Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Üdv!
    Ha HUF számláról kereskedek EUR/USD devizapárt, akkor az EUR/USD árfolyamon kívül a HUF és a jegyzett deviza árfolyama is számít, tehát a HUF-ról átváltás és vissza?

Hozzászólás

• Kultúrgúda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Üdv!
      Ha HUF számláról kereskedek EUR/USD devizapárt, akkor az EUR/USD árfolyamon kívül a HUF és a jegyzett deviza árfolyama is számít, tehát a HUF-ról átváltás és vissza?
      Üdv!
      Elsőre ez egy kegyetlen jó kérdés!!
      Mert megmondom őszintén én bele sem gondoltam,
      de máris full ideg vagyok a gondolatától is hogy duplán lejmoltak le évek óta

talán kérdezd Zalánt majd megmondja ha nem, vagy bölcsen hallgat és abból tudni fogod hogy igen
      //ittdögöljekmeghogyneménvagyokTe
      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• na jó....megpróbálok érdemi segítséget adni.
        Itt van egy-két HUF számlás pozi....
        Számold ki!
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• és cserébe please írd be, vezesd le hogy mire jutottál!
          tényleg érdekelne, mert ezekhez mindig is segghülye voltam.

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            na jó....megpróbálok érdemi segítséget adni.
            Itt van egy-két HUF számlás pozi....
            Számold ki!
            A jegyzett és jelenlegi árak különbségéből a pip-eket, majd ezekből a jegyzett devizákat kiszámolva, és ezeket HUF-ra átváltva közelítőleg annyi nyereség jön ki, mint a táblázatban. Mondjuk ezeket abban az időpontban kellett volna kiszámolni, mert most átváltva nagyobb az eltérés.
            Megnéztem most a saját kötéseimet is, ott is átváltottam HUF-ra Google-val, és max. ± 100 HUF eltérés jött ki a MetaTrader által jelzett nyereség/veszteséghez képest.

Hozzászólás

A jegyzett és jelenlegi árak különbségéből a pip-eket, majd ezekből a jegyzett devizákat kiszámolva, és ezeket HUF-ra átváltva közelítőleg annyi nyereség jön ki, mint a táblázatban. Mondjuk ezeket abban az időpontban kellett volna kiszámolni, mert most átváltva nagyobb az eltérés.
              Megnéztem most a saját kötéseimet is, ott is átváltottam HUF-ra Google-val, és max. ± 100 HUF eltérés jött ki a MetaTrader által jelzett nyereség/veszteséghez képest.
              ez így van!
              Vissza kell tekerned a chartot és megnézed akkor mennyi volt az ár.
              Ha nincs ilyened, letöltesz egy demot és meg tudod nézni.
              Elég egyetlen pozíciót nagyon pontosan kiszámolnod meg fogod tudni a kérdésre a választ. Az usd vagy eur alapú számla esetén pedig számológép.
              Én tényleg nem tudom és őszintén megmondom nem is érdekel amíg csak bohóckodom, de ha leírod ide hogy pontosan milyen végkövetkeztetésre jutottál, szivesen elolvasom.

A probléma legegyszerűbb megoldása egyébként:
              USD alapú számla nyitása.
              Ha komolyabban fogsz vele foglalkozni, akkor úgyis ezt fogod választani, ez tuti. Kezdésnek ismerkedni pedig minden jó.
              Ha ezen múlik, az már régen rossz....

Hozzászólás

Megnéztem most a saját kötéseimet is, ott is átváltottam HUF-ra Google-val, és max. ą 100 HUF eltérés jött ki a MetaTrader által jelzett nyereség/veszteséghez képest.
                ez így van!
                Elég egyetlen pozíciót nagyon pontosan kiszámolnod meg fogod tudni a kérdésre a választ.
                Az usd vagy eur alapú számítás esetén pedig számológép.
                Én tényleg nem tudom és őszintén megmondom nem is érdekel amíg csak bohóckodom,
                de ha leírod ide hogy pontosan milyen végkövetkeztetésre jutottál, szivesen elolvasom.

Ha komolyabban fogsz vele foglalkozni, akkor úgyis ezt fogod választani,
                ez tutti vagy még EUR esetleg ha sűrűn tervezel hazautalgatni.
                Kezdésnek ismerkedni pedig minden jó.
                Ha ezen múlik a siker, az már régen rossz....

Hozzászólás

ez így van!
                  Elég egyetlen pozíciót nagyon pontosan kiszámolnod meg fogod tudni a kérdésre a választ.
                  Az usd vagy eur alapú számítás esetén pedig számológép.
                  Én tényleg nem tudom és őszintén megmondom nem is érdekel amíg csak bohóckodom,
                  de ha leírod ide hogy pontosan milyen végkövetkeztetésre jutottál, szivesen elolvasom.

Ha komolyabban fogsz vele foglalkozni, akkor úgyis ezt fogod választani,
                  ez tutti vagy még EUR esetleg ha sűrűn tervezel hazautalgatni.
                  Kezdésnek ismerkedni pedig minden jó.
                  Ha ezen múlik a siker, az már régen rossz....
                  A long pozíció átszámítása nem gond, mert annak nyoma van a charton ... ugyebár az eladási áron zár. A short-nál viszont vissza kell belőle számolni a spreadet, ha fix nem gond, ha nem fix akkor meg annyi amennyi

... beleződülök már a mai elemzésekbe, olyanokat számoltam ki... megáll a eszem

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A long pozíció átszámítása nem gond, mert annak nyoma van a charton ... ugyebár az eladási áron zár. A short-nál viszont vissza kell belőle számolni a spreadet, ha fix nem gond, ha nem fix akkor meg annyi amennyi

... beleződülök már a mai elemzésekbe, olyanokat számoltam ki... megáll a eszem
                    ja jogos.
                    de van ott a táblázatban longos eurusd is.

van még egy megoldás rá:
                    megkérjük Alpint

Hozzászólás

• Ezek nyitva hagyták a kaput
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

ja jogos.
                        de van ott a táblázatban longos eurusd is.

van még egy megoldás rá:
                        megkérjük Alpint
                        Figyu!, Nincs olyan experted, ami srég csíkocskákra nyitna zárna, de csak olyan darab csikocskákra?

Hozzászólás

Figyu!, Nincs olyan experted, ami srég csíkocskákra nyitna zárna, de csak olyan darab csikocskákra?
                          készül
                          de csak mt4-re...

a motivewave-t érdemes lenne megnézned!
                          www.motivewave.com
                          mert eza emté-trécé vonal úgyis zsákutca

ebbenegész****avan..

//krekkelttel is érdemes próbálkozni, de 2 hét demot adnak ingyen.

Hozzászólás

készül
                            de csak mt4-re...

a motivewave-t érdemes lenne megnézned!
                            mert eza emté-trécé vonal úgyis zsákutca
                            //krekkelttel is érdemes próbálkozni, de 2 hét demot adnak ingyen.
                            nem múkxik Dávid oldala MT4 az jo
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

nem múkxik Dávid oldala MT4 az jo
                              ennél van sokkal jobb, csak updatelnem kellene mert nagyon régi a kód.
                              nem 2 nap lesz.

Hozzászólás

• Hát ez így elég kaka, mert az eur/usd mellett a huf/usd árfolyamot is nézni kéne, ami ugyanúgy ingadozhat, és változtathat a végeredményen (akár jelentősen is).
                                Egyszerre 2-t átszámolgatni folyamatosan meg nem könnyű.

Hozzászólás

Working...
                                X