Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Van egy kérdésem...!!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Mi alapján lesz kisebb az ár?

Hozzászólás

• demo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mi alapján lesz kisebb az ár?
      az már egy másik instrumentum, még ha ugyan az alaptermék is

ezt árazza a piac a következő időszakra

keress így a kuglival:

határidős termékek árazása

Hozzászólás

• Miért van az, hogy 1-2 indikátortól teljesen kifagy az MT4? Mit tudok vele csinálni?

Hozzászólás

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Miért van az, hogy 1-2 indikátortól teljesen kifagy az MT4? Mit tudok vele csinálni?
          átírod, v kikukázod

én az utóbbit szoktam, jellemzően

Hozzászólás

• mit tennétek, ha egy brókercég nem válaszol levelekre és nem teljesítik a kifizetést?
            ásó, kapa, nagyharang?

kliensük, weboldal megy.... és ha másik e-mail címről érdeklődök befizetési lehetőség és számlanyitás után, akkor naná, hogy válaszolnak....

Hozzászólás

• attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              mit tennétek, ha egy brókercég nem válaszol levelekre és nem teljesítik a kifizetést?
              ásó, kapa, nagyharang?

kliensük, weboldal megy.... és ha másik e-mail címről érdeklődök befizetési lehetőség és számlanyitás után, akkor naná, hogy válaszolnak....
              http://penzbehajtasingyen.blog.hu/20...ehajtas_ingyen

mondjuk ez egy picit más helyzet, mint a cikkben szereplő, de szerintem nevezd meg nekik a legnagyobb külföldi fórumokat ahol közzé fogod tenni az esetet.
              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                http://penzbehajtasingyen.blog.hu/20...ehajtas_ingyen

mondjuk ez egy picit más helyzet, mint a cikkben szereplő, de szerintem nevezd meg nekik a legnagyobb külföldi fórumokat ahol közzé fogod tenni az esetet.
                megtörtént, és azt is megírtam, hogy értesítem a felügyeleti szerveiket (ami esetükben elég gyenge és valószínű, hogy egy teljesen kókler csaló bandával állok szemben, úgyhogy nincs túl nagy ereje ennek)

és semmi reakció nem jött erre a levelemre sem

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  átírod, v kikukázod

én az utóbbit szoktam, jellemzően
                  Átírásban tud valaki segíteni nekem? Ezer köszönet lenne érte!

Hozzászólás

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Átírásban tud valaki segíteni nekem? Ezer köszönet lenne érte!
                    gondolom

töltsd fel egy hsz-ben, v tegyél egy linket ebbe a topikba

Hozzászólás

• Olyan oldalakat keresek, ahol látom a Live Account-ok pozícióit, mármint hogy pl. EURUSD-n mennyien vannak longban és shortban.
                      Találtam a FF-n, megtaláltam azOanda-ét, az Alpari-ét és a Saxo-ét is, de többre nem bírok rábukkanni. Ha valaki tudna linkelni még ilyen oldalakat, azt megköszönném!

Hozzászólás

• orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Olyan oldalakat keresek, ahol látom a Live Account-ok pozícióit, mármint hogy pl. EURUSD-n mennyien vannak longban és shortban.
                        Pozíciók statisztikája, a myfxbook Community Outlook adatai alapján.

Hozzászólás

• Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Pozíciók statisztikája, a myfxbook Community Outlook adatai alapján.
                          ez a kisbefektető pozícionáltsága?
                          usdtry-ban 95% short (73lot), 5% long (4,5 lot)?

az durva lenne, ha ez friss adat és úgy ment usdtry több 100pipet felfelé, hogy mindenki short

Hozzászólás

az durva lenne, ha ez friss adat és úgy ment usdtry több 100pipet felfelé, hogy mindenki short
                            Percenként frissül. A publikált myfxbook éles számlák adatai, akik csatlakoztak a CO-hoz.
                            Lehet carryben utaznak.

Hozzászólás

A forexen 95% veszít. Többek között ezért...

Hozzászólás

• Berci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A forexen 95% veszít. Többek között ezért...
                                de szeretnék már látni egy hiteles statisztikát erről

Hozzászólás

Working...
                                X