűn kívúl, csak a családban próbáltuk.
        Feleségem és a fiam ma kezdtek és végeztek is, mert 1-1 kereskedés után EU és GA short után meg volt a 10%, amit lezárt a broki... nehogy ám elérje pont a 200at.. persze az enyémet is.
        Ha érdekel, adok meghÍvót, amugy nem terjeszthető, még a kivizsgálás előtti ócsárolás is büntetendő. Jó brokerka, na

Hozzászólás

• Fu gecc, durvítos dolgok ezek, de inkább maradok ott, ahol ki is fizetik a szerény 165€ pénzemet
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Fu gecc, durvítos dolgok ezek, de inkább maradok ott, ahol ki is fizetik a szerény 165€ pénzemet
            Azt nem állítom, hogy nem fizetnek ki. Az Sk fórumon sokan dicsérik, csak arra panaszkodnak, hogy előre azt nem tudatta semmi, hogy hogyan is lesz. Amugy qwa lassú a teljesülés és soxor (főleg profitban) nem is elérhető még az USA-ban elhelyezett adatlapod sem, ahol szintén letudod zárni esetleg a pozíciót, módosítani viszont nem lehet. Amit beadtál az van. MT4-en lehet, ha megy
            Volt olyan, hogy 10xre sikerült pozit nyitni azt is 2-3 percére. Számomra ez suwick

Hozzászólás

Azt nem állítom, hogy nem fizetnek ki. Az Sk fórumon sokan dicsérik, csak arra panaszkodnak, hogy előre azt nem tudatta semmi, hogy hogyan is lesz. Amugy qwa lassú a teljesülés és soxor (főleg profitban) nem is elérhető még az USA-ban elhelyezett adatlapod sem, ahol szintén letudod zárni esetleg a pozíciót, módosítani viszont nem lehet. Amit beadtál az van. MT4-en lehet, ha megy
              Volt olyan, hogy 10xre sikerült pozit nyitni azt is 2-3 percére. Számomra ez suwick
              Hát, nem csodálom, engem az ilyesmi felbaszna

Lehet, már túl kényelmes vagyok a patkánykodásokhoz, hogy amit lenyomok, az azonnal legyen bent, teljesüljön, ilyesmi, fene a jó dolgomat

Hozzászólás

Hát, nem csodálom, engem az ilyesmi felbaszna

Lehet, már túl kényelmes vagyok a patkánykodásokhoz, hogy amit lenyomok, az azonnal legyen bent, teljesüljön, ilyesmi, fene a jó dolgomat
                Amugy ez nincs lejátszva

Hozzászólás

....A regidért már 1:100-as számlát adtak, de zárt állapotban van, mert nem kereskedsz[/B]

...........
                  Bocsi....
                  közbejött Murhy.

Pár napja ledegredáltam magam Admirálon MT5-ről 4re.
                  Mazochista vagyok
                  Gondoltam majd ott sikerül valami spájkos****séget elkapnom,
                  és "majdnem összejött".....
                  Ahogy felnyomtam rá az összes indit, elkezdett feketehalálhomokórázni a monitor.
                  De főleg csak hírek előtt. Teljesen rá voltam feszülve a kamerával,
                  de nem láttam a rec gombot sem.
                  Na 1 egész napig játszotta velem valaki a fekete halál és életrekelünk dolgot,
                  mire beállt teljesen.
                  Akkor esett le, hogy lehet mégse a broki ****zik
                  amikor full beállt annyira a gép, hogy se kép se hang.
                  Hekkelésnek ez már kicsit durvának tűnt.
                  Mentségemre legyen mondva, ekkor már arra gondoltam,
                  hogy biztosan kimozdult a videokártya a helyéről.....

Hát igen....több mint fél éve flexelgetek+keverem a 25 kilós cementeket...

Hmmm, akkor most már ne is nyomjam? mert úgyse engedik kétszázzal??

Oké, majd benyomok nekik tízezer függőt

Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Nem is tudtam, hogy a kriptobanyaszat is porral jar... Vigyazz a tudodre, nem sziiidddd mellre a dolgokat

Hozzászólás

• Kééééész vagy ZoliXD

Hozzászólás

Aktiváltalak....., nyomhatod tovább
                        az enyém nem bírták lezárni 200 alatt
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

Aktiváltalak....., nyomhatod tovább
                          az enyém nem bírták lezárni 200 alatt
                          Dehogy nyomom Átkalkuláltam ezt alaposan, miután megkaptam az éles számla szerződését az Állam hivatalos nyelvén szlovákul
                          Minden alszámlán (Bónusz számla) okozott veszteséget levonnak a főszámláról. Az alszámlákon is csak a 10%-os nyerőt engedik, utána arra is pénzt kell küldeni és kereskedni, csakhogy némely számla már csak 1:100 tökös és ha nagyot kockáztatsz lezárhatják a számlát éppúgy az 5 /c alatti kereskedések végett is.
                          Slussssssssz

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Misi nem tudom mi a ****t van felháborodva, teljes joggal került fel.
                            Mi van a valódi csalókkal? Adócsalók! Bónusz csalók! Akik cégeket károsítottak meg, majd volt pofájuk pereskedni ellenük! Akik kiterjedt hálózatot építettek fel és üzemeltettek családi és ismeretségi körben! Akik végül adót sem fizettek, szóval még adócsalók is! Számla (el)kezelő csalók! Akik maguk is bónuszcsalók! Akik illegálisan, fű alatt kezelnek pénzeket, néha meg nem tudnak vele elszámolni!

Ők miért is nem kerülhettek fel a fára?
                            Ami késik, az nem múlik!
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• bennfentes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Mi van a valódi csalókkal? Adócsalók! Bónusz csalók! Akik cégeket károsítottak meg, majd volt pofájuk pereskedni ellenük! Akik kiterjedt hálózatot építettek fel és üzemeltettek családi és ismeretségi körben! Akik végül adót sem fizettek, szóval még adócsalók is! Számla (el)kezelő csalók! Akik maguk is bónuszcsalók! Akik illegálisan, fű alatt kezelnek pénzeket, néha meg nem tudnak vele elszámolni!

Ők miért is nem kerülhettek fel a fára?
                              Ami késik, az nem múlik!
                              Na ha Camaro hozzájut a 200 dollárjaihoz, akkor emelem a kalapom előtte!
                              Az enyémre nem merek oda beutalni 2 centet sem annak reményében hogy hátha mégis visszakapom legalább a beutaltat.

Hozzászólás

• Heló emberek.

Tud valaki valamit a Metatrader Manager trendvonaltörés beléptető Expertről ? Megszünt ? A weboldalon még ott van a neve de a link egy kockázatkezelő programhoz irányít nem a trendvonal törés beléptető programhoz. Megvan még az a program ? Fizetős, ingyenes ? Hol érhető el ?

Hozzászólás

Working...
                                X