Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• köszönöm szépen Csaba!

Hozzászólás

• Tízóraira

Csináltam neked egy setupot.
      Hihetetlen de 10 perc alatt összejött!
      Már csak kellene belőle valami emkúexenégy és mehetne ki 47 dollárért

Minden nap tíz óra tízkor lép akcióba...//vagy nem
      Tavaly egész jól pengetett...
      Kérlek ne köszönd meg, ez csak poén.
      Megfejteni se próbáld meg, 9 életed kevés lenne hozzá, mert eltekergettem a beállításait.
      Orosz hackereknek sem piszkapeti! --> teleraktam kínai haláljegyekkel is.

//van már benne Camaro opció is bár még nem segített rajta,
      //de lehet azt még csak keveset nyomkodtam.

//in the next release: Rewand is coming hamarosan

Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Csináltam neked egy setupot.
        Hihetetlen de 10 perc alatt összejött!
        Már csak kellene belőle valami emkúexenégy és mehetne ki 47 dollárért

Minden nap tíz óra tízkor lép akcióba...//vagy nem
        Tavaly egész jól pengetett...
        Kérlek ne köszönd meg, ez csak poén.
        Megfejteni se próbáld meg, 9 életed kevés lenne hozzá, mert eltekergettem a beállításait.
        Orosz hackereknek sem piszkapeti! --> teleraktam kínai haláljegyekkel is.

//van már benne Camaro opció is bár még nem segített rajta,
        //de lehet azt még csak keveset nyomkodtam.

//in the next release: Rewand is coming hamarosan

EZ az a program, amit nekem kűtééé?

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          EZ az a program, amit nekem kűtééé?
          ezaz...
          érzem hogy ilyennekkel lépkedsz be, a csatornákkal meg csak zárogatsz / eltereled a lényegről a figyelmet

Hozzászólás

ezaz...
            érzem hogy ilyennekkel lépkedsz be, a csatornákkal meg csak zárogatsz / eltereled a lényegről a figyelmet
            De műxik Ba+, aza lényeg

Hozzászólás

De műxik Ba+, aza lényeg
              Most éppen csipog NCH-re, hogy longóóójámámeg
              Talált egy extrém pontot
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

Most éppen csipog NCH-re, hogy longóóójámámeg
                Talált egy extrém pontot
                Rád fogok figyelni mint Habira, hogy felhánykódik e oda....de egyelőre olybá tűnik puszta délibáb ez..... szóval maximum holnap délre...még odaérhet.....de nem ebédelsz belőle, mert addigra kifut alóla a leves.

Hozzászólás

Rád fogok figyelni mint Habira, hogy felhánykódik e oda....de egyelőre olybá tűnik puszta délibáb ez..... szóval maximum holnap délre...még odaérhet.....de nem ebédelsz belőle, mert addigra kifut alóla a leves.
                  Most veszi a lendületet, ha mitgondósz ugráshoz le kell gugolni

Hozzászólás

• Nyáron majd klíma mellett felturbózzuk a szoftvered, hogy olyan kemény legyen, mint a hardvered

Camaro ha meglátogat minket, akkor meg pláne, piperőmű lesz belőle

Hozzászólás

• Van egy kérdésem!
                      Tudna valaki küldeni egy olyan expertet, amely mozgóátlagok kereszteződésére nyit short-ot, long-ot, attól függ, és mindaddig nyit újabbakat is, amíg le nem állítom, vagy amíg az összes pozi (amelyeket egyszerre zár!) el nem éri a megadott profit értéket?

(Rengeteg expert került hozzám és/vagy a látókörömbe évek alatt, de már rég foglalkoztam velük, és pont ilyet sehogy sem sikerül találnom.)

Köszönöm előre is!

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Van egy kérdésem!
                        Tudna valaki küldeni egy olyan expertet, amely mozgóátlagok kereszteződésére nyit short-ot, long-ot, attól függ, és mindaddig nyit újabbakat is, amíg le nem állítom, vagy amíg az összes pozi (amelyeket egyszerre zár!) el nem éri a megadott profit értéket?

(Rengeteg expert került hozzám és/vagy a látókörömbe évek alatt, de már rég foglalkoztam velük, és pont ilyet sehogy sem sikerül találnom.)

Köszönöm előre is!
                        Ha jól értelek, akkor olyan MA cross expert kell, ami végül is a martingale elvet is végrehajtja, ha nem éri el a következő kereszteződésig a TP-t.
                        Elvileg ez ilyen lesz, bár nem próbáltam ki, de a leírás és a beállíthatóság alapján ez illik rá.

http://www.pointzero-trading.com/Pro...ZMACrossoverEA

Remélem használható.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha jól értelek, akkor olyan MA cross expert kell, ami végül is a martingale elvet is végrehajtja, ha nem éri el a következő kereszteződésig a TP-t.
                          Elvileg ez ilyen lesz, bár nem próbáltam ki, de a leírás és a beállíthatóság alapján ez illik rá.

http://www.pointzero-trading.com/Pro...ZMACrossoverEA

Remélem használható.
                          Köszönöm, Tback!

Elvileg jó kellene, hogy legyen a fenti robi, de már én is rábukkantam, és mégsem jó.

Egyébként tényleg olyasmire gondolok, amit te is írtál, csak az a lényeg, hogy minden egyes kereszteződésnél nyisson, a kereszteződés irányának megfelelően. Így váltakozva volna több short és long.

(Közben találtam egy jót, csak azt kellene átírni benne, hogy ne szálljon ki mindenáron BE-ben... )

Hozzászólás

Köszönöm, Tback!

Elvileg jó kellene, hogy legyen a fenti robi, de már én is rábukkantam, és mégsem jó.

Egyébként tényleg olyasmire gondolok, amit te is írtál, csak az a lényeg, hogy minden egyes kereszteződésnél nyisson, a kereszteződés irányának megfelelően. Így váltakozva volna több short és long.

(Közben találtam egy jót, csak azt kellene átírni benne, hogy ne szálljon ki mindenáron BE-ben... )
                            Pedig azt írja a gyártója hogy ezt csinálja:

"Money Management
                            In this settings block you can set the lotsize for the first trade, or allow the EA to calculate it by itself. It also implements a martingale behavior. Entering a manual lot size is recommended."

Ok, értem milyet keresel, nézelődök még.
                            Ha van source codeod, akkor biztos átírja neked Kockás, vagy valaki ilyen irányú mágus.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Pedig azt írja a gyártója hogy ezt csinálja:

"Money Management
                              In this settings block you can set the lotsize for the first trade, or allow the EA to calculate it by itself. It also implements a martingale behavior. Entering a manual lot size is recommended."

Ok, értem milyet keresel, nézelődök még.
                              Ha van source codeod, akkor biztos átírja neked Kockás, vagy valaki ilyen irányú mágus.
                              Értem a "martingale behavior"-t, csak ez még nem elég.

Köszönöm a felajánlást és segítséget, és senkit nem szeretnék "csak úgy" plusz munkára fogni, de azért belinkelem ide, amit most találtam. Már csak azért is, mert hátha valaki mást is érdekel valamiért.
                              Ez volna az, ami mindenképpen lezár BE=0-ban, ha akarom, ha nem. Jó lenne, ha nem...

Kód:
                              https://www.forexfactory.com/showthread.php?t=297678

Hozzászólás

Értem a "martingale behavior"-t, csak ez még nem elég.

Köszönöm a felajánlást és segítséget, és senkit nem szeretnék "csak úgy" plusz munkára fogni, de azért belinkelem ide, amit most találtam. Már csak azért is, mert hátha valaki mást is érdekel valamiért.
                                Ez volna az, ami mindenképpen lezár BE=0-ban, ha akarom, ha nem. Jó lenne, ha nem...

Kód:
                                https://www.forexfactory.com/showthread.php?t=297678
                                Hmmm....ez egy elég összetett EA.
                                Viccelsz? Plusz munka?
                                Az egész trade dolgot azért csinálom, mert ez a hobbym.
                                Nem tudsz megterhelőt kérni, ami ezzel kapcsolatos.

Na, de a lényeg, hogy próbáld meg (-) negatív előjellel beírni a BreakEven értékeket, mert én úgy látom teszterben, hogy így nem zárja nullán.
                                Remélem jól értem a problémát.
                                HA nem, írd le majd részletesebben.
                                Hétfőn tudok vele foglalkozni.

Kellemes hétvégét.

T.

Click image for larger version

Name:	Mon teszt.jpg
Views:	1
Size:	208,0 KB
ID:	160496

Hozzászólás

Working...