Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmmm....ez egy elég összetett EA.
    Viccelsz? Plusz munka?
    Az egész trade dolgot azért csinálom, mert ez a hobbym.
    Nem tudsz megterhelőt kérni, ami ezzel kapcsolatos.

Na, de a lényeg, hogy próbáld meg (-) negatív előjellel beírni a BreakEven értékeket, mert én úgy látom teszterben, hogy így nem zárja nullán.
    Remélem jól értem a problémát.
    HA nem, írd le majd részletesebben.
    Hétfőn tudok vele foglalkozni.

Kellemes hétvégét.

T.

Kipróbáltam,de vagy én csinálok valamit rosszul, vagy nem tudom, miért, de nálam így is 0-ban zár...

Hát, ha tényleg szeretsz ilyesmivel szórakozni, és nem veszed kérésnek, akkor biztos nagyon örülni fogok, ha majd ránézel, vagy bárki!

Pihentető hétvégét neked is!

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Kipróbáltam,de vagy én csinálok valamit rosszul, vagy nem tudom, miért, de nálam így is 0-ban zár...

Hát, ha tényleg szeretsz ilyesmivel szórakozni, és nem veszed kérésnek, akkor biztos nagyon örülni fogok, ha majd ránézel, vagy bárki!

Pihentető hétvégét neked is!
      Kipróbáltam.
      Nálam sincs semmi baja.
      Semmit sem állítottam rajta.
      Talán próbáld másik MT4en.
      //Admiralmetán próbáltam
      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kipróbáltam.
        Nálam sincs semmi baja.
        Semmit sem állítottam rajta.
        Talán próbáld másik MT4en.
        //Admiralmetán próbáltam
        Ez alatt azt érted, hogy a hedge és a hedgethehedge funkciók is be vannak kapcsolva, akkor a BE-ben zárás nem 0-át jelent?

Mert akkor el se tudom képzelni, hogy a Tickmill MT4-en miért csinálja ezt, pedig már állítottam mindenféle BE értéket, semmire nem reagál.

Hozzászólás

Ez alatt azt érted, hogy a hedge és a hedgethehedge funkciók is be vannak kapcsolva, akkor a BE-ben zárás nem 0-át jelent?

Mert akkor el se tudom képzelni, hogy a Tickmill MT4-en miért csinálja ezt, pedig már állítottam mindenféle BE értéket, semmire nem reagál.
          csak testerben néztem.
          Realtime képtelen lennék kivárni hogy bekössön.
          Testerben nincs simpla hedge funkció.
          Legalábbis én nem látok ilyet, csak a Hedgethedget-et.
          Az be van kapcsolva.

Egyébként őszintén:
          meddig van historikus adatod a Tickmillben pl M15re?

Hozzászólás

csak testerben néztem.
            Realtime képtelen lennék kivárni hogy bekössön.
            Testerben nincs simpla hedge funkció.
            Legalábbis én nem látok ilyet, csak a Hedgethedget-et.
            Az be van kapcsolva.

Egyébként őszintén:
            meddig van historikus adatod a Tickmillben pl M15re?
            Én is csak teszten nézem, nem várom meg, míg köt real-time.
            Vizuális teszten nézem, és nem érdekel a teszt eredménye, kizárólag a működését szoktam megnézni egy robotnak.
            Ezért nem érdekel az sem, hogy meddig és milyen minőségű adatai vannak az adott brókernek.
            Ha van pár hét vagy hónap, az már több, mint elég ilyen célra.

Csak akkor működik az, hogy MA kereszteződéseknél rányit újabb, azz iránynak megfelelő pozíciókat, ha a
            Stop funkcónál a 1) USeMAReCross=True, majd a
            2) HedgeNoStop=True, és a
            3) HedgeTheHedge=True.
            Ha csak az 1) és 2) True, akkor egyszer köt rá mindössze,egy újabb kereszteződéskor, de ez, ugyebár nemcsak nem jó, hanem ha lotemelés is lenne, kifejezetten gyilkos is lenne,
            ezért kell a 3)-as funckió, amely miatt egyébként kerestem a robit, s amely pedig csak az 1) és 2) együttes "True" állapota esetén működik.

Ha nem tévedek...
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

Van egy kérdésem!
              Tudna valaki küldeni egy olyan expertet, amely mozgóátlagok kereszteződésére nyit short-ot, long-ot, attól függ, és mindaddig nyit újabbakat is, amíg le nem állítom, vagy amíg az összes pozi (amelyeket egyszerre zár!) el nem éri a megadott profit értéket?

(Rengeteg expert került hozzám és/vagy a látókörömbe évek alatt, de már rég foglalkoztam velük, és pont ilyet sehogy sem sikerül találnom.)

Köszönöm előre is!
              Szia Moncsicsi!

Esetleg ez? A pro verzió...

https://quivofx.com/expert-advisor/m...rage-cross-ea/

Hozzászólás

• AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szia Moncsicsi!

Esetleg ez? A pro verzió...

https://quivofx.com/expert-advisor/m...rage-cross-ea/
                Köszi, AlpinForex!

Igen, leírás alapján feltételezem, hogy a Pro verzió a "Reverse On Opposite Signal" funkció miatt megfelelne!

De csak tesztelni és kipróbálni szeretnék valamit ezzel kapcsolatban, azért kerestem ingyenes példányokat.

Hozzászólás

Én is csak teszten nézem, nem várom meg, míg köt real-time.
                  Vizuális teszten nézem, és nem érdekel a teszt eredménye, kizárólag a működését szoktam megnézni egy robotnak.
                  Ezért nem érdekel az sem, hogy meddig és milyen minőségű adatai vannak az adott brókernek.
                  Ha van pár hét vagy hónap, az már több, mint elég ilyen célra.
                  Ha mégis van valami olyan beállítás amit tesztelnél, és kell hozzá 99,9%-os adat, akkor küld el a set. filet, mert van naprakész tick adatom gyakorlatilag a honfoglalás óta napjainkig...

Hozzászólás

Ha mégis van valami olyan beállítás amit tesztelnél, és kell hozzá 99,9%-os adat, akkor küld el a set. filet, mert van naprakész tick adatom gyakorlatilag a honfoglalás óta napjainkig...

Köszönöm, de amíg nem is úgy működik, ahogy szeretném, illetve amit tesztelni szeretnék, addig fölösleges lenne, de egyébként sem érdekelnek a (bármilyen pontos) backtest-ek.

Hozzászólás

A végén kiderül hogy Te is csak robotozol mint Camaro,
                      aztán a bekötött trédekre huzogatsz mindenféle vonalakat kábításul

Hozzászólás

aztán a bekötött trédekre huzogatsz mindenféle vonalakat kábításul
                        Tudod milyen fárasztó huzogatni a csíkokat a robot után
                        most is bekötött 3 shortot UJ-n... most keresm hozzá a csiiikót

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          megint felidegeltél!!
                          Pont ezen a páron akartam bemutatni a duple-triple-hedgebergert
                          és ahhoz először felfele kellene ugrania...

Mondjuk ennek a számlának már mindegy....
                          lassan kezdhetem Zalánék seggét nyalni hogy tornázzák vissza

Hozzászólás

Nem...csak...

De nyilván te is érzed, hogyha valami saját stratot valamikor elkezdesz, azért csak jó lenne róla valami statisztika.
                            Az is jó lenne, legalább ha egyes részleteit le tudnád programoztatni, hogy tudj tesztelni legalább alap szinten ismétlődő folyamatokat, amiket kézzel is ismételni fogsz.
                            Szóval én sosem voltam az ellen, hogy amit lehet, azt programozza le olyan aki ért hozzá.
                            (Nem akarok úgy járni, mint egyesek, hogy csinál valamit és majd csak a jövőben fog kiderülni hogy lesz-e értelme, vagy sem...)

Így elérhetem azt, hogy a saját stratégiáimról legyen elég nagy mennyiségű statisztikai adatom, tesztem, stb, hogy amit csinálok annak van értelme és pozitív elvárású a rendszerem. Miért csinálnék mindent kézzel és vesztegetnék el rengeteg időt?
                            Ezt már jó régen csináltam meg, amikor még kiforratlan volt az amit ma csinálok.

De természetesen a mai napig nem zárkózom el olyan dolgok elől, amihez esetleg nem kell ember és magától is működik.
                            Bár ezzel azért alapvetően nem tudok 100%-ig azonosulni.

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              No végre a duple-triple-hedgeberger bekötötött, elérkeztünk a pszicho pointhoz.
                              Kösz hogy lezártad őket a kedvemért!
                              De ha mégsem, és megvan még a 3 shortod, akkor MOST rápakolhatnál még hogy segítsél.
                              Sőt, please beszélhetnél akárkivel is hogy változtassa meg a véleményét a japánokról mert nem tudok rálapátolni még hatvan lotot...

Hozzászólás

No végre a duple-triple-hedgeberger bekötötött, elérkeztünk a pszicho pointhoz.
                                Kösz hogy lezártad őket a kedvemért!
                                De ha mégsem, és megvan még a 3 shortod, akkor MOST rápakolhatnál még hogy segítsél.
                                Sőt, please beszélhetnél akárkivel is hogy változtassa meg a véleményét a japánokról mert nem tudok rálapátolni még hatvan lotot...
                                Azok olyan kisNAGY shortok vootak, semmi gond, azóta longoltam is meg shortoltam is, qwa hulllámolvasó mindent beköt, át kell definálnom nagyobb idősíkra Most longon vagyok, állítólag felszúrnak 110,25-ig

Hozzászólás

Working...
                                X