Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    használj gyors breakevent, trailing stoppal, triggered trailing stoppal vagy (a kedvencem): trailing to breakeven stop-pal.

lesz egy csomó b/e-s tréded és ha innen tovább akarsz lépni akkor csak a belépést kell fejlesztened. szűkebb stoppal meg a pozit is növelheted adott fix loss limittel.

peace
    ehhez nem árt egy tényleg alacsony spreades, nem csúsztatós bróker sem.

Meg tudja válaszolni valaki az alábbi kérdést?
    Teljesülésekben (csúsztatásokban, egyéb lehúzásokban, spread széthúzásban)
    van e különbség a közvetlen Lmax számla és az 1000 dolláros közvetítőn keresztüli változatok között?
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ehhez nem árt egy tényleg alacsony spreades, nem csúsztatós bróker sem.

Meg tudja válaszolni valaki az alábbi kérdést?
      Teljesülésekben (csúsztatásokban, egyéb lehúzásokban, spread széthúzásban)
      van e különbség a közvetlen Lmax számla és az 1000 dolláros közvetítőn keresztüli változatok között?
      Attól függ, hogy ki kapja azt az 1000$árt

Szerintem semmi, csak jutalékot kapnak a közvetítők a térdeléseid után is... habár igy érdekük, hogy jó sokáig sokat keress, amit aztán érdemes lenyomni

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Attól függ, hogy ki kapja azt az 1000$árt

Szerintem semmi, csak jutalékot kapnak a közvetítők a térdeléseid után is... habár igy érdekük, hogy jó sokáig sokat keress, amit aztán érdemes lenyomni
        Tudod ki térdel ?
        willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tudod ki térdel ?
          jól írta, ha letérdeltetem a számlát, azért extra juti jár
          az alapot viszont lehet megtartom magamnak. jó lesz fagyira

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Tudod ki térdel ?
            Hát én sokat térdeltem a sarokban, ahová a tanítónéni térdeltetett / azt figyelmen kívül hagyta, hogy könnyebb meglesni a szoknyája bélését/, mert én qwarosszgyerekwootam

u.i.: na jóó, megyünk eszmefuttatni az Ahogy én látom szobádba

Hozzászólás

Hát én sokat térdeltem a sarokban, ahová a tanítónéni térdeltetett / azt figyelmen kívül hagyta, hogy könnyebb meglesni a szoknyája bélését/, mert én qwarosszgyerekwootam

u.i.: na jóó, megyünk eszmefuttatni az Ahogy én látom szobádba
              Van VALAKI a fórumon, aki elvégezte Horváth András tőzsdeszakértő Tőzsdeiskoláját? ... vagy már mindenki a Bahamákon nyaral

Hozzászólás

Van VALAKI a fórumon, aki elvégezte Horváth András tőzsdeszakértő Tőzsdeiskoláját? ... vagy már mindenki a Bahamákon nyaral
                Én nagyon kevés oktatáson voltam, de az Andris mézesmadzagos bemutatójára a mai napig emléxem bár az biztos hogy nem mostanában lehetett,
                mert nálam akkoriban még az OTP volt a császár.
                Mutogatott valami gyertyákat, meg sűrűn emlegette a no loss robot kifejezéseket, de nem bírt lekötni, mert a mellettem ülő csajnak bazi jó chartjai voltak. Ránéztem és láttam a tökéletes hullámokat
                Javasolta a bennfentes Csányi helyett az amerikai piacot és én ittam minden szavát (mármint a csajnak)
                aztán mégis eltérített egy metatréder reklám .....

Szóval kimaradt maga a tanfolyam, de majd átugrok hozzá a kajmánoktól és bepótolom.

//úgy hallottam Dominikán brékel

Hozzászólás

Én nagyon kevés oktatáson voltam, de az Andris mézesmadzagos bemutatójára a mai napig emléxem bár az biztos hogy nem mostanában lehetett,
                  mert nálam akkoriban még az OTP volt a császár.
                  Mutogatott valami gyertyákat, meg sűrűn emlegette a no loss robot kifejezéseket, de nem bírt lekötni, mert a mellettem ülő csajnak bazi jó chartjai voltak. Ránéztem és láttam a tökéletes hullámokat
                  Javasolta a bennfentes Csányi helyett az amerikai piacot és én ittam minden szavát (mármint a csajnak)
                  aztán mégis eltérített egy metatréder reklám .....

Szóval kimaradt maga a tanfolyam, de majd átugrok hozzá a kajmánoktól és bepótolom.

//úgy hallottam Dominikán brékel
                  Hát én tegnap végignéztem egy videóját, amit Dávidkánál vettek fel, mert le kellett fordítanom egy cseh barátom részére pár mindenhogyannyerő stratégiát és a kamatbegyűjtési manővereket, közben jókat nevettem, nagy mókamester a csávó... a csajról lemaradtam... biztos Dávid vigyázott rá

Hozzászólás

• Nincs kérdésem

Nincs kérdésem, csak kva ideges lettem és nem tudom hova beírni......

Nem az Admirálom, azt felismerem a számáról.
                    Egyelőre fingom sincs melyikbe töltöttem az Autochartistot,
                    de ez nagyon durva hogy egy olyan Terminalban indult be magától, ami nem futott!!

Egyszer csak elindult egy POWER SHELL..

Szóval óvatosan az Automatikus harmonika rajzolók favoritjával.
                    Nem használom és most már nem is ajánlom!!

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      használj gyors breakevent, trailing stoppal, triggered trailing stoppal vagy (a kedvencem): trailing to breakeven stop-pal.

lesz egy csomó b/e-s tréded és ha innen tovább akarsz lépni akkor csak a belépést kell fejlesztened. szűkebb stoppal meg a pozit is növelheted adott fix loss limittel.

peace
                      letesztelem
                      koszi

Hozzászólás

• Sziasztok,

Ismertek ehhez hasonló minőségi indicatort? (riskntmpro)

Hozzászólás

• forex factory unlimited szopóroller

Úgy láttam a kora reggeli órákban hogy kegyetlen gyors lett az új Admin
                          Ki későn kelt, lemaradt róla....
                          az Az pedig tényleg kegyetlen volt

No de nem ezért írok.
                          Full ideg vagyok.
                          Itt ez másik konkurens oldal, a FuckingFactory...

//nem az itteni újhullámos túl hard cenzúra miatt néztem be oda, csak gondoltam ****nesselek valamit

Úgy tűnik végtelen ciklusba kerültem.
                          Kezdőként nem tudok hozzászólni.
                          Nem enged tovább, csak feldobja ezt a képernyőt,
                          de amíg nem szólok hozzá, addig junior maradok.

Kell ott valameddig várni? vagy ez az ablak most felakadt nekik és ráültettek a szopórollerre??
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Úgy láttam a kora reggeli órákban hogy kegyetlen gyors lett az új Admin
                            Ki későn kelt, lemaradt róla....
                            az Az pedig tényleg kegyetlen volt

No de nem ezért írok.
                            Full ideg vagyok.
                            Itt ez másik konkurens oldal, a FuckingFactory...

//nem az itteni újhullámos túl hard cenzúra miatt néztem be oda, csak gondoltam ****nesselek valamit

Úgy tűnik végtelen ciklusba kerültem.
                            Kezdőként nem tudok hozzászólni.
                            Nem enged tovább, csak feldobja ezt a képernyőt,
                            de amíg nem szólok hozzá, addig junior maradok.

Kell ott valameddig várni? vagy ez az ablak most felakadt nekik és ráültettek a szopórollerre??
                            Ha ****nesselni akarsz, akkor kérd, hogy tegyék át a státuszodat Commercial Member-re.

Hozzászólás

• Kockás!

Várj kicsit, indíts egy demo acc.-ot trade explolerbe, ill. a HSZ-eidet moderálás után meg fogják jeleníteni.

Topikot 2-3 hétig nem indíthatsz, várd ki, aztán szabad a pálya.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kockás!

Várj kicsit, indíts egy demo acc.-ot trade explolerbe, ill. a HSZ-eidet moderálás után meg fogják jeleníteni.

Topikot 2-3 hétig nem indíthatsz, várd ki, aztán szabad a pálya.
                                köszi!!
                                az volt, illetve az a gond, hogy egy fekete öves csoportba akartam beírni, de addig el sem engedtek, hogy beküldhessem moderálásra
                                egy műszaki probléma hibabejelentés típusú hozzászólás miatt nem fogok hetekig bohóckodni (nem a köztponti részhez tartozik)......
                                előbb utóbb majdcsak észreveszi a gazdája, de a nyasgememet átadhatod az eulájuknak

Hozzászólás

Working...
                                X