Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kisDead eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi hogy ilyen gyorsan próbálltok segíteni. OS: WIN 7.
    A cuccot ide másoltam: C:\Program Files(x86)\FxPro-Metatrader 4\MQL4\Experts és ezen belül amiket kellett a \Scripts-be.
    Minden fájl kiterjesztése .ex4 -volt.
    Az expertekben nem látszik semmi változás.
    próbálj innen vagy innen letölteni egyébb cuccokat, h kiderüljön, mi a probléma
    sérültek a fájlok esetleg vagy nem jó mégsem az elérési út

Hozzászólás

• kisDead eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszi hogy ilyen gyorsan próbálltok segíteni. OS: WIN 7.
      A cuccot ide másoltam: C:\Program Files(x86)\FxPro-Metatrader 4\MQL4\Experts és ezen belül amiket kellett a \Scripts-be.
      Minden fájl kiterjesztése .ex4 -volt.
      Az expertekben nem látszik semmi változás.
      WÁÁÁÁÁÁÁÁ!
      Csak 3 sor, de leírom még egyszer lassabban:

N e m j ó h e l y r e m á s o l t a d a f i l e o k a t.

Az új meta kihasználja a Windows UAC-ot, és a programok védelme miatt egyes elemeket külön tárol a Users könyvtárban.
      Metatraderben nyisd meg a Fájl/ Rendszermappa megnyitása menüpontot. A felnyíló intézőben van a jó útvonal, ami köszönő viszonyban sincs a ProgramFiles-al. Az ebben lévő MQL4 könyvtárban kell elhelyezni a fileokat.
      Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        próbálj innen vagy innen letölteni egyébb cuccokat, h kiderüljön, mi a probléma
        sérültek a fájlok esetleg vagy nem jó mégsem az elérési út
        Egy sima indikátort se tudok megjeleníteni amit az első linkről szedtem le. Emlékszem hogy kb 1 hónapja egy sima xpMA-s indíkátorral is rengeteget szívtam mire megjelent. Az lehet hogy az MT4-em a rossz?
        Mi a hivatalso menete a az új cuccok telepítésének? mert amikor bemásoltam a könyvtárba akkor meg volt nyitva az MT4, lehet ez volt a baja. Nem tudom.
        Nálam sosem megy semmi elsőre .
        "Ha már szép nem vagy, hülye ne legyél!"

Hozzászólás

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          WÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Az új meta kihasználja a Windows UAC-ot, és a programok védelme miatt egyes elemeket külön tárol a Users könyvtárban.
          Metatraderben nyisd meg a Fájl/ Rendszermappa megnyitása menüpontot. A felnyíló intézőben van a jó útvonal, ami köszönő viszonyban sincs a ProgramFiles-al. Az ebben lévő MQL4 könyvtárban kell elhelyezni a fileokat.
          Wáááááááá, ez így működik. Na , tudtam én hogy én vagyok a Barkasz.
          Köszi a segítséget.

Neked is _pda_.
          "Ha már szép nem vagy, hülye ne legyél!"

Hozzászólás

WÁÁÁÁÁÁÁÁ!

nekem ott van
            ez mitől függ, UAC beállítás?
            monjuk az nálam le van húzva nullára

Hozzászólás

nekem ott van
              ez mitől függ, UAC beállítás?
              monjuk az nálam le van húzva nullára
              Szerintem nagy hülyeség, mert a default telepítés miatt ez a leggyakoribb hiba.
              Sosem telepítem a ProgramFiles könyvtárba a Metát, hanem kirakom külön könyvtárba. Ekkor a benne lévő MQL4-be kell a külső progikat tenni, és nem pakolja ki a Users könyvtárba őket.

Hozzászólás

Szerintem nagy hülyeség, mert a default telepítés miatt ez a leggyakoribb hiba.
                Sosem telepítem a ProgramFiles könyvtárba a Metát, hanem kirakom külön könyvtárba. Ekkor a benne lévő MQL4-be kell a külső progikat tenni, és nem pakolja ki a Users könyvtárba őket.
                há nem tom
                amikor megjelent a 600-as build, akkor az update uátn láttam a user könyvtárakat meg az átmásolt cuccokat
                utánna felszámoltam mindent és azóta is a ProgramFiles-ben lakik
                mindíg is ott volt és nem tapasztaltam soha, semmilyen anomáliát

Hozzászólás

... nem tapasztaltam soha, semmilyen anomáliát
                  Pedig Amáliát megtapasztalni ...
                  Szóval, ha az MT4-ed shortcutjában módosítod a Cél path-ját, akkor nem abban a hülye, hosszúnevű könyvtárban lesznek a cuccaid, hanem ott, ahova feltelepítetted a Metát. Azon belül is az MQL könyvtárban.
                  Ehhez így kell módosítani a path végét: \terminal.exe" /portable

Hozzászólás

• Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Pedig Amáliát megtapasztalni ...
                    Szóval, ha az MT4-ed shortcutjában módosítod a Cél path-ját, akkor nem abban a hülye, hosszúnevű könyvtárban lesznek a cuccaid, hanem ott, ahova feltelepítetted a Metát. Azon belül is az MQL könyvtárban.
                    Ehhez így kell módosítani a path végét: \terminal.exe" /portable
                    Amáliáig értettem Sajnos ez nem vicces. Ami leírtál az nekem teljesen kínai.

Szerencsére nem használok indit, de a múltkor kíváncsi voltam egyre, hogy mit mutat. Beraktam az MT4-en belül a rendszermappa megnyitása-MQL4-indicators mappába. Azóta is ott figyel, de nem találom, amikor használni akarom. Kipróbáltam mással is, hátha csak rosszul volt megírva, de semmi.
                    Mit csinálok rosszul?

Hozzászólás

• Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Szerencsére nem használok indit, de a múltkor kíváncsi voltam egyre, hogy mit mutat. Beraktam az MT4-en belül a rendszermappa megnyitása-MQL4-indicators mappába. Azóta is ott figyel, de nem találom, amikor használni akarom. Kipróbáltam mással is, hátha csak rosszul volt megírva, de semmi.
                      Mit csinálok rosszul?
                      Frissiteni kell újból a Meta Traderedet!
                      Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

Azt szerette volna írni, hogy ha az MT4 indító parancsikonján ha nyomsz egy jobb egérgombot, és a felnyíló ablakban a Tulajdonságok sorra kattintasz, akkor elérhető válik a program tulajdonságai ablak. Ha ebben a Cél: útvonal végére beírod a /portable kapcsolót, akkor szintén megoldódik a fentebb vázolt hiba.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

Mit csinálok rosszul?
                          Itt lehet olvasgatni:

Upgrade to MetaTrader 4 Build 600 and Higher
                          What Is the Data Folder
                          What Is the Installation Folder
                          Portable Mode

Hozzászólás

• Köszönöm a segítséget. A frissítés meg volt még korábban. Angolul nem tudok, magyarul meg nem találtam olyan leírást, ami az én "szintemnek" megfelelt volna.

Zolinak külön köszönet! Ez az a leírás, ami a magamfajta lámáknak való

Ezek után hová kell majd bemásolnom, ha letöltöttem egyet indikátort. Ahová eddig, vagy a hosszú nevűbe?

Hozzászólás

• Magyar leírás is van

Hozzászólás

Köszönöm a segítséget. A frissítés meg volt még korábban. Angolul nem tudok, magyarul meg nem találtam olyan leírást, ami az én "szintemnek" megfelelt volna.

Zolinak külön köszönet! Ez az a leírás, ami a magamfajta lámáknak való

Ezek után hová kell majd bemásolnom, ha letöltöttem egyet indikátort. Ahová eddig, vagy a hosszú nevűbe?
                                Ehhh, nem értesz Te semmihez, csak a trédeléshez! Szörnyű!
                                Ha használod a /portable kapcsolót (ahogy leírtam kínaiul, majd a Zooli lefordította), akkor annak a könytárnak az MQL/Indicators mappájába másold, ahova az MT4-et feltelepítetted.
                                Ha nem használod a /portable kapcsolót, akkor a hosszúnevű rettenetbe, azon belül is az MQL/Indicators mappába rakd.

Hozzászólás

Working...
                                X